Wisła Kraków – Podbeskidzie Bielsko-Biała: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 22.10.2022

Piłkarze Wisły po strzelonym golu

Gdzie oglądać Wisła Kraków – Podbeskidzie? Po ostatnich, fatalnych dla klubu wydarzeniach, kibice Wisły Kraków z pewnością nie są w najlepszych nastrojach. Pomimo niedawnego zwycięstwa w Pucharze Polski, drużyna prezentuje się katastrofalnie w rozgrywkach ligowych. Czy dziś Biała Gwiazda odniesie zwycięstwo nad Podbeskidziem i przede wszystkim, gdzie oglądać ten mecz? O tym w poniższym tekście, do którego zapraszam.

W najbliższą sobotę, na zapleczu PKO BP Ekstraklasy zobaczymy 3 ciekawe spotkania, lecz chyba tym najbardziej interesującym będzie właśnie potyczka Wisły z Podbeskidziem! Zobaczyć ją będzie można na sportowych kanałach Polsatu, a dostęp do nich zyskacie w następujący sposób:

  1. Załóż konto z następującego linku -> https://zagranie.com/goto/fuksiarz-polsatbox
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj konto w przeciągu tygodnia
  4. W tym czasie zagraj jakikolwiek kupon
  5. Skorzystaj z czatu i zapytaj o Polsat Box Go
  6. Gdy dostaniesz voucher, aktywuj go na portalu Polsatu

 

Wisła – Podbeskidzie, transmisja na żywo w TV

W akapicie powyżej przedstawiłem najkorzystniejszy i najłatwiejszy sposób, by zdobyć dostęp do transmisji z meczu Wisła – Podbeskidzie i obejrzeć go na żywo w TV! Tym sposobem jest skorzystanie z naszej współpracy z bukmacherem Fuksiarz, dzięki której zyskacie miesięczny dostęp do transmisji z najciekawszych gier Fortuna 1. Ligi! Korzystając z okazji, zachęcę do sprawdzenia aktualnego rankingu najlepszych aplikacji bukmacherskich w Polsce!

Wisła – Podbeskidzie: transmisja i stream online za darmo

Przed włączeniem transmisji ze spotkania Wisły z Podbeskidziem, warto poczytać o szansach obu ekip na zwycięstwo, a także o kursach i typach bukmacherskich – wszystkie te informacje znajdziecie tu! Wracając do tematu streamów online, korzystając z wyżej przedstawionej oferty zyskacie nie tylko dostęp do najciekawszych gier Fortuna 1. Ligi, ale także otrzymacie atrakcyjne bonusy od bukmachera Fuksiarz! Można będzie je oczywiście wykorzystać na obstawienie omawianego spotkania, przez co oglądanie transmisji będzie jeszcze bardziej emocjonujące!

Gdzie oglądać Wisła – Podbeskidzie?

Wybranie transmisji oferowanej przez Polsat Box Go jest równoznaczne z otrzymaniem szeregu wielu możliwości na oglądanie starcia Wisły z Podbeskidzie. Jeśli skorzystacie z naszej współpracy z Fuksiarzem, to zyskacie opcje na oglądanie tego starcia na wielu platformach – zalicza się do nich stream online na telefonie z systemem SMART lub IOS, ale także na laptopie, czy telewizorze z funkcją SMART. Niezależnie, od tego którą opcję wybierzesz, życzę Ci miłego oglądania i wielu emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze