Gdzie oglądać mecz Wisła Kraków – Piast Gliwice? Czy będzie transmisja w TV? Spotkanie tych ekip będziesz mógł oglądać w Canal+ Sport. Co jednak zrobić, jeżeli nie masz dostępu do tej telewizji? Tutaj z pomocą przychodzimy razem z eWinnerem, a o szczegółach więcej przeczytasz niżej!

ewinner, canal+ online
fot. ewinner

Wisła Kraków – Piast Gliwice, gdzie oglądać

Starcie Wisły Kraków z Piastem Gliwice z całą pewnością będzie najciekawszym spotkaniem, jakie możemy obejrzeć dzisiaj w Ekstraklasie. Biała Gwiazda walczy o utrzymanie, a Piast o TOP 5 na koniec sezonu Ekstraklasy. Zdaniem bukmacherów faworytami są gospodarze, co akurat może dziwić, bo przecież rywale wcale nie są gorsi, a wręcz można powiedzieć, że w sezonie 2021/2022 wypadli dotychczas znacznie lepiej. Kto tutaj zgarnie komplet punktów?

Wisła Kraków – Piast Gliwice, transmisja na żywo w TV

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie oglądać w Wisła Kraków – Piast Gliwice, to dobrze się składa, bo mamy dla Ciebie świetną wiadomość, gdyż Canal+ Sport pokaże to starcie na dwóch kanałach, a do tego możesz skorzystać także z Canal+ Online, czyli internetowej platformy od tego dostawcy. Możliwości jest sporo i każdy powinien tutaj znaleźć coś dla siebie. Jeżeli chodzi o kanały telewizjne, to spotkanie tych ekip obejrzysz w Canal+ 4K Ultrao raz Canal+ Premium.

Wisła Kraków – Piast Gliwice, transmisja za darmo

Rejestrując się w eWinner z kodem ZAGRANIE możesz odebrać voucher na 30 dni do Canal+ Online. To oznacza, że przez miesiąc będziesz mógł oglądać mecze Ekstraklasy bez płacenia za abonament sportowy. To świetna sprawa, a voucher dostaniesz, gdy spełnisz kilka warunków, jakie stawia eWinner:

  1. Zarejestruj się: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas zakładania konta
  3. Zweryfikuj swoje konto w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj dowolny kupon w tym czasie
  5. Zgłoś się po voucher (napisz na czat gracza)

Jeżeli nie jesteś przekonany do tego rozwiązania, to możesz sprawdzić opinie o eWinner. Pamiętaj, że grając u tego bukmachera może zwiększyć emocje z oglądania piłkarskich spotkań!

Wisła Kraków – Piast Gliwice, transmisja online

Transmisja online z meczu Wisła Kraków – Piast Gliwice rozpocznie się dzisiaj o godzinie 17:30. Warto podkreślić, że starcie tych ekip będziesz mógł włączyć nie tylko w aplikacji na telewizory od Canal+ Online, ale także w wersji na telefony oraz w przeglądarce. Jeżeli chodzi o aplikację mobilną, to ta jest dedykowana na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

Wisła Kraków – Piast Gliwice, kursy bukmacherskie

Zanim rozpocznie się mecz Wisła Kraków – Piast Gliwice warto bliżej przyjrzeć się także kursom, które są dostępne na to starcie. Te wyglądają w ten sposób:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 sierpnia 2022 05:55.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Wisła Kraków - Piast Gliwice?

Spotkanie Wisły Kraków z Piastem Gliwice będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport!

O której Wisła zagra z Piastem?

Mecz Wisła - Piast zaplanowano na godzinę 17:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze