Kursy na mecz Wisła Kraków – Lech Poznań podniesione do 25.00 i do 10.00! 12.03 – to dzień, w którym dojdzie do bardzo interesującego spotkania w naszej Ekstraklasie. Z tej okazji razem z bukmacherem BETFAN przygotowaliśmy wyjątkową promocję, w której możecie wytypować zwycięzcę meczu po zawrotnych kursach. Za wygraną Lecha możecie zgarnąć kurs 10.00, a za zwycięstwo Wisły Kraków aż 25.00! Wszystkie szczegóły promocji, która dostępna jest tylko u nas, opisane są poniżej — sprawdź już teraz!

kursy na wisła lech

Zasady promocji – kursy na Wisła Kraków – Lech Poznań

  1. Załóż konto pomiędzy 11.03, godz. 10.00 a 13.03, godz. 17.30
  2. Zarejestruj się, korzystając z naszego linku promocyjnego: https://zagranie.com/go/betfan i z kodu ZAGRANIE. Tylko wtedy będziesz mógł skorzystać z promocji.
  3. Dokonaj depozytu na minimum 65 zł.
  4. Postaw maksymalnie 15 PLN na wygraną Wisły Kraków (kurs 25.00) lub Lecha Poznań (kurs 10.00).
  5. Obróć jeden raz pozostałą część wpłaty (min. 50 PLN) – UWAGA – BARDZO WAŻNE: należy dokonać obrotu i postawić swój pierwszy zakład przed boostem, wtedy ten pierwszy kupon będzie zakładem bez ryzyka — maksymalnie do 600 zł, a boost i tak będzie na Ciebie czekał!
  6. Jeśli twój zakład z boostem okaże się trafiony — cała wygrana trafi na konto główne i możesz ją sobie wypłacić, jeśli wcześniej dokonałeś obrotu!
  7. Zakład dostępny jest w tym miejscu -> https://zagranie.com/go/wislalech/. Tylko pod tym linkiem znajdują się podniesione do 25.00 i 10.00 kursy na Wisłę Kraków i Lecha Poznań

wisła lech kursy 25 i 10

Kurs 25.00 na Wisłę Kraków

Jak widzisz, aby skorzystać z promocji, musisz na początku wpłacić minimum 65 PLN, a maksymalna stawka na boost to 15 zł. Idealnym wyjściem z takiej sytuacji, gdzie konieczny jest obrót pozostałą kwotą, będzie postawienie pierwszego zakładu za minimum 50 złotych na inne wydarzenia, a następnie zaatakowanie hitu Ekstraklasy pomiędzy Wisłą a Lechem. Jeśli wierzysz w gospodarzy, to możesz postawić na Wisły Kraków po kursie 25.00!

Kurs 10.00 na Lecha Poznań

Jeśli uważasz jednak, że górą w tym spotkaniu będzie zespół z Poznania, to możesz zaatakować wygraną Lecha! Kurs na Lecha Poznań w tej promocji wynosi aż 10.00! Dzięki temu Twoja ewentualna wygrana wyniesie aż 132 PLN! Wygrana z tego boosta wpada na Twoje konto główne i możesz z nią zrobić, co tylko chcesz! Kursy dostępne tylko tutaj ->https://zagranie.com/go/wislalech/.

betfan boost

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze