fot. Paweł Jaskółka/ pressfocus

Wczoraj byliśmy świadkami kolejnej niespodzianki w ESL Pro League, dlatego dziś  schodzimy kilka półek niżej i przyglądamy się rozgrywkom  Snow Sweet Snow 3 Regionals, a konkretnie spotkaniu Wisły Kraków! Przez bukmacherów stawiani są w roli faworytów, jednak czy staną na wysokości zadania i w łatwy sposób przypiszą sobie kolejne zwycięstwo? Czy może jednak Nexus czymś zaskoczy i doda sobie wygraną nad kolejną polską ekipą?  Zdanie bukmacherów jest jasne, chociaż społeczność hltv nie zgadza się na tak szybkie skreślenie Nexus! Start spotkania o 15:00, a tymczasem zapraszam do lektury!

Załóż konto w ForBET z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku
 
Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


Wisła Kraków – Nexus
23.03.2021 r. Godz. 15:00

Obydwa zespoły zanotowały dobry start w rozgrywkach, obydwa zajęły drugie miejsca w swoich grupach i wygrały swoje pierwsze spotkanie w rundzie szwajcarskiej. Nexus po długim i zaciętym pojedynku rozprawiło się ostatecznie z Honoris, natomiast po początkowych trudnych walkach, Wisła ostatecznie gładko wygrała swoje spotkanie z Galaxy Racers wynikiem 2:0. Dziś faworytem i to wyraźnym jest polska drużyna, jednak kurs na ich zwycięstwo jest tak niski, że nie ma chyba nawet sensu go wspominać. Jak jednak wygląda forma obydwu zespołów i czy zgadzam się z predykcjami bukmacherów?

Wisła Kraków jest w naprawdę niezłej formie, wygrane cztery na pięć ostatnich spotkań, dobra forma indywidualna kluczowych strzelców, takich jak Hades czy Goofy, a również Szpero nie zawodzi ze snajperką i wygrywa te najważniejsze pojedynki. Szczególną uwagę trzeba zwrócić na dwie konkretne mapy, na których Wisła może budować swoją dominację, a mianowicie Nuke oraz Train. Na tej pierwszej notują właśnie serię pięciu wygranych starć, wygrywając jednocześnie 60% wszystkich spotkań na tej mapie. Natomiast to Train jest ich najpewniejszą i jednocześnie najlepszą mapą, tam również notują serie zwycięstw, a ich współczynnik wygranych jest jeszcze wyższy, bo oscyluje w okolicach 83%!! Train jest prawdziwą twierdzą Polaków, co udowadniali w ostatnich meczach i tam wydają się być niepokonani. Jakie asy w rękawie mają ich rywale?

Baner grupy typerskiej 23.03.2021

Nexus natomiast również zaskakuje dobrą formą w ostatnich spotkaniach. Wygrane z Onyx, Fate i Honoris nie dają może jeszcze perspektyw na podbijanie światowej sceny, ale w przypadku drużyn na tym szczeblu bardzo ważne jest budowanie serii i zwiększanie swojej pewności. Tutaj również najważniejsi zawodnicy nie zawodzą z formą i dostarczają swojej drużynie potrzebne fragi. Również w przypadku tej ekipy chciałbym szczególną uwagę zwrócić na map pool, a konkretnie na zwyczajowy pierwszy wybór Nexus, czyli mapę Mirage. Decydują się oni na jej wybór w 53% spotkań, natomiast do tej pory wygrali 64% wszystkich rozegranych tam map. W tym momencie notują serię czterech wygranych na tej mapie i widać, że po prostu są dobrze przygotowani zarówno taktycznie, jak i indywidualnie, znają tę mapę od podszewki. Moim zdaniem, we wczorajszym meczu z Honoris pokazali się z bardzo dobrej strony i dziś mają szansę zaskoczyć czymś Wiślaków.

Podsumowując, Wisła Kraków jest faworytem tego starcia, jednak kurs na ich zwycięstwo nie jest atrakcyjny, a patrząc na to, że analizujemy mecz niższego tieru, to kurs zupełnie traci wartość. Ja sam zdecydowałem się pójść w stronę overu mapowego, a kurs na to zdarzenie jest bardzo wysoki, idealny na singla. Moim zdaniem Nexus jest w stanie zawalczyć o zwycięstwo mapy Mirage, z tego powodu, że Wisła już kilka razy przegrywała tę mapę na ekipy, które naprawdę mają pomysł na jej rozegranie, a według mnie ekipa Nexus taki plan właśnie ma. Polacy natomiast powinni dosyć łatwo zapewnić sobie wygraną na Trainie, wobec czego over 2,5 map stoi przed nami otworem. Wiem, że Wisła jest tutaj zdolna do wygrania 2:0, jednak moim zdaniem Nexus może zaskoczyć właśnie na swoim wyborze mapowym, a kurs na takie zdarzenie jest po prostu bardzo wysoki, dzięki czemu widzę w nim dobrą wartość, dlatego gram go w Forbet!

forBet
2.22
Powyżej 2,5 map

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.
  • Kliknij ForBET opinie i sprawdź naszą recenzję tego bukmachera.

 

 

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

Kupon esportowy forbet 23.03.2021

Zaloguj się aby dodawać komentarze