Gdzie oglądać Wimbledon? Transmisja live z tego turnieju będzie dostępna w TV, a także online. W internecie Wimbledon 2022 obejrzysz m.in. za pośrednictwem polskich bukmacherów. STS i Fortuna udostępniają streamy online z większości kortów, na których będą występować m.in. Iga Świątek i Hubert Hurkacz. Sprawdź, kto oferuje transmisje live z Wimbledonu!

sts tv

Gdzie oglądać Wimbledon?

Transmisje u bukmacherów to znany sposób na oglądanie wielu wydarzeń sportowych. Zwłaszcza tenis ziemny jest często dostępny w streamach online STS TV i Fortuna TV. Dla wszystkich kibiców “białego sportu” mamy dobrą wiadomość: u obu tych bukmacherów tegoroczne mecze Wimbledonu można oglądać za darmo.

W internecie Wimbledon 2022 obejrzysz na żywo za pośrednictwem serwisów online i mobilnych aplikacji. Fortuna i STS udostępniają darmowe apki, dzięki którym mecze można oglądać w telefonie lub tablecie. Obie aplikacje z transmisjami są darmowe i dostępne na dwa systemy: iOS i Android.

Wimbledon 2022 na żywo można oglądać też w polskiej TV. Prawa do transmisji tego turnieju posiadają kanały grupy Polsat.

STS
ZA DARMO
Oglądaj WIMBLEDON 2022 na żywo w STS

Wimbledon 2022 gdzie oglądać za darmo? Transmisje bukmacherów

Jak się okazuje u bukmacherów online nie tylko możesz robić typy na tenis, ale też oglądać mecze na żywo. Wimbledon to turniej z wielkimi tradycjami. Co więcej, to trzecia w sezonie wielkoszlemowa impreza. Poprzedni turniej był dla nas o tyle wyjątkowy, że padł łupem Igi Swiątek. Mecze Polki na Roland Garros oglądało miliony Polaków. Tak też będzie w Wimbledonie?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie oglądać Wimbledon 2022, to już śpieszymy z odpowiedzią. Mecze na żywo oferują m.in. legalni bukmacherzy. O jakich firmach mowa? O STS i Fortunie, a więc bukmacherach z wysokimi opiniami w naszym rankingu. Udostępniane streamy online w dużej mierze wpływają na dobre oceny obu tych operatorów. 

Aby oglądać Wimbledon w internecie u bukmacherów – należy mieć ukończone 18 lat. Co więcej, trzeba zarejestrować konto u któregoś z tych operatorów. A w tym miejscu dowiesz się: jak obstawiać tenis?

Transmisje Wimbledon w STS

W STS TV turnieje ATP i WTA są na porządku dziennym, dlatego nie dziwi, że u tego bukmachera możesz oglądać również Wimbledon. Na stronie sts.pl i mobilnej aplikacji będą transmitowane wszystkie pojedynki z tego turnieju. Oczywiście chodzi o te mecze, gdzie będą umieszczone kamery telewizyjne. To duża przewaga nad tradycyjną telewizją, która zwykle pozwala na oglądanie wybranych meczów. Korzystając z transmisji live STS sam decydujesz, jaki mecz Wimbledonu chcesz obejrzeć.

Jak oglądać Wimbledon 2022 w STS?

  1. Zarejestruj konto w STS korzystając z naszego linka
  2. Zaloguj się na konto
  3. Dokonaj wpłaty lub postaw dowolny zakład
  4. Otwórz transmisje w zakładach live

Do poprawnego działania streamu online z Wimbledonu STS wymaga środków na koncie głównym lub zagrania kuponu w przeciągu 24 godzin. Wszystko zrobione? To teraz sprawdź nasze typy na Wimbledon!

Gdzie oglądać Wimbledon 2022? Sprawdź Fortuna TV

Fortuna to jeden z tych bukmacherów, który na starcie oferuje kod promocyjny. Jeśli nie masz konta u tego operatora, a chcesz oglądać Wimbledon w Fortuna TV, to wpisując nasz kod otrzymasz dodatkowo bonusy na zakłady. Środki te możesz wykorzystać m.in. obstawiając spotkania Igi Świątek lub Huberta Hurkacza.

W Fortunie nie tylko obstawisz zakłady na Wimbledon 2022, ale też obejrzysz mecze tego turnieju. Działanie platformy streamingowej tego bukmachera jest bardzo podobne do STS TV. W Fortunie również obejrzysz na żywo Wimbledon w serwisie efortuna.pl lub aplikacji na iOS i Android. Co więcej, są takie same zasady działania streamu: należy posiadać pieniądze na koncie lub kupon w rozliczeniu w przeciągu 24 godzin.

Iga Świątek Wimbledon, gdzie oglądać?

Iga Świątek to liderka rankingu WTA, a więc jej spotkania będą odbywać się w większości przypadków na korcie centralnym. To oznacza, że mecze Polki będą transmitowane przez sportowe anteny Polsatu. Gdzie je znajdziesz? M.in. w telewizji satelitarnej Polsat Box lub serwisie online Polsat Box Go.

Mecze Igi Świątek obejrzysz też u bukmacherów online. STS i Fortuna posiadają prawa do transmisji kobiecego turnieju, a to oznacza, że transmisje z pojedynków naszej reprezentantki. Igę Świątek obejrzysz w występach od 1. rundy.

Fortuna
ZA DARMO
Oglądaj WIMBLEDON 2022 na żywo w Fortunie

Wimbledon 2022 transmisje na żywo

Poza bukmacherami transmisja live z Wimbledonu będzie dostępna w telewizji. Trzy z czterech turniejów Wielkiego Szlema pokazuje na żywo Eurosport. Jego pakiet nie obejmuje jednak Wimbledonu. To turniej, który od wielu lat transmitowany jest przez Polsat. Kibice tenisowi zapewne przyzwyczaili się do tego, że relacje live z Wimbledonu pojawiają się m.in. na:

  • Polsat Sport,
  • Polsat Sport Extra,
  • Polsat Sport News.

Co ciekawe, odbierając od Fuksiarz voucher możesz oglądać Polsat Box Go za darmo przez 30 dni. W ten sposób uzyskasz dostęp do sportowych anten, które transmitują Wimbledon 2022.

Wimbledon – kiedy i o której godzinie są mecze?

Turniej główny Wimbledonu rozpocznie się w poniedziałek tj. 27 czerwca, a zakończy 10 lipca 2022 roku. Mecze pierwszych rund rozpoczynają się od godziny 11:00 i trwają do wieczora. Kort centralny posiada oświetlenie, a także zadaszenie, co pozwala na grę o zmroku i przy deszczu na zewnątrz.

Wimbledon transmisje w TV

W telewizji na pewno będzie można oglądać wszystkie mecze z udziałem polskich tenisistów. Polsat pokaże spotkania Igi Świątek i Huberta Hurkacza, a także mecze pozostałych naszych reprezentantów. To telewizja, która może transmitować mecze za pośrednictwem kilku anten, co daje pewien komfort w wyborze meczu.

W TV kanały Polsatu dostępne są za pośrednictwem platformy satelitarnej Polsat Box lub aplikacji na Smart TV Polsat Box Go.

Mecze Wimbledon, streamy w Internecie

Najlepsze streamy w internecie z Wimbledonu oferowane są przez legalnych bukmacherów. To transmisje z wysoką jakością obrazu, które nie są przerywane reklamami. Jeśli chcesz oglądać Wimbledon 2022 online, to wystarczy wybrać STS lub Fortunę, a następnie zarejestrować konto. Co więcej, wszystkie spotkania obejrzysz w serwisie internetowym lub aplikacji mobile.

FAQ

Gdzie za darmo oglądać Wimbledon?

Darmowe transmisje z Wimbledonu oferują bukmacherzy: STS i Fortuna.

Gdzie w TV oglądać Wimbledon 2022?

Prawa do transmisji TV z Wimbledonu posiadają kanały Polsatu.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze