Wiewiór z niespodziewanym zwycięstwem nad Tańculą?! Gramy FAME MMA 18 o 706 PLN!

Wiewiór podczas walki na Fame 18

Już dzisiejszego wieczora odbędzie się kolejna, osiemnasta już gala edycji Fame! Na karcie walk mamy kilka do prawdy interesujących pojedynków, w tym chociażby walkę o pas mistrzowski! W niej panujący czempion w osobie popularnego “Wiewióra” zawalczy z Arkadiuszem Tańculą. W poniższej analizie powiemy sobie więcej na temat tego zestawienia, a także omówimy walkę “Daro Lwa” z Pierzastym. Nie pozostało mi więc nic innego, jak zaprosić serdecznie do lektury.

Fame MMA zakład bez ryzyka

Arkadiusz Tańcula – Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka

Rozpoczynamy od wspomnianej we wstępie, mistrzowskiej walki, w której “Wiewiór” ponownie stanie w obronie swojego pasa, a jego rywalem będzie Arkadiusz Tańcula. Jest on uznawany za jednego z najlepszych technicznie zawodników Fame, a w przeszłości niejednokrotnie udowadniał swoją wartość w oktagonie tej organizacji. Głównym atutem Tańculi jest oczywiście mocna stójka i doświadczenie, bowiem stoczył on już w formule MMA 8 walk. Umówmy się jednak, że ostatnie starcie Arkadiusza z Jackiem Murańskim było wątpliwym sprawdzianem dla popularnego “Aroya”. Dziś stanie on przed znacznie trudniejszym wyzwaniem, ponieważ “Wiewiór” od początku swojej przygody z Fame poczynił znakomite postępy.

Przechodząc już do Maksymiliana, jest on panującym mistrzem organizacji Fame i będzie chciał zrobić wszystko, by zrehabilitować się za ostatnią porażkę z Alanem Kwiecińskim. Warto jednak przypomnieć, że tamto starcie odbyło się na zasadach K1, a jak dobrze wiemy, stójka nie jest najmocniejszą stroną Maksymiliana. Jest on za to znakomity w parterze, o czym mieliśmy okazję przekonać się już nie raz i sądzę, że także wydolność i przygotowanie motoryczne będzie stać po jego stronie. Za kulisami słychać, iż “Wiewiór” jest w wybornej formie i na sparingach radzi sobie z profesjonalnymi zawodnikami MMA. Sądzę, że kursy na omawianą walkę nie zostały wystawione w nie do końca właściwy sposób, z czego mam zamiar skorzystać!

Fame MMA 18: Tańcula vs Wiewiór

kto wygra walkę?
Arkadiusz Tańcula 57%
Maksymilian Wiewiórka 43%
30+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Arkadiusz Tańcula
  • Maksymilian Wiewiórka

 

kursy na zwycięstwo

Betclic
2.20
M. Wiewiórka
1.55
A. Tańcula
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Co gramy?

Uważam, że Maksymilian Wiewiórka jest nieznacznym faworytem omawianej walki. Wszak mierzył się on już z bardzo solidnymi zawodnikami i owe walki wygrywał. Sądzę, że aktualny mistrz jest silniejszy w parterze, a kolejne minuty będą działały na jego korzyść, ponieważ Arkadiusz Tańcula miewał w przeszłości problemy kondycyjne. Jeżeli popularny “Aroy” nie da rady znokautować Wiewiórki w pierwszych fragmentach rywalizacji, to myślę, że “Wiewiór” spokojnie zdoła zwyciężyć omawiane starcie! Kurs na jego triumf jest w mojej opinii zbyt wysoki i warto spróbować wrzucenia go na kupon!

M. Wiewiórka wygra walkę
Kurs: 2.20
Zagraj!

Natan “Pierzasty” Macoń – Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk

Nim przejdziemy do drugiego pojedynku, przypomnę, że galę Fame MMA obstawicie bez ryzyka w Betclic z naszym kodem promocyjnym! Mówiąc już natomiast o drugim pojedynku, obaj panowie nie darzą się sympatią, co mieliśmy okazję zobaczyć już na konferencji, kiedy to skoczyli sobie oni do gardeł. Natan Macoń to tik-toker, który w swojej pierwszej walce na gali Fame przegrał z “Wiejskim Koksem” i w pojedynku tym wypadł bardzo przeciętnie. W zasadzie nie pokazał on zbyt wiele i osobiście nie sądzę, by od tego czasu “Pierzasty” poczynił gigantyczne postępy. Dodajmy, że zawodnik ten wciąż ma 20 lat, w związku z czym na pewno odczuje pewną presję podczas drugiego wyjścia do oktagonu. Czy mimo to uda mu się spełnić oczekiwania i zwyciężyć na najbliższej gali?

Postaci Dariusza Kaźmierczuka nie trzeba raczej nikomu przedstawiać. O ile doświadczenie jest w kontekście walk MMA niezwykle ważne, o tyle kilkanaście stoczonych przez “Daro Lwa” walk nie robi na nikim wrażenia, a to dlatego, że zdecydowaną większość z nich przegrał. Dopiero drugi triumf w karierze zanotował on podczas ostatniej gali, kiedy to nie bez problemów, pokonał “Ludwiczka” na punkty. Kaźmierczuk w owej walce nie chciał pójść na wymianę i chyba bał się nieco ryzyka, efektem czego systematycznie punktował swojego rywala. Sądzę, że bardzo podobny scenariusz pojedynku możemy zobaczyć dzisiaj. “Daro Lew” ani nie ma mocnego ciosu, którym jest w stanie nokautować swoich przeciwników, ani nie jest wybitny w parterze…

kursy na zwycięstwo

Betclic
1.25
N. Macoń
3.20
D. Kaźmierczuk
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Co gramy?

Osobiście uważam, że omawiane starcie nie będzie stało na najwyższym poziomie i będzie stosunkowo nudnym widowiskiem. Nawet jeżeli obaj panowie mają osobisty konflikt, to nie sądzę, by którykolwiek z nich był w stanie szybko zakończyć pojedynek, ponieważ zwyczajnie obydwu zawodnikom brakuje umiejętności. W ostatnim pojedynku z “Ludwiczkiem”, Kaźmierczuk był ostrożny przez 3 rundy i nie wdawał się w bijatykę, a pierwszy pojedynek Maconia w organizacji Fame również zakończył się na punkty. Proponuję więc typ na minimum 1.5 rundy w omawianej walce!

+1.5 rund
Kurs: 1.60
Zagraj!
kupon na Fame MMA 18

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze