FAME MMA 18 kod promocyjny. Bonus i zakład bez ryzyka do 228 PLN!

Fame MMA 18 kod promocyjny

W najbliższy weekend czekają nas emocje związane z FAME MMA 18. Bez wątpienia to świetna okazja dla graczy, którzy zainteresowani są obstawianiem sportów walki. Mianowicie z okazji nadchodzącej gali można liczyć na specjalne akcje promocyjne. Na co mogą liczyć nowi użytkownicy z okazji Fame MMA 18? Kod promocyjny i bonusy na start czekają na każdego nowo zarejestrowanego typera. Jeśli chciałbyś więc poznać więcej szczegółów na ten temat, to zapraszam do lektury.

Zakład bez ryzyka na FAME MMA 18 do 228 PLN!
Betclic
KOD: VIPFAME
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Chcesz obstawiać FAME? Załóż konto w Betclic – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN!

Fame MMA zakład bez ryzyka

Kod promocyjny FAME MMA 18

Bukmacherzy przyzwyczaili już swoich użytkowników do tego, że z okazji ciekawych wydarzeń sportowych mogą oni liczyć na specjalne bonusy i promocje. Nie inaczej jest w przypadku nadchodzącego Fame MMA 18. Bonusy i promocje, które przygotował bukmacher oferujący obstawianie tej gali mogą zainteresować potencjalnych nowych typerów. Mianowicie każdy, kto założy konto ze specjalnym kodem promocyjnym otrzyma niezwykle interesującą ofertę powitalną, w skład której wchodzi między innymi zakład bez ryzyka, a także wiele innych, ciekawych promocji dla stałych graczy. Czego zatem można oczekiwać i jaki operator posiada prawa do oferowania walk FAME MMA 18?

Bukmacher na FAME MMA 18

Co ciekawe, na polskim rynku bukmacherskim jest tylko jedna firma, która oferuje możliwość obstawiania gali Fame MMA 18. Bukmacher, który posiada ofertę na wyłączność to Betclic. Oznacza to, że jest to jedyne miejsce, gdzie obstawisz wszystkie pojedynki z tej imprezy. Niemal od początku organizacji FAME współpracuje z Betclic, a co za tym idzie oferta na galę zawsze jest niezwykle dopracowana, z wysokimi kursami i sporą liczbą rynków zdarzeń. Jeśli więc interesuje Cię obstawianie FAME MMA 18, to musisz posiadać konto właśnie u tego bukmachera. A co oferuje on na start?

Fame MMA 18 kod

A skoro już wiesz, gdzie obstawiać FAME MMA 18, to warto pochylić się również nad samą galą, a także nad tym, kto wystąpi podczas sobotnich pojedynków. Najbliższy FAME zapowiada się naprawdę ciekawie – w końcu do tego przyzwyczaili nas już włodarze federacji, więc trzeba spodziewać się świetnych pojedynków również podczas FAME MMA 18. A walczyć będzie nie mało kto, bo Marcin Dubiel z Amadeuszem “Ferrari” Roślikiem, Tomasz “Zadyma” Gromadzki z Alanem Kwiecińskim czy Ewa Brodnicka z Linkimaster. Tak naprawdę każdy z 10 zapowiedzianych pojedynków powinien przynieść mnóstwo emocji. A gdybyś chciał poznać typy na FAME MMA 18, to są one oczywiście dostępne na naszej stronie internetowej.

FAME MMA 18 bonusy bukmacherskie

Jak już wspomniałem nieco wyżej, bonusy na FAME MMA 18 powinny przyciągnąć uwagę zainteresowanych obstawianiem tej gali typerów. Mianowicie na każdego z graczy czeka przynajmniej kilka bonusów i promocji. Jedna z nich dostępna jest tylko dla nowych typerów, którzy spełnią wymogi Betclic. Na nich czeka wspomniany zakład bez ryzyka o wartości maksymalnie 228 PLN! Ponadto zarówno nowi, jak i stali użytkownicy mogą liczyć nawet na 150 PLN we freebetach. Ale o co konkretnie chodzi w tym bonusie na FAME MMA 18? Wystarczy, że zaprosisz swoich znajomych do założenia konta w Betclic, a jeżeli podczas rejestracji wpiszą oni Twój unikalny kod to zarówno Ty, jak i nowy gracz otrzymacie po 30 PLN bonusu. Najwyższa kwota, jaką można otrzymać w tej akcji promocyjnej wynosi wspomniane 150 PLN, czyli za maksymalnie 5 nowych użytkowników.

FAME MMA 18 zakład bez ryzyka: jak odebrać?

Zakład bez ryzyka to jeden z najpopularniejszych bonusów powitalnych u bukmacherów. Polega on bowiem na ubezpieczeniu premierowego kuponu. Oznacza to, że nawet w przypadku błędnego typu i przegranego zakładu nie pozostaniesz z pustymi rękami, bowiem operator zwróci Ci postawioną stawkę. Jeśli chodzi o wspomniany zakład bez ryzyka od Betclic na FAME MMA 18, to każdy z graczy może liczyć na cashback do 228 PLN. Żeby go odebrać wystarczy więc założyć konto z kodem promocyjnym Betclic, a także spełnić podstawowe wymogi, które narzucił bukmacher w regulaminie tej promocji.

To jednak nie wszystko, bowiem bukmacher ten słynie z wielu ciekawych promocji dla stałych typerów. Każdy z nich może liczyć na kilka ciekawych promocji, w skład których należy zaliczyć Super Kursy oraz boosty kursowe przygotowywane na najlepiej zapowiadające się pojedynki poszczególnych dni, a także na Multi+, czyli coś dla fanów zakładów AKO, gdzie możesz liczyć nawet na  dodatkowe 120% do ewentualnej wygranej. Nie można również zapomnieć o transmisjach live z meczów piłkarskich, koszykarskich czy tenisowych, których nie brakuje w Betclic TV.

Fame MMA zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka FAME MMA 18 – zasady

Co ciekawe, każdy z zakładów bukmacherskich określa swoje własne zasady dotyczące zakładu bez ryzyka. Chodzi między innymi o to czy cashbackiem będzie objęty pierwszy czy kolejny kupon, a także czy zostanie on przekazany w całości czy połowie na konto gracza. A jak wyglądają zasady promocji przygotowanej przez Betclic na FAME MMA 18? Tak naprawdę warunki dotyczące wypłaty zwróconej kwoty w formie bonusu są stosunkowo proste i klarowne. Warto jednak pamiętać o tym, aby założyć konto z kodem promocyjnym Betclic. A co jeszcze należy zrobić, aby otrzymać dostęp do tego typu promocji? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w Betclic z linku zagranie.com/goto/betclic i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Wpłać dowolny depozyt i postaw kupon z kursem całkowitym minimum 1.14
  3. W przypadku przegranej otrzymasz zwrot na konto bonusowe, maksymalnie do 228 PLN
  4. W celu wypłaty środków bonusowych należy dokonać jednokrotnego obrotu przyznaną kwotą po kursie całkowitym przynajmniej 2.14.

Zaloguj się aby dodawać komentarze