Wiewiór – Arkadiusz Tańcula: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

FAME MMA 16

Wiewiór – Arkadiusz Tańcula typy i kursy – zapowiedź walki FAME MMA 18. Jedną z głośniejszych walk na tej gali z całą pewnością będzie rywalizacja Wiewióra z Tańculą. Obaj zawodnicy mają sporo do udowodnienia w oktagonie FAME. Wiewór, że obroni pas i dalej będzie go dzierżył, a Tańcula, że Murańscy to nie był jego sufit możliwości we freakach.

Wiewiór – Arkadiusz Tańcula typy i przewidywania

Na FAME MMA 18 po raz kolejny w oktagonie tej federacji zobaczymy Tańculę. Półprofesjonalny zawodnik sportów walki zaprzyjaźnił się z federacją i być może zobaczymy go także na kolejnych galach. Jak się okazuje, tym razem jego rywalem ma zostać Wiewiór w walce o pas mistrzowski federacji. To także znana nam z freak fightów persona, ale na papierze to jego rywal jest faworytem, co niektórych może akurat dziwić. W przypadku tych zawodników trudno mówić tutaj o jakimś wielkim konflikcie.

To po prostu sportowa walka i miejmy nadzieje, że zobaczymy w niej wysoki poziom. Zanim przejdziemy do omówienia typów na Wiewiór – Arkadiusz Tańcula, to zerknij jeszcze na nasze inne propozycje na FAME MMA 18. Pamiętaj, że rejestrując się z naszym kodem możesz odebrać zakład bez ryzyka do aż 200 PLN. W ten sposób będziesz mógł zwiększyć emocje z oglądania, a jednocześnie nie martwić się o wynik tej rywalizacji!

Wiewiór – Arkadiusz Tańcula kursy bukmacherskie

Kursy na 1/2 w walce Wiewiór - Arkadiusz Tańcula
Betclic
2.30
Wiewiór
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Betclic
Betclic
1.50
Tańcula
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Betclic

Wiewiór – Arkadiusz Tańcula kto wygra walkę?

Zastanawiasz się, kto wygra walkę Wiewiór – Arkadiusz Tańcula? Z całą pewnością można powiedzieć, że ogromnym faworytem w tej rywalizacji jest Tańcula i chyba nikogo to nie zdziwi, jak będziemy tutaj stawiać na niego. Trudno sobie wyobrazić scenariusz, w którym Wiewiór łatwo nokautuje Arka, a im dłużej będzie trwała walka, tym coraz więcej punktów powinien zbierać Tańcula. Szczególnie że przecież walka odbędzie się w standardowej formule, czego Arkadiusz Tańcula jest wielkim fanem.

Wiewiór nie ma wielu argumentów w tej rywalizacji i to naturalnie przekłada się na kursy na Wiewiór – Arkadiusz Tańcula. Ma mniejsze doświadczenie, gorzej wypada pod kątem umiejętności i psychicznie nie dojeżdża do poziomu Tańculi, który wiemy, że potrafi udźwignąć presję, co było widać na galach, gdzie uczestniczyli Murańscy. Wnioski są więc proste i jeżeli chodzi o to, kto wygra w tej walce, to stawiamy tutaj na Tańculę!

Typy na Wiewiór – Arkadiusz Tańcula

Jeżeli chodzi o inne typy na Wiewiór – Arkadiusz Tańcula, to na pewno warto wziąć pod uwagę zakład na to, że Tańcula wygra poprzez KO, TKO, DQ. Szanse są dość spore, ale kurs już nieco większy oraz bardziej ryzykowny, więc dobrym pomysłem może być zagranie tego jako singiel. Z kolei do AKO proponowany typ na Wiewiór – Arkadiusz Tańcula to zwycięstwo Arkadiusza po kursie 1.50, które na papierze wygląda na świetny zakład z dobrym value. Nie zapomnij sprawdzić także innych zakładów na FAME MMA!

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze