Wietnam – Indonezja: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 19.01.2024

Wietnam - Indonezja gdzie oglądać

Wietnam – Indonezja: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W piątkowe popołudnie czekają nas kolejne spotkania w ramach Pucharu Azji. Na placu boju zobaczymy między innymi drużyny z grupy D, a tam starcie 94. i 146. drużyny rankingu FIFA. Czego więc spodziewać się po ich pojedynku? Jeśli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Wietnam – Indonezja, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

Wietnam – Indonezja gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Wietnam – Indonezja zupełnie za darmo? Wśród bukmacherów z najlepiej rozwiniętą zakładką na żywo wyróżnia się STS. To właśnie na tam znajdziesz mnóstwo interesujących pojedynków z wielu lig z Europy, jak chociażby La Liga czy Serie A. A co zrobić, aby mieć darmowy dostęp do meczów oferowanych w STS TV? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Wietnam – Indonezja i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
Bonus powitalny STS

Wietnam – Indonezja na żywo w TV

Nadchodzące starcie Wietnamu z Indonezją nie pokaże żadna z telewizji w naszym kraju. Mianowicie rozgrywki te pokrywają się z innymi, bardziej “medialnymi” turniejami czy po prostu ligami europejskimi i dlatego też nikt w Polsce nie zdecydował się wykupić dostępu do transmisji. Oznacza to, że zarówno mecz Wietnam – Indonezja, jak i każde starcie Pucharu Azji zobaczysz jedynie w sieci. A opisywany pojedynek odbędzie się w piątek, 19. stycznia o 15:30.

Wietnam – Indonezja gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jak już wspomniałem, stream online Wietnam – Indonezja będziesz mógł śledzić w STS. Jak już wspomniałem, posiada on sporą liczbę transmisji live i to z wielu różnych dyscyplin, ale też i lig piłkarskich. A żeby mieć darmowy dostęp wystarczy założyć tam konto i obstawić przynajmniej jeden kupon do 24 godzin przed startem transmisji. Warto zaznaczyć, że wszystkie mecze zobaczysz nie tylko na stronie, ale i w aplikacji STS.

Gdzie oglądać Wietnam – Indonezja?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Wietnam – Indonezja, to warto także zwrócić uwagę na inne transmisje u bukmacherów w naszym kraju. W końcu niemal każdy z operatorów posiada prawa do pokazywania meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też z innych dyscyplin. Chodzi między innymi o takie rozgrywki, jak La Liga, Bundesliga, Serie A czy Ligue 1. Dodatkowo możesz śledzić streamy z turniejów tenisowych, a także NBA czy NHL, więc każdy kibic znajdzie coś interesującego i to w najlepszej jakości.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze