Wakacje to dla wielu ludzi czas odpoczynku, jednak w branży bukmacherskiej dzieją się poważne rzeczy. Gracze z niecierpliwością czekają na wielki powrót Betclicu, który początkowo był planowany na czerwiec. Kiedy można się spodziewać oficjalnego otwarcia i pierwszych bonusów? O tym w tekście!

Betclic bonus, oferta i planowany powrót

Na stronie głównej legalnego bukmachera możemy przeczytać rzucające się w oczy hasła, które informują o powrocie bukmachera na polski rynek! Przypomnijmy, że Betclic z powodzeniem działał w Polsce przed wejściem ustawy hazardowej i zdobył wielu klientów.

betclic bonus

Początkowo wielki powrót planowany był na początek czerwca. Gracze będą musieli jeszcze trochę poczekać, ponieważ obecnie pojawiają się doniesienia, że sierpień może być przełomowym miesiącem, w którym Betclic ponownie wkroczy na polski rynek zakładów bukmacherskich.

Obecnie firma może się już pochwalić przyznaną przez Ministerstwo Finansów licencją, a co za tym idzie mianem legalnego bukmachera. Mimo wszystko gracze czekają na to co najważniejsze, czyli ofertę i bonusy! No właśnie, w przeszłości bukmacher oferował bardzo ciekawe warunki pod kątem cashbacku. Ciekawe czy tym razem będzie podobnie! Jedno jest pewne, patrząc przez obecną konkurencję na rynku, operator z pewnością wymyśli coś, co przykuje uwagę graczy.

Informacje o powrocie cieszą szczególnie graczy, którzy w przeszłości chętnie korzystali z oferty tego bukmachera, ale są także ciekawą informacją dla osób, chcących sprawdzić ofertę uznanego w przeszłości operatora.