Już dziś ostatni dzień trzeciej edycji turnieju Flashpoint. Tegoroczne rozgrywki zostaną niestety zapamiętane jako turniej pod znakiem bardzo słabej organizacji i niezrozumiałych decyzji ze strony Flashpointa, a mówię oczywiście o aferze związanej z powtarzaniem spotkania Anonymo – Ninjas in Pyjamas. Szwedzi w powtórzonym spotkaniu pokonali ekipę Snaxa, walczyli dalej w górnej drabince, lecz ostatecznie swoje miejsce w dzisiejszym finale wywalczyli poprzez wygrywanie spotkań w dolnej części drabinki, gdzie w łączonym finale pokonali G2 Esports po zaciętej batalii. Ich przeciwnikami w wielkim finale będą zawodnicy Mousesports, którzy do tej pory szli przez cały turniej jak burza i nie stracili jeszcze mapy przez całe rozgrywki!! Dodatkowo dzisiaj rozegrany zostanie też mecz o piąte miejsce i oczywiście nim też się zajmiemy! Co wy typujecie w dzisiejszych pojedynkach?

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 280PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/stsbezryzyka

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1640 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


Astralis – BIG

30.05.2021 r. Godz. 18:00

W pierwszym meczu dzisiejszych rozgrywek Astralis będzie podejmować BIG w walce o piąte miejsce w turnieju! Na zwycięzcę tego meczu czeka dodatkowe tysiąc euro oraz sto punktów RMR i szczerze mówiąc dla drużyn ta druga wartość jest o wiele cenniejsza. Według bukmacherów faworytem w tym pojedynku jest drużyna Astralis, nawet pomimo niedawnego wytransferowania ze składu Dev1ce. Czy jednak BIG pokaże niemiecką siłę i powalczą z Duńczykami, którzy w ostatnich spotkaniach nie prezentują się w jakiś wybitny sposób? Jest to bardzo ważny mecz dla obydwu ekip, chociaż nie walczą już o miejsca na podium!

Według mnie czeka nas niezwykle wyrównany pojedynek, zarówno BIG, jak i Astralis w ostatnich tygodniach byli w dosyć dobrej formie, dzięki czemu mogli w ogóle dostać się do tego etapu rozgrywek, jednak żadna z tych drużyn nie jest obecnie wybitna, co pokazują ich porażki z Mousesports czy Ninjas in Pyjamas, w których to zostali po prostu zdeklasowani. Wydaje mi się jednak, że są oni obecnie na dosyć podobnym poziomie i dziś nie powinniśmy zobaczyć dominacji jednej z ekip, a spodziewam się raczej wyrywania sobie rundy za rundę. Astralis co prawda przegrało dwa ostatnie mecze bez zdobycia ani jednej mapy, jednak grali w tych spotkaniach z Mousesports oraz Heroic, a te dwie drużyny są obecnie w niesamowicie dobrej formie.

Decyduję się w tym spotkaniu na over 2,5 map i wydaje mi się, że jest to najbardziej optymalny wybór na to starcie. Astralis powinno na swoją pierwszą mapę wybrać Inferno, gdzie Big gra fatalnie, notują tam obecnie serię czterech porażek z rzędu, zatem według mnie mapa ta powinna z łatwością trafić na konto Duńczyków. Ich rywale natomiast najlepiej czują się na mapie Dust 2, gdzie wygrywają ponad 70% swoich rozegranych spotkań. Ekipa Magiska z kolei, pomimo posiadania wysokiego wskaźnika zwycięstw, tak jednak rozegrała w ostatnim czasie jedynie cztery spotkania na tej mapie, więc nie są oni do niej przyzwyczajeni i dlatego też według mnie druga mapa padnie łupem Niemców. Dodatkowo według mnie żadna z tych drużyn nie przejawiała w ostatnich meczach jakiś sygnałów na ich niesamowitą formę, a raczej grali po prostu poprawnie, dlatego też dziś oczekuję wygrania swojej mapy przez obydwie ekipy i walkę o wygraną dopiero na trzeciej mapie!

 

STS
1.98
Powyżej 2,5 mapy

Baner grupy typerskiej facebook


Mousesports – Ninjas in Pyjamas

30.05.2021 r. Godz. 21:00

Przechodzimy teraz do absolutnego hitu dnia, czyli finału turnieju Flashpoint 3 rozgrywanego pomiędzy Mousesports a Ninjas in Pyjamas! Obydwie ekipy miały bardzo różne drogi do tego miejsca i chociaż wielu, zwłaszcza polskich, fanów może twierdzić, że Szwedzi nie zasługiwali, żeby się tutaj znaleźć, tak jednak pokonując takie ekipy jak Heroic czy G2, ekipa Reza udowodniła, że są oni w bardzo dobrej formie, a co więcej, mają olbrzymie serce do walki. Ich każde ostatnie spotkanie było bardzo wyrównane, NiP zawsze udawało się jednak wygrywać te kluczowe rundy, czy to jednak wystarczy na rozpędzoną drużynę Mousesports?

“Myszy” zdają się być w tym momencie nie do pokonania. W tym turnieju rozegrali cztery spotkania, pokonując w nich takie drużyny jak G2 Esports, Astralis, czy Big, nie tracąc przy tym żadnej mapy. Tak duży sukces może być niespodziewany, jednak wynika z ogromnego skoku formy każdego zawodnika, który przekłada cały swój talent na grę drużynową, dzięki czemu Mousesports jest obecnie tak silne. W zasadzie trudno jest teraz znaleźć jakiś ich słaby punkt, bo nawet na mapie Overpass, czyli mapie, którą w 83% spotkań wykluczają z puli, na mapie, na której nie lubią grać, notują właśnie serię pięciu wygranych map z rzędu. Każda mapa wygląda świetnie w ich wykonaniu, jednak zdecydowanie najlepszą grę pokazują na mapie Nuke oraz Inferno. Pamiętajmy, że finał turnieju Flashpoint rozgrywany jest w formule BO3, dlatego też według mnie takie liczby na tych konkretnych mapach układają się idealnie dla Mousesports, bo grają oni fenomenalnie zarówno na wyborze swojego przeciwnika, jak i na swoim, a także na ewentualnej trzeciej mapie, a mówimy tylko o mapach gdzie notują wysokie serie wygranych!

NiP w ostatnich tygodniach pokazało ogromne serce do walki i zaciętość, jednak według mnie nie pokazali na tyle dobrej gry, żeby dawać im duże szanse w starciu z “Myszami”. Każdy z ich trzech ostatnich meczów był niezwykle wyrównany, dwa z nich zakończyły się wynikiem 16:14 na trzeciej mapie! Oczywiście to, że NiP wygrało te spotkania świadczy o tym, że potrafią oni wytrzymać w najważniejszych momentach i przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, jednak jeśli miałbym wybrać potencjalnego zwycięzcę finału i po jednej stronie stałaby drużyna, która wywalczyła sobie każde z trzech ostatnich zwycięstw po niezwykle trudnej batalii, gdzie musieli do końca udowadniać swoją wyższość, a po drugiej stronie stałaby drużyna, która nie przegrała jeszcze ani jednej mapy na turnieju, to mój wybór jest chyba oczywisty. Mousesports na tegorocznej edycji Flashpointa jest naprawdę nie do zatrzymania i według mnie to oni dziś sięgną po zwycięstwo. Niesamowita forma indywidualna, niezwykle wysokie statystyki na każdej mapie, to wszystko buduje z nich potężną drużynę i według mnie NiP nie ma argumentów, żeby zatrzymać dziś swoich oponentów.

 

STS
1.76
Mousesports wygra spotkanie

 

Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).

  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.
  • Sprawdź opinie na temat STS!

 

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

STS kupon 30.05.2021 r.

Zaloguj się aby dodawać komentarze