Sytuacja na świecie coraz gorsza, dlatego z dnia na dzień ligi są zawieszane i mamy coraz to mniejszy wybór. Przyszedł taki czas, że pora się wziąć za piłkę w Haiti, co jest dla mnie totalnym kosmosem. Wyzwania jednak lubiłem od zawsze i tak też traktuję tą ligę, bo to jednak czarna magia. Rzecz jasna, typy nie są grane z własnego widzi mi się, ale oparte na jakichś tam faktach czy domysłach znalezionych w internecie, ale też na własnym nosie i odczuciach. Na początek zmierzy się ze spotkaniem Sainte-Rose z America des Cayes, następnie przyjrzymy się rywalizacji Violette z Arcahaie. Ostatnim naszym punktem będzie mecz Realu du Cap z Ficą. Jak już wspomniałem, czarna magia i te nazwy drużyn są także magiczne. Nie szalejemy ze stawką, gramy płasko i jak się bawić, to się bawić. Ako mamy naprawdę przyjemne i sporo do wygrania.

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1259PLN, aby otrzymać:

1200 PLN od depozytu +30 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

Sainte-Rose – America des Cayer

19.03.2020r. godz. 21:00

Sprawa na Haiti wygląda tak, jak w wielu tego typu ligach, że to gospodarz zawsze jest faworytem i to u siebie zdobywa się punkty. Zaczynając analizować ofertę z tego fajnego kraju stwierdziłem, że zagramy nieco przeciw logice i spróbujemy poszukać jakichś niespodzianek. Tutaj na pierwszy ogień idzie mecz Sainte-Rose, a więc beniaminka ligi, który rozpoczął sezon od 2 porażek i zwycięstwa. Sprawdza się to, o czym pisałem, że drużyny punktują głównie na własnym stadionie i ta jedna wygrana padła własnie w ten sposób. Ta liga nie jest też overową, co też potwierdzają mecze gospodarzy, wszystkie z nich zakończyły się wynikiem 1:0. Gośćmi w tym spotkanie będzie ekipa America des Cayer, a więc drużyna stabilniejsza, która gra już jakiś czas w najwyższej klasie rozgrywkowej i z pewnością doświadczenie przemawia na ich korzyść. Sezon rozpoczęli niezbyt dobrze, gdyż przegrali przed własną publicznością, ale szybko zrehabilitowali się na wyjeździe zdobywając 3 punkty, a następnie u siebie zremisowali 2:2 z Cavaly. Mogą pochwalić się zatem lepszą ofensywą i znają już w tym sezonie smak zwycięstwa na terenie rywala. Spodziewam się wyrównanego spotkanie ze wskazaniem na gości, doświadczenie, lepsza forma no i kurs, jaki proponują nam bukmacherzy jest dla mnie przesadzony. Bierzemy to value i liczymy na dobry występ America des Cayer.

Moja propozycja: America des Cayer dnb (remis = zwrot)

Kurs: 2,65

Violette – Arcahaie

19.03.2020r. godz. 22:00

Kolejne spotkanie na naszym kuponie powinno stać na wyższym poziomie, jeśli w ogóle o takich można mówić w tamtejszej lidze. Nie mniej, spotkanie Violette z Arcahaie zapowiada się dość ciekawe, choćby z tego faktu, że Arcahaie jest mistrzem Serie de Ouverture z ubiegłego roku. Sytuacja jednak się nie zmienia i to gospodarze są wyraźnym faworytem, jednak jak dla mnie ekipy są dość równe, a boisko może nie mieć aż takiego znacznie. Violette w tym roku przegrali już mecz domowy, co pokazuje, że są spokojnie do ogrania. Nie zależy mi na tym tak bardzo i nie mówię, że tak będzie, ale najprawdopodobniejszym scenariuszem będzie tutaj remis. Obie ekipy na ten moment z taką samą ilością punktów i takim samym bilansem spotkań. W ubiegłym roku w meczu bezpośrednim zanotowali remis i to właśnie na stadionie Violette 1:1. Spodziewam się podobnego rezultatu, a szczerze mówiąc kurs po raz kolejny jest zacny.

Moja propozycja: Arcahaie lub remis

Kurs: 1,94

Real du Cap – Fica

19.03.2020r. godz. 23:00

Ostatnie spotkanie na kuponie jest zarazem najciekawszą opcją na ten wieczór. Wszystko za sprawą tego, że spotykają się drużyny o podobnych możliwość, dlatego powinno być równo. W tym spotkaniu nie ma znaczenia, jeśli chodzi o gospodarzy czy gości, gdyż oba kluby pochodzą z jednego miasta, które jest bardzo malutkie. Swoje mecze domowe rozgrywają więc na tym samym stadionie. Co oprócz tego mnie przekonało? Przekonała mnie też bardzo ciekawa sytuacja w meczach bezpośrednich tych ekip. Od kilku sezonów jest tak, że obie drużyny wygrywają po razie i następują dwa remisy. Dla małego utrudnienia wypadają różne konfiguracje dzielenia się punktami, ale tym razem mamy ułatwione zadanie. Oba mecze w tym sezonie zakończyły się remisami, więc teraz czas na zwycięstwo jednej z ekip. Spodziewam się małej niespodzianki i zwycięstwa gości, na którą mamy ogromne spadki. Zapewne spowodowane są sytuacją na giełdzie i kilkukrotnym przykładaniu solidnej stawki na zwycięstwo gości, dlatego tym razem pójdę również w tym kierunku. Jestem niemal pewny, że 3 za 3 jest tutaj regularnością i miejmy nadzieję, że będą starali się coś zamieszać i w końcu wygrają goście. Kurs naprawdę warty ryzyka, można też próbować czyste zwycięstwo Ficy.

Moja propozycja: Fica dnb (remis = zwrot)

Kurs: 2,35

Zakład bez ryzyka w STS do 30 złotych z kodem: 1259PLN

  • kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 30 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: 1259PLN
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: 1259PLN
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Zaloguj się aby dodawać komentarze