Jak idzie, to idzie, jak nie to nie, a może właśnie Yokary Liga będzie przełomem? Tak jest, wracamy do Turkmenistanu, a konkretnie do jej elity, w której szło nam ostatnio nieźle. W to czwartkowe po południe przed nami dwa ciekawe starcia na czele stawki. W pierwszym spotkaniu zmierzy się Sagadam z Ahal, a w drugim odbędą się derby stolicy kraju w Aszchabadzie. Czy ujrzymy tutaj jakąś niespodziankę? Zapraszam do lektury!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 100 zł bez ryzyka
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 3100 pln

Kod rejestracyjny
3100PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Sagadam vs Ahal (28.05. godz. 14:15)

Gospodarze to ciekawa ekipa, którą cechą jest żelazna obrona. Do tej pory stracili jedynie pięć goli i są lepsi pod tym względem nawet od wielkiego Altyn Asyr. Osiem trafień na koncie Sagadam powoduje, że na ten moment znajdują się na piątej pozycji, ale z dużymi szansami na awans. Warunek jest jeden pokonanie dzisiejszego rywala. O to będzie ciężko, ale klub z Turkmenbaszy dzielnie radzi sobie po wznowieniu rozgrywek. W tym okresie notują cztery zwycięstwa, jeden remis i jedna porażka. Ta przegrana była właśnie z Ahal i chęć rewanżu po stronie gospodarzy będzie ogromna. Sagadam szczególnie u siebie powinien powalczyć i a jak to robić pokazał przecież w rywalizacjach z najlepszymi zespołami Yokary Liga jak Kopetdag Asgabat czt Altyn Asyr. Nawet mistrz kraju nie wywiózł z Tukrmenbaszy kompletu punktów. Jakie szanse mają gospodarze? Czy ich awans na podium to kwestia czasu?

Ahal co z ciebie wyrośnie? Tak mogą powiedzieć sympatycy tego klubu, jak i całego ligi w Turkmenistanie. Goście w ostatnim czasie radzą sobie dramatycznie, a porażka z jedną z najgorszych ekip w stawce, a więc Merw i to 3:0 to po prostu wstyd. Mogli wrócić do tej rywalizacji, ale nie wykorzystali rzutu karnego. To pokazuje, że coś się rozregulowało w Ahal i jeżeli dalej będą się tak prezentować to o mistrzostwie mogą zapomnieć. Niedawno dwukrotnie mierzyli się z bezpośrednim przeciwnikiem o to miano i dwa razy polegli 1:2 z Altyn Asyr. O ile te pojedynki nie są tak ważne w kontekście całej kampanii, tak mecze z tymi słabszymi ekipami już tak i przede wszystkim z nimi trzeba zwyciężać, aby myśleć o końcowym sukcesie. Czy Ahal w końcu się przełamie i wywiezie komplet punktów z trudnego terenu w Turkmenbaszy? O tym dowiem się po godzinie 16:00.

Statistika:

 • Ostatnie spotkanie Sagadam w lidze zakończyło się zwycięstwem 3:0 z Nebitci
 • Sagadam znajduje się na 5. miejscu w lidze z dorobkiem 15 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 3 zwycięstwa i 2 remisy
 • Ostatnie spotkanie Ahal w lidze zakończyło się porażką 0:3 z Merw
 • Ahal znajduje się na 2. miejscu w lidze z dorobkiem 18 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 2 zwycięstwa i 2 porażki
 • 5 ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi drużynami na obiekcie Sagadam, zakończyły się 1 wygraną gospodarzy, 1 remisem i 3 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Nie można tutaj obojętnie przejść obok formy prezentowanych przez oba kluby. Z jednej strony mamy Sagadam, które prezentuje się naprawdę dobrze i ciężko jest jej zdobyć bramkę, ale sami też potrafią to robić, a z drugiej Ahal, który znajduje się kryzysie i przede wszystkim w delegacjach nie umie grać. Moją propozycją będzie jedno trafienie gospodarzy. Nie chcę tutaj iść w stronę BTTSa, bo jeszcze spotkanie to skończy się wynikiem 1:0, jak to często bywa w Turkmenbaszy. Fakty są takie, że na ten moment to Sagadam jest lepszą drużyną i niedawny lider Ahal spuścił z tonu. Mam nadzieję, że gospodarze to wykorzystają i chociaż raz pokonają bramkarza przeciwnika.

Zdarzenie: Sagadam vs Ahal

Typ: Sagadam strzeli gola

Kurs: 1.50

Kopetdag Asgabat vs Altyn Asyr (28.05. godz. 15:00)

Przechodzimy do drugiego już meczu rozgrywanego w stolicy Turkmenistanu a tutaj przed nami derby Aszchabadu. W nich zmierzą się miejscowy Kopetdag z mistrzem Altyn Asyr. Muszę przyznać, że po gospodarzach spodziewałem się o wiele więcej. Myślałem, że na równi powalczą z dzisiejszy przeciwnikiem oraz z Ahal o miano najlepszej drużyny w Yokary Liga, ale na ten moment wygląda to tak, że ich rywal zza miedzy jest po prostu nie do powstrzymania. Okej, Kopetdag udało się w pierwszej kolejce po restarcie zremisować z Altyn Asyr i sam to też typowałem, ale z outsiderami też trzeba punktować. Jeżeli grasz w przewadze jednego zawodnika i to nie z żadnym hegemonem, a ze słabym Nebitci i zaraz po przerwie dostajesz bramkę, która decyduje o wygranej przeciwnika, to coś jest nie tak. W innych derbach z FC Asgabat również gospodarze grali w przewadze jednego piłkarza przez dłuższy czas i nie potrafili to wykorzystać. Z dzisiejszym rywalem wcale łatwiej nie będzie.

Goście rozkręcają się z meczu na mecz i jest to widoczne. W tej kampanii widzieliśmy już po ich stronie wpadki jak np. to z Nebitci (to chyba przeklęty rywal dla elity Yokary Liga), ale potem ważna wygrana z Ahal, a nieźle spisujące się w ostatnim czasie Merw również zostało zmiażdżone. Cechą mistrzów jest to, że po drobnych niepowodzeniach potrafią szybko wstać z kolan i w najważniejszych momentach po prostu zwyciężać. Oczywiście dzisiejszy wynik o niczym nie przesądzi, ale goście pokazali już wielokrotnie, że gdy przychodzi do szlagierów, to potrafią się ogarnąć i nie tylko wygraną na boisku, ale również mentalnie pokonać swojego rywala. Tak może być właśnie z Kopetdag, które przez wielu było typowane na czarnego konia Yokary Liga. Poprzedni mecz odbywał się zaraz po restarcie sezonu i mało co można było powiedzieć o formie danych ekip. Teraz już wiemy, że Altyn Asyr to cały czas główny kandydat do końcowej wygranej.

Statistika:

 • Ostatnie spotkanie Kopetdag Asgabat w lidze zakończyło się porażką 1:2 z Nebitci
 • Kopetdag Asgabat znajduje się na 4. miejscu w lidze z dorobkiem 15 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie Altyn Asyr w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:1 z Ahal
 • Altyn Asyr znajduje się na 1. miejscu w lidze z dorobkiem 18 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka
 • 5 ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi drużynami na obiekcie Kopetdag Asgabat, zakończyły 5 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Jeżeli przychodzi Altyn Asyr występować z przeciwnikami z topu Yokary Liga, to mobilizują się niemiłosiernie i dwukrotnie w tej kampanii przekonało się o tym Ahal. Mistrzowie wiedzą, że pojedyncze wygrane nie dadzą im końcowego zwycięstwa, ale mogą zasiać w głowach piłkarzy rywali mały niepokój, który może przekładać się na kolejne mecze. Spójrz na Ahal, niedawno jeszcze wzorowo zgarniali komplet punktów nie tracą przy tym nawet gola, a po przegranych rywalizacjach z Altyn Asyr nie potrafią się odbudować i muszą uznawać wyższość np. takiemu słabemu Merw. W zespole gości występuje wielu zawodników, którzy powoływani są do reprezentacji kraju i nie ulega wątpliwości, że to najlepszy zespół Yokary Liga. Stawiam tutaj na zeszłorocznego mistrza z nadzieją, że w takich klasykach chcę udowodnić swoją przewagę nad przeciwnikiem. Poza tym chęć rewanżu za pierwsze spotkanie po restarcie będzie ogromna w obozie gości.

Zdarzenie: Kopetdag Asgabat vs Altyn Asyr

Typ: 2

Kurs: 1.57

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

 1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
 2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
 3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
 4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
 5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

Kupon BETFAN 28.05. Turkmenistan

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!