Widzew Łódź – Piast Gliwice: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 07.04.2024

Bartłomiej Pawłowski podający piłkę

Gdzie oglądać Widzew Łódź – Piast Gliwice? Niedzielne granie na poziomie Ekstraklasy rozpoczniemy w Łodzi, a to za sprawą rywalizacji Widzewa z Piastem! Jeżeli macie ochotę spędzić popołudnie z tym spotkaniem, to w poniższym tekście znajdziecie wszystkie informacje na temat transmisji w TV, jak i streamów online z batalii Widzew – Piast! Zapraszam zatem do lektury.

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Widzew Łódź – Piast Gliwice na żywo w TV

Spotkanie Widzewa z Piastem, jak już zdążyłem wspomnieć, będzie pierwszym niedzielnym spotkaniem w ramach 27. kolejki PKO BP Ekstraklasy! Faworytami wydają się być gospodarze, którzy ostatnimi czasy spisywali się znakomicie i regularnie punktowali. Sam mecz zaplanowany został na niedzielę, 7. kwietnia 2024 roku i rozpocznie się już o godzinie 12:30. Jeżeli chodzi o transmisję w TV, to ta będzie dostępna na 2 kanałach! Znajdziemy ją kolejno na Canal+ Sport, jak i Canal+ Sport 3. Nie jest to oczywiście jedyna możliwość zobaczenia starcia w Łodzi, a o dostępnych streamach online już za sekundkę!

Widzew Łódź – Piast Gliwice gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli zastanawiacie się, gdzie oglądać Ekstraklasę w Internecie, to oczywiście w sieci znajdziemy legalny i bezpieczny serwis, na którym znajdziemy wszystkie spotkania naszej ligi pokazywane w jakości HD i z polskim komentarzem! Prawa transmisyjne do rozgrywek Ekstraklasy niezmiennie posiada stacja Canal+ i to właśnie na jej internetowej platformie odszukamy legalny i bezpieczny stream online ze spotkania Widzew – Piast. Jeżeli chcielibyście skorzystać z naszej współpracy z tym operatorem i nabyć dostęp do Canal+ Online w promocyjnej cenie, to pod spodem stosowna instrukcja skorzystania z oferty:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego
  4. Znajdź mecz Widzew – Piast i ciesz się emocjami!

Gdzie oglądać Widzew Łódź – Piast Gliwice?

Wychodzi zatem na to, że batalię Widzewa z Piastem będzie można obejrzeć za sprawą operatora Canal+. W obecnym sezonie posiada on prawa do pokazywania meczów Ekstraklasy i również starcie w Łodzi będzie można zobaczyć na żywo w TV, jak i w formie streamu online. Wszystko to w 100% legalnie i w czasie rzeczywistym! Dodam jeszcze, że korzystając z oferty Canal+ zyskać możecie również dostęp do innych ciekawych rozgrywek, w tym chociażby spotkań angielskiej Premier League. Polecam więc skorzystać z przedstawionej w tekście oferty promocyjnej i trzymam kciuki za jak najlepszy mecz Widzewa z Piastem!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze