Gdzie oglądać mecz Widzew Łódź – Lechia Gdańsk? Więcej o tym piszemy w poniższym tekście, gdzie znajdziesz niezbędne informacje. Zarówno Widzew, jak i Lechia w sezonie 2022/2023 będą chciały przede wszystkim się spokojnie utrzymać w Ekstraklasie. Do tego jednak potrzebuję regularnie zdobywać punkty, co wcale nie będzie takie proste. Kto wygra bezpośrednią rywalizację?

Widzew Łódź – Lechia Gdańsk, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Widzew Łódź – Lechia Gdańsk za darmo? Dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz odebrać voucher do Canal+ Online na 30 dni darmowego korzystania z tej platformy. Co trzeba zrobić, żeby móc z tego skorzystać?

  1. Załóż konto z naszego linku –> https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni u bukmachera
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Canal+ Online
  6. Odbierz voucher i wpisz go na stronie Canal+
baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Widzew Łódź – Lechia Gdańsk, transmisja na żywo za darmo

Spotkanie Widzew Łódź – Lechia Gdańsk będzie ostatnim spotkaniem, jakie tego dnia czeka nas w Ekstraklasie. Gospodarze są tutaj faworytami, co widać m.in. po kursach bukmacherskich, ale to wcale nie oznacza, że Lechia nie powalczy o komplet punktów. Prawdopodobnie będziemy świadkami wyrównanej rywalizacji, którą dobrze będzie odpalić w Canal+ Online, bo liczymy na kilka goli i dobre widowisko!

Widzew Łódź – Lechia Gdańsk, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać w TV mecz Widzew Łódź – Lechia Gdańsk? Będziesz mógł to zrobić w Canal+ Sport, ponieważ prawa do Ekstraklasy pozostały właśnie w rękach tej stacji. Na jakich kanałach telewizyjnych obejrzysz starcie Widzewa z Lechią?

  1. Canal+ Sport 3
  2. Canal+ Sport
  3. Canal+ Sport 4K Ultra

W eWinner z kodem promocyjnym ZAGRANIE będziesz mógł nie tylko odebrać voucher do Canal+ Online, ale także zgarnąć ciekawe bonusy na start. Grając razem z nimi zwiększysz emocje z oglądania!

Widzew Łódź – Lechia Gdańsk, transmisja online

Transmisja online z meczu Widzew Łódź – Lechia Gdańsk będzie dostępna w Canal+ Online. To internetowa platforma streamingowa od Canal+, gdzie można obejrzeć tę rywalizację, a także inne starcia. Wyżej opisaliśmy, co musisz zrobić, żeby móc z niej skorzystać!

Widzew Łódź – Lechia Gdańsk, szanse na zwycięstwo

Według bukmacherów, którzy przygotowali ofertę na to spotkanie, większe szanse na zwycięstwo ma Widzew Łódź, ale różnica w kursach nie jest duża. Lechia chciałaby zdobyć pierwszą wygraną w sezonie, a Widzew wygrać kolejne starcie z rzędu. Komu uda się zrealizować swój cel?

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Widzew - Lechia?

Spotkanie Widzewa z Lechią będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Widzew zagra z Lechią?

Rywalizacja tych ekip rozpocznie się o godzinie 20:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze