Widzew – Korona: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 01.04.2024

Widzew - Korona gdzie oglądać

Widzew – Korona: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W świąteczny poniedziałek do walki o kolejne punkty w Ekstraklasie staną między innymi drużyny z Łodzi i Kielc. Faworytem tego pojedynku są gospodarze, którzy ostatnimi czasy radzą sobie dużo lepiej. A jak spiszą się w najbliższym starciu? Jeśli chciałbyś zobaczyć ten pojedynek, ale nie wiesz gdzie oglądać Widzew – Korona, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Widzew – Korona na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Widzew – Korona na żywo? Taką ofertę posiada w naszym kraju przede wszystkim Canal+ Sport i to właśnie tam należy szukać niemalże wszystkich pojedynków polskiej Ekstraklasy na żywo. Warto więc rozważyć opcję przygotowaną przez Canal+, bowiem to jedyne miejsce gdzie zobaczysz tak wiele meczów naszej rodzimej ligi. A samo spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 1. kwietnia o 17:30.

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Widzew – Korona gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Tak jak podałem nieco wyżej, stream online Widzew – Korona będzie dostępny także online, w internecie. Mianowicie poza dostępem w TV, możesz spodziewać się także transmisji na Canal+ Online, gdzie także możesz oglądać wszystkie spotkania Ekstraklasy. Warto również wspomnieć o specjalnej promocji dla nowych użytkowników. Poniżej znajdziesz potrzebne informacje. Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Wykup subskrypcję i skorzystaj z pakietu promocyjnego
  3. Płać mniej przez okres 3 miesięcy
  4. Przejdź do sekcji TV i wybierz spotkanie Widzew – Korona
Widzew Łódź
Apr 01, 2024
17:30
Korona Kielce
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23:34, 31 marca 2024 23:34.

Gdzie oglądać Widzew – Korona?

Jeśli już wiesz gdzie oglądać Widzew – Korona, to warto przyjrzeć się temu, co można znaleźć wśród transmisji live u bukmacherów na rynku. W końcu niemal każdy z nich posiada prawa do pokazywania wielu interesujących meczów. Chodzi między innymi o rozgrywki piłkarskie, takie jak La Liga, Bundesliga, Serie A czy Ligue 1 i Eredivisie, ale nie tylko, bowiem możesz śledzić również streamy z NBA czy NHL czy wiele spotkań siatkarskich i tenisowych. A wszystkie spotkania obejrzysz zarówno na stronach, jak i w aplikacjach bukmacherskich i to oczywiście zupełnie za darmo!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze