West Ham – Aston Villa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.03.2024

Jarrod Bowen biegnący z piłką

Gdzie oglądać West Ham – Aston Villa? Z racji na niedzielne spotkania FA Cup, w rozgrywkach Premier League odbędzie się tego dnia tylko 1 spotkanie. Zapowiada się jednak ono bardzo ciekawie, a jeśli chcecie obejrzeć mecz West Ham – Aston Villa na żywo, to w poniższym tekście znajdziecie wszystkie informacje o transmisji w TV i streamach online z tej batalii. Zapraszam więc do lektury.

West Ham – Aston Villa, transmisja na żywo w TV

Spotkanie West Hamu z Aston Villą będzie jedynym niedzielnym starciem w rozgrywkach Premier League. Starcie na Stadionie Olimpijskim zapowiadam się bardzo ciekawie, przez wzgląd na walkę obu klubów o europejskie puchary, ale również przez ofensywne nastawienie każdego z nich! Rywalizacja w Londynie rozpocznie się więc 17. marca 2024 roku o godzinie 15:00 czasu polskiego. Jeżeli chodzi o transmisję w TV, takiego rozwiązania niestety nie odnajdziemy na żadnej stacji w naszym kraju. Będzie można natomiast skorzystać z legalnych streamów online, o których więcej po przedstawieniu kursów bukmacherskich na ten mecz!

Jan 01, 1970
01:00
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 07:50, 21 kwietnia 2024 07:50.

West Ham – Aston Villa: transmisja i stream online za darmo

Powyższe kursy bukmacherskie obstawić możecie chociażby z poziomu aplikacji bukmacherskich, a tymczasem przechodzę do kwestii streamów online dostępnych na omawiane zawody. W chwili obecnej absolutnie wszystkie mecze angielskiej ekstraklasy znajdziemy w Internecie, a dokładniej w serwisie streamingowym Viaplay. To właśnie ten operator posiada w obecnym sezonie pełnię praw transmisyjnych, a co za tym idzie, również mecz West Hamu z Aston Villą znajdziemy w jego ofercie. Nie jest to jednak usługa dostępna za darmo, bo miesięczny pakiet w Viaplay obecnie kosztuje 55 PLN.

Gdzie oglądać West Ham – Aston Villa?

Mam nadzieję, że treść tego artykułu pomogła Wam dowiedzieć się, gdzie oglądać West Ham – Aston Villa na żywo. Okazuje się, że mecz ten będzie w Polsce dostępny legalnie i bezpiecznie, jednak za dostęp do takiego streamu online należy zapłacić. Jeśli jesteście kibicami angielskiej piłki, warto przemyśleć potencjalne wykupienie usług Viaplay, gdyż w tym serwisie streamingowym znajdziemy wszystkie mecze Premier League, oraz największe hity Championship. Ja ze swojej strony polecam zerknąć na dostępne transmisje bukmacherów, bo tam również znajdziecie masę ciekawych gier piłkarskich na żywo. Powodzenia i mnóstwa emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze