Węgry – Turcja: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 22.03.2024

Ferdi Kadrioglu

Gdzie oglądać mecz Węgry – Turcja? Jednym z piątkowych meczów towarzyskich będzie pojedynek Węgier z Turcją. Jeśli interesuje Cię ten mecz, przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, czy i gdzie dostępna będzie jego transmisja i stream online.

Węgry – Turcja, transmisja na żywo w TV

Mecz Węgier i Turcji odbędzie się 22 marca 2024 o godzinie 20:45 na Puskas Arena w stolicy Węgier, Budapeszcie. Obie drużyny awansowały na Euro 2024, więc nadchodzący mecz towarzyski będzie dla nich okazją do sprawdzenia się na tle rywala prezentującego podobny poziom. Chcesz obejrzeć ten mecz? Jego transmisja TV niestety nie będzie dostępna.

Węgry
Mar 22, 2024
20:45
Turcja
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 06:45, 19 marca 2024 06:45.

Węgry – Turcja: transmisja i stream online za darmo

Mimo iż nie możesz obejrzeć tego starcia, warto pamiętać, że streamy online wybranych meczów towarzyskich, jak i nadchodzących barażowych starć Eliminacji Euro 2024 znajdziesz w Polsat Box Go. Sprawdź też dostępne streamy u polskich operatorów zakładów bukmacherskich, takie jak transmisje w STS.

Gdzie oglądać Węgry – Turcja?

Transmisja meczu Węgry – Turcja nie będzie nigdzie dostępna. Dalej jednak możesz obstawić swoje typy na ten pojedynek, a bogatą ofertę zakładów znajdziesz w STS. Nie masz jeszcze tam konta? Załóż je z naszym kodem ZAGRANIE i skorzystaj z zakładu bez ryzyka do 100 PLN dla nowych graczy. Zagraj swój pierwszy kupon, a jeśli nie uda Ci się wygrać, odbierz zwrot stawki na depozyt! Życzę powodzenia!

sts zakład bez ryzyka

Obrazek w tle: fot. Geraint Nicholas/Focus Images/MB Media/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze