Gdzie oglądać mecz Węgry – Anglia? Czy będzie transmisja w TV lub stream online? Na te pytania odpowiemy dokładnie niżej. W sobotę rozegranych zostanie kilka meczów w Lidze Narodów, a jednym z nich będzie starcie Węgier z Anglikami. Naturalnie to goście są tutaj faworytami, ale czy wykorzystają swoje atuty?

fuksiarz, baner, polsatbox

Węgry – Anglia, gdzie oglądać

W sobotę czeka nas kilka spotkań w Lidze Narodów, które zapowiadają się na dość interesujące. Jednym z nich będzie rywalizacja Węgier z Anglią. Druga z tych drużyn wygląda tutaj na faworyta, bo ma o wiele lepszych piłkarzy, ale to wcale nie oznacza, że gospodarze są bez szans. Na pewno warto będzie obejrzeć to starcie, a więcej o tym, gdzie możesz to zrobić, piszemy niżej, gdzie znajdziesz niezbędne informacje!

Węgry – Anglia, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja TV z meczu Węgry – Anglia? Transmisja w TV zostanie puszczona w Polsat Sport Premium 1 oraz w aplikacji na telewizory od Polsat Box Go w pakiecie sportowym tej platformy. Ta jest do pobrania na wszystkie urządzenia z systemem Smart TV, a więc większość nowych telewizorów. Do działania Polsatu potrzebujesz jednak jeszcze sprawnego internetu, o czym warto pamiętać, przy oglądaniu meczów reprezentacji w Lidze Narodów.

Węgry – Anglia, transmisja TV

Jeżeli nie masz dostępu do Polsat Sport Premium 1, a chcesz obejrzeć transmisję w TV ze spotkania Węgry – Anglia, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W Fuksiarzu możesz odebrać voucher o wartości 40 PLN do Polsat Box Go. Jak zdobyć taki voucher? To akurat jest bardzo proste i dokładnie to tłumaczymy w specjalnej instrukcji:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza
  3. Odbierz voucher
  4. Wykorzystaj go na stronie Polsat Box Go

Skoro już wiesz, gdzie oglądać spotkanie Węgry – Anglia w TV, to zobacz także, gdzie obejrzeć mecze Ligi Narodów, która zbliża się wielkimi krokami!

Węgry – Anglia, transmisja online

Wyżej pisaliśmy o tym, gdzie obejrzeć Węgry – Anglia, bo transmisja online z tego starcia na pewno będzie szukana przez wiele osób. Ta rywalizacja będzie puszczona online legalnie jedynie w Polsat Box Go oraz u partnerów tej telewizji, bo tylko tam można oglądać kwalifikację do mistrzostw świata, w tym spotkania barażowe!

Węgry – Anglia, szanse na zwycięstwo

Zdecydowanie Anglia jest faworytem w tej parze, ale Węgry na pewno mogą tutaj poszukać swoich szans. Zanim rozpocznie się to starcie możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie przygotowali na nie operatorzy!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 21 czerwca 2022 14:47.
fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze