Wczoraj skończyła się Liga Mistrzów, ale to wcale nie oznacza końca bonusów u bukmacherów. W eWinner z kodem promocyjnym możecie odebrać 1000 PLN za Obóz Przygotowawczy oraz zagrać esportowe mecze bez podatku!

Zgarnij dodatkową kasę za Obóz Przygotowawczy w eWinner z kodem promocyjnym!

Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Europy 2020, które rozpoczną się już w 11 czerwca. Reprezentacja Polski obecnie znajduje się na zgrupowaniu w Opalenicy, gdzie przygotowuje się do pierwszego meczu. Biało-Czerwoni w grupie zmierzą się ze Słowacją, Szwecją oraz Hiszpanią. Polacy nie tylko ciężko trenują, ale także mają zapewnione różne atrakcje.

eWinner postanowił stworzyć dla graczy Obóz Przygotowawczy, a podczas niego możecie trenować i zdobywać dodatkową kasę. Każdego z tygodni są różne promocje do odebrania oraz zadania, jakie trzeba wykonać. Wystarczy, że zapiszecie się i będziecie obserwować, co trzeba zrobić. Za samo zarejestrowanie się w Obozie otrzymacie bonus od depozytu 500 PLN oraz cashback do 1000 PLN.

eWinner kod promocyjny —> sprawdź, jak odebrać pakiet powitalny!

oboz ewinner

To nie jedyny bonus, jaki przygotował dla klientów eWinner. Aktualnie w esporcie rozgrywane są dwa turnieje lanowe – Valorant Champions Tour Reykjavik oraz Polska Liga Esportowa. Te oraz inne wydarzenia esportowe dzięki uprzejmości bukmachera możesz obstawiać bez podatku.

Wystarczy, że wrzucisz na kupon minimum trzy zdarzenia z oferty na esport. Zadbaj o kurs minimalny każdego z typów, który wynosi 1.20. Jeżeli spełnisz te warunki i na kuponie będą tylko wydarzenia esportowe, to bukmacher zwiększy wygraną o czternaście procent.

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu + voucher Canal+ online (na miesiąc)

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł VOUCHER: CANAL+Online (pakiet Sport)

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W eWinner kod promocyjny 610PLN zapewni Ci takie rzeczy, jak:

  • 110 PLN bez ryzyka
  • 50% do 500 PLN od drugiego depozytu

Zaloguj się aby dodawać komentarze