Środa była bardzo udanym dniem i szkoda jedynie celnych strzałów Holendrów, którzy nie przekroczyli swojej niskiej linii. Dzisiaj ponownie skupiam się na Lidze Narodów, ale jak to zazwyczaj bywa na tych słabszych dywizjach i skupiłem się na rywalizacjach Grecji z Cyprem oraz Macedonii Północnej z Gruzją. Tym razem liczę mocno na gole, zapraszam do lektury!

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Grecja – Cypr: typy i kursy bukmacherskie (09.06.2022)

Grecy jak na swoje możliwości znajdują się bardzo nisko w Lidze Narodów. Niestety dawno nie przeżywali większych sukcesów w piłce nożnej i wciąż rozpamiętywane jest sensacyjne zdobycie Mistrzostwa Europy w 2004 roku. Od tego czasu trudno im jest się nawet zakwalifikować do mistrzowskiej imprezy i ostatni raz ta sztuka udała im się w 2014 roku. Zabraknie ich naturalnie w Katarze, dlatego wszystkie przygotowania skupione są na najbliższe kwalifikacje do EURO. W Lidze Narodów do tej pory spisują się bardzo dobrze i dwie wygrane to potwierdzają. Dzisiaj wreszcie zagrają u siebie z outsiderem grupy. Czy zwycięska passa będzie trwać?

Cypr to jedna z najgorszych reprezentacji w swojej dywizji i mało ko spodziewa się, aby się utrzymali. Piłka ligowa w tym kraju jest bardzo bogata w obcokrajowców i kluby wolą inwestować w zagranicznych graczy. Próżno szukać większych gwiazd, co przekłada się na negatywne wyniki kadry. Całe szczęście udało się zremisować z Irlandią Północną, ale sam mecz nie porywał. Podział oczek i wynik 0:0 idealnie obrazują tamto wydarzenie. Dzisiaj czeka ich bardzo trudna przeprawa. Można rzec, że są to małe derby wyspiarskich nacji i przyjezdni tylko raz wygrali w swojej historii z Grecją. Czy w ten czwartek będzie ten drugi?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23 czerwca 2022 03:04.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Grecji w Lidze Narodów zakończyło się zwycięstwem 1:0 z reprezentacją Kosowa
 • Grecja znajduje się na 1. miejscu w grupie z dorobkiem 6 punktów
 • Jest to ich pierwszy domowy mecz w tej edycji Ligi Narodów
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Cypru w Lidze Narodów zakończyło się remisem 0:0 z reprezentacją Irlandii Północnej
 • Cypr znajduje się na 4. miejscu w grupie z dorobkiem 1 punktu
 • Jest to ich pierwszy wyjazdowy mecz w tej edycji Ligi Narodów
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Grecji 2:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi reprezentacjami, zakończyły się 5 zwycięstwami Grecji

Co obstawiać?

Grecja do tej pory w Lidze Narodów wygrywała skromnie po 1:0, ale wreszcie wraca na swoje śmieci i spodziewam się odważniejszej gry. Mocną stroną gospodarzy są stałe fragmenty gry i to tutaj będą szukać swoich szans. Znalazłem interesujący typ, który mówi o tym, że faworyci strzelą dwa gole i wykonają cztery rzuty rożne. Jeżeli spojrzymy sobie na h2h bezpośrednich starć, to ta propozycja była pokrywana. O ile Cypr u siebie gra całkiem nieźle, tak na wyjazdach odstają od swoich rywali. W delegacjach nie wygrali od 13 spotkań, dwukrotnie tylko remisując! Mam nadzieję, że Grecja zdominuje swojego przeciwnika i zachęcam na koniec do sprawdzenia kodu promocyjnego w Superbet!

Superbet
1.80
Grecja powyżej 1.5 gola + Grecja powyżej 3.5 rzutów rożnych

Macedonia Północna – Gruzja: typy i kursy bukmacherskie (09.06.2022)

Przenosimy się do Skopje, gdzie Macedonia Północna podejmie Gruzję. Gospodarze mają okazję rozegrania pierwszego meczu w ramach Ligi Narodów na własnym stadionie i po czterech zdobytych punktach celują w następne. Doskonale pamiętamy tę reprezentację, która w starciu z Włochami sprawiła wielką sensację. Niestety nie udało się tego powtórzyć w rywalizacji z Portugalią, ale szacunek należy się tej drużynie. Widać, że zespół ten idzie w dobrym kierunku i potrafią utrzymywać się przy piłce, kreując sytuacje strzeleckie. Przyjemnie ogląda się Enisa Bardhi, Eljifa Elmasa oraz Ezgjana Alioskiego grających razem. Czy dzisiaj również będą mieli dobrze nastawione celowniki?

Gruzja imponuje w ostatnim czasie skutecznością. Aż dziewięć strzelonych goli w dwóch meczach robi wrażenie i spora w tym zasługa jej największej gwiazdy. Khvicha Kvaratskhelia przenosi się do Napoli i już w Rosji był zauważalny. Kto wie, być może w najbliższych latach znajdzie się w jeszcze lepszym zespole, bo jego rozwój idzie w dobrą stronę. Zyskuje na tym reprezentacja i celem Gruzji jest awans do wyższej dywizji w Lidze Narodów. Później kwalifikacje do EURO będą najważniejsze. Przyjezdni rozbili ostatnio Bułgarię, czy podobnie będzie z Macedonią Północną?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23 czerwca 2022 03:04.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Macedonii Północnej w Lidze Narodów zakończyło się zwycięstwem 2:0 z reprezentacją Gibraltaru
 • Macedonia Północna znajduje się na 2. miejscu w grupie z dorobkiem 4 punktów
 • Jest to ich pierwszy domowy mecz w tej edycji Ligi Narodów
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Gruzji w Lidze Narodów zakończyło się zwycięstwem 5:2 z reprezentacją Bułgarii
 • Gruzja znajduje się na 1. miejscu w grupie z dorobkiem 6 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych w tej edycji Ligi Narodów to 1 zwycięstwo
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Macedonii Północnej 1:0
 • Trzy spotkania, które rozgrywane były pomiędzy tymi reprezentacjami, zakończyły się 1 zwycięstwem Macedonii Północnej i 2 remisami

Co obstawiać?

Warto skorzystać z faktu, że obie reprezentacje są skuteczni w tej edycji Ligi Narodów, dlatego zaproponuję po prostu dwa gole. Jedni i drudzy mają w swoich składach indywidualności, które dają jakość zespołom. Powyżej 1.5 bramki było pokryte w każdym spotkaniu Gruzji oraz Macedonii Północnej w LN. Mam nadzieję, że celowniki będą dobrze nastawione i tak naprawdę jedna z ekip może sama zdobyć dwa trafienia. Oby też tak było a bonusy w Superbet na Ciebie czekają!

Superbet
1.45
Powyżej 1.5 gola
Kupon LN Superbet 09.06.

fot. Pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze