Jak to się mówi jaki poniedziałek taki cały tydzień! Oby, bo wczoraj w Bundeslidze Kai z Bayerem Leverkusen nas nie zawiedli i trafiliśmy single 2.48 oraz 3.90, a w Turkmenistanie dzięki anulowaniu meczu Sagadam z Nebitci zazieleniło się AKO z dwóch zdarzeń o łącznym kursie 2.31. Postaramy się pójść za ciosem i dobrze się składa, ponieważ ten tydzień obfituje w wiele piłkarskich emocji. Dzisiaj przed nami prawdziwy hit w Yokary Liga. Lider tych rozgrywek Ahal podejmie mistrza i wieloletniego dominatora tej ligi, a więc Altyn Asyr. Przygotowałem singla z kursem 2.37 na to wydarzenie, który można zagrać bez ryzyka do 100 PLN w BETFAN ze zwrotem na konto depozytowe. Zapraszam do lektury i do zapoznania się z tą niecodzienną promocją u tego bukmachera!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

tylko na

3000 zł od depozytu + 100 zł bez ryzyka
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 3100 pln

Kod rejestracyjny
3100PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Ahal

Gospodarze co roku próbują zdetronizować Altyn Asyr w piłkarskiej lidze w Turkmenistanie. W poprzednim sezonie znowu czegoś zabrakło i pomimo kilku zwycięstw nad tym rywalem to ostatecznie do mistrzostwa zabrakło dziewięć punktów. Ta kampania ma być zgoła odmienna. Ahal od początku stara się zbudować bezpieczną przewagę nad swoim przeciwnikiem. Na ten moment to tylko trzy oczka, a ewentualna wygrana dzisiaj może spowodować powiększenie tego dystansu.

Ahal to przede wszystkim monolit w defensywie. Piłkarze tego klubu stracili najmniej goli z całej stawki, a gdyby tego było mało, przegrali tylko jeden mecz. Było to pierwsze starcie w tym roku z Altyn Asyr niecałe trzy tygodnie temu. Początek tego spotkania był udany w wykonaniu gospodarzy, ponieważ już w szóstej minucie wyszli na prowadzenie. Potem im dalej w las, tym gorzej i niestety pierwsza porażka stała się faktem. Ahal nie wziął tego do siebie i kolejne dwie rywalizacje wygrał. Mistrzostwa zdobywa się zwycięstwami ze słabszymi drużynami i wtedy trzeba zbierać jak największą ilość punktów, a porażki w bezpośrednich pojedynkach nie będą miały wtedy znaczenia. Oczywiście wygrane z takim utytułowanym rywalem budzą dodatkowe motywacje i chęć pokonania gości będzie ogromna. Czy Ahal będzie w stanie zrewanżować się za ostatnią porażkę?

Altyn Asyr

Klub ze stolicy Turkmenistanu to potęga tego kraju. Od sezonu 2014 nieprzerwanie zdobywają mistrzostwo Yokary Liga i cel ta tę kampanię jest jeden: siódme końcowe zwycięstwo z rzędu. Wydaje się, że ten rok może być zgoła odmienny. Jest on przecież wyjątkowy przez pandemię wirusa, ale też przez słabszą formę gości. To, co może martwić kibiców Altyn Asyr to mecze rozgrywane z mniej wymagającymi rywalami. Jak można usprawiedliwić porażkę ze słabym Nebitci czy pogubienie punktów z Energetikiem? Dobrze, Sagadam oraz Kopetdag Asgabat to ekipy, które będą chciały namieszać w górnej części tabeli, ale wcześniej wymienieni przeciwnicy okupują jej dolne rejony i sukcesem dla nich było urwanie oczek z taką marką. Goście czas się ogarnąć i dzisiaj jest idealna okazja na to, aby pokazać, kto rządzi w Turkmenistanie!

Piętą achillesową klubu z Aszchabad to spotkania rozgrywane na wyjeździe. Do tej pory zgromadzili w delegacjach pięć punktów na dwanaście możliwych. Jeżeli myślisz o obronie mistrzostwa, to ten bilans należy poprawić. W to wtorkowe popołudnie może być jednak o to ciężko, ponieważ Ahal to główny rywal w walce o końcową wygraną. Czy Altyn Asyr udowodni wszystkim obserwatorom Yokary Liga, że to wciąż najlepsza drużyna od lat w Turkmenistanie? O tym dowiemy się po godzinie 17:00.

Statistika:

 • Ostatnie spotkanie Ahal w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:1 z Nebitci
 • Ahal znajduje się na 1. miejscu w lidze z dorobkiem 18 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to cztery zwycięstwa
 • Ostatnie spotkanie Altyn Asyr w lidze zakończyło się zwycięstwem 4:0 z Merw
 • Altyn Asyr znajduje się na 2. miejscu w lidze z dorobkiem 15 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to jedno zwycięstwo, dwa remisy i jedna porażka
 • 5 ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi drużynami na obiekcie Ahal, zakończyły się trzema wygranymi gospodarzy, jednym remisem i jednym zwycięstwem gości

Co obstawiać?

Czekają nas piłkarskie grzmoty w Turkmenistanie! Tak jest przed nami rywalizacja lidera Yokary Liga z jej wieloletnim mistrzem. Miałem dwie propozycje na ten mecz i w BETFAN jest przygotowany zakład specjalny 1X/BTTS, ale jednak zdecydowałem się na drugi typ. Stawiam na to, że Ahal zdobędzie więcej niż 1.5 bramki. Dlatego tak?

Pewnie, jak większość z Was zauważyłem trend, że te rozgrywki robią się bardziej overowe. Nie wiem, czym to jest spowodowane, ale pada coraz więcej goli. Dodatkowo w lidze piłkarskiej w Turkmenistanie bardzo dużo znaczą mecze domowe. Szczególnie dla Ahal jest to spory handicap, ponieważ nie przegrali jeszcze ani jednego starcia na swoim obiekcie i we wszystkich domowych rywalizacjach zachowali czyste konto. Okej, powiecie, że przyjeżdża wielki Altyn Asyr, ale czy jest on cały czas taki wielki? Na wyjazdach spisuje się bardzo średnio i nie potrafi pokonać takich przeciwników jak Nebitci czy też Energetik. Z najsłabszym Merw musiał sobie odbić niepowodzenia, ale czy to starczy na lidera Yokary Liga? Dodatkowo goście w ostatnich latach nie radzą sobie na stadionie gospodarzy. Dwie porażki i jeden remis to potwierdza.

Bardziej dla mnie prawdopodobny jest wynik 2:0, niż 1:1 dlatego też zdecydowałem się na sam over goli Ahal, niż na zakład specjalny przygotowany przeze mnie 1X/BTTS. Mam nadzieję, że moja intuicja mnie nie zawiedzie.

Zdarzenie: Ahal vs Altyn Asyr

Typ: Ahal powyżej 1.5 gola

Kurs: 2.37

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

 1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
 2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
 3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
 4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
 5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

Singiel na Turkmenistan 19.05.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!