Wczorajsze mecze LPL oraz LCK przyniosły nam profit, dlatego dziś pójdziemy podobnym tropem, chociaż zajmiemy się tylko jedną z tych lig. Po raz kolejny typujemy dwa spotkania i celujemy w bezpieczne podwojenie stawki. Faworyci wytrzymają tempo końcówki sezonu i sprostają oczekiwaniom? Przekonamy się…już jutro, gdyż analizował będę jutrzejsze poranne spotkania. Pamiętajcie, żeby nastawić budziki!

 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 100 zł bez ryzyka
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 3100 pln

Kod rejestracyjny
3100PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

Rogue Warriors – Funplus Phoenix
17.07.2020 r. Godz. 11:00

 

Rozpoczynamy od starcia ważnego teoretycznie dla obydwu drużyn, jednak w praktyce oczy wszystkich zwrócone są w stronę FPX. Drużyna Rogue Warriors zajmuje bowiem 15. miejsce w tabeli i wydaje się, że jedynie cud mógłby sprawić, że wywalczą oni sobie drogę do fazy play-off. Funplus natomiast zdecydowanie ma o co grać. Obecni mistrzowie świata League of Legends w tym sezonie nie prezentują już tak wybitnej formy, czego wynikiem jest zaledwie siódma pozycja w tabeli i ciągła walka o utrzymanie się w górnej ósemce. Pomimo braku szczytowej formy, drużyna ta ciągle jest jedną z topowych drużyn na świecie, co pokazał nam, chociażby Mid Season Cup, gdzie FPX w półfinale pokonało JD Gaming i ostatecznie zajęło drugie miejsce w turnieju.

Może się wydawać, że Rouge Warriors jest na małej fali, dwa zwycięstwa z rzędu, co teoretycznie daje jakieś nadzieje przed jutrzejszym meczem, nadzieja ta jednak szybko pryska, gdy odkryjemy, że są to jedyne zwycięstwa RW w letnim splicie. Wygrali oni jedynie siedem map, w przeciągu dziesięciu serii Bo3. Rogue Warriors zdecydowanie nie są drużyną, która może sprawić niespodziankę zespołowi z czołówki, a za taki ciągle uważam FPX.

FPX stoją na krawędzi. Bilans 5-4 nie zapewnia im bezpieczeństwa na ostatnie tygodnie rozgrywek, zatem do końca splitu będą musieli wygrywać swoje mecze, aby znaleźć się jak najwyżej w tabeli. Pamiętajmy, że przed nimi również spotkanie z JD Gaming, a więc o wiele bardziej wymagającym rywalem. Dlatego też moim zdaniem, jutrzejszy mecz będą starali się zakończyć na dwóch mapach. Bilans mapowy potrafi być równie ważny jak ten meczowy, dlatego tym bardziej jestem przekonany co do takiego biegu wydarzeń. FPX jest lepszą drużyną, a dodatkowo nie mają miejsca na pomyłki.

Podsumowując, FPX jest o wiele lepszą drużyną od RW, dodatkowo potrzebują każdego zwycięstwa jak wody. Rw trzyma się końca tabeli i niewiele wskazuje na to, żeby się stamtąd mogli wydostać. Moim zdaniem zawodnicy FunPlus podejdą maksymalnie skupieni do tego starcia, z konkretnym planem na dwie mapy. Kurs na dokładny wynik 0-2 na korzyść FPX jest moim zdaniem atrakcyjny i to ten typ pobieram do mojego kuponu. Mistrzowie świata nie pozwolą sobie na kolejną pomyłkę.

 

Rogue Warriors – Funplus Phoenix
17.07.2020 r. Godz. 11:00
Typ: Handicap map: Funplus Phoenix (-1,5)
Kurs: 1.52

 

 

Baner grupy esport

 

 

Edward Gaming -LGD Gaming
17.07.2020 r. Godz. 13:00

 

Przechodzimy do spotkania pomiędzy EDG a LGD, dwóch drużyn ze środka tabeli, dla których głównym celem jest zakończenie sezonu w górnej ósemce, która gwarantuje wejście do fazy play-off. Do końca splitu pozostało już niewiele czasu, zatem każde zwycięstwo będzie teraz na wagę złota. LGD jest zdecydowanie bliżej osiągnięcia tego celu, gdyż zajmują aktualnie dziewiąte miejsce w tabeli, tylko i wyłącznie z powodu gorszego bilansu mapowego niż drużyna Royal Never Give Up. Pomimo tego, że do końca sezonu pozostało nam jeszcze kilka spotkań, to właśnie takie spotkania jak te, mogą zdecydować o tym, kto awansuje do kolejnej fazy sezonu. Przejdźmy jednak do tego, kogo typuje na zwycięzcę tego starcia i dlaczego.

Moim zdaniem w tym pojedynku górą będzie ekipa LGD. Gdyby posiadali delikatnie lepszy bilans mapowy, mówilibyśmy o drużynie z szóstego miejsca. EDG natomiast dzieli swój bilans razem z 12. drużyną. LGD jest bardziej regularne na przestrzeni całego splitu, pokazując się z dobrej strony zarówno w wygranych, jak i w przegranych spotkaniach. Dodatkowo z pewnością widzą, jak blisko są osiągnięcia górnej ósemki.

Początkowo chciałem kierować się w stronę overu map 2,5, jednak po zastanowieniu się wybieram czyste zwycięstwo ekipy LGD. Uważam, że są oni w tym splicie lepszą drużyną niż EDG, a jutrzejszy mecz jest idealną okazją, żeby to udowodnić. Wygrana pozwoli im zbliżyć się coraz bliżej do fazy play-off, a to jest głównym celem każdej drużyny ze środka tabeli. EDG natomiast nie zachwyca w tym roku, czego wynikiem są jedynie trzy wygrane do sześciu porażek. Pamiętamy o tym, że to jest esport i tutaj wszystko się może zdarzyć, jednak na podstawie samej analizy i przyjrzenia się obydwu drużynom, nie widzę tutaj innego zakończenia, niż zwycięstwa LGD. Z pewnością będą chcieli udowodnić, że zasługują na szansę pokazania się w play-offach, a w takim celu muszą wygrywać takie spotkania. Wybieram ich zwycięstwo i tym typem zamykam mój kupon.

 

 

Edward Gaming – LGD Gaming
17.07.2020 r. Godz. 13:00
Typ: LGD wygra.
Kurs: 1.66

 

 

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

 

 

Kupn betfan