Wczorajszy dzień przyniósł profit na poziomie 150 zł, wszystkie typy okazały się trafione, a zwycięzcy wygrywali pewnie. Aż szkoda, że spotkanie Mackenziego McDonalda z Ulisesem Blanchem zostało odwołane, bo zysk mógł być jeszcze większy. Skoro dobrze idzie typowanie w Stanach Zjednoczonych, to kontynuujemy szukanie typów w USA. Na rozkład bierzemy spotkanie ze Stanów Zjednoczonych. W spotkaniu zmierzą się starzy znajomi z wczoraj, Ulises Blanch i Roberto Cid Subervi. Zapraszam do lektury i komentowania!

 

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Ulises Blanch – Roberto Cid Subervi, 18.06.2020 godz. 22:00

Kolejne spotkanie tych dwóch panów podczas serii spotkań pokazowych w Stanach Zjednoczonych. W dniu wczorajszym Roberto Cid Subervi spełnił pokładane w nim nadzieje. Idziemy dzisiaj ponownie w jego kierunku.

Na wstępie przypomnijmy wczorajszy opis reprezentanta Stanów Zjednoczonych – Zacznijmy od młodszego z Amerykanów – Ulises Blanch to aktualnie 240 rakieta światowego rankingu, na koniec żadnego z rozegranych jak do tej pory sezonów nie plasował się wyżej. Podobnie jak wspomniana już dwójka rozgrywa najlepszy sezon w karierze i pewnie żałuje, że rozgrywki zostały zawieszone z powodu pandemii. W tym sezonie zdobył już jeden tytuł singlowy w turnieju ATP Challenger Tour rozgrywanym na kortach twardych w hali w miejscowości Ann Arbor. Jak większość Amerykanów z niższych miejsc w rankingach od kilku dobrych tygodni występuje w turniejach pokazowych, większość spotkań wygrywa, jednak w większości z rywalami z niższej półki, gdy przychodzi mu się zmierzyć z zawodnikami z podobnego lub wyższego poziomu, po prostu schodzi z kortu pokonany.

Teraz przejdziemy do reprezentanta Dominikany – Roberto Cid Subervi, podobnie jak Amerykanin, rozgrywał najlepszy swój sezon w karierze do czasu zawieszenia rozgrywek. Na koniec żadnego z sezonów nie był wyżej niż jest obecnie. Reprezentant Dominikany od dłuższego już czasu przebywa w Stanach Zjednoczonych i od kwietnia rozgrywa tutaj spotkania pokazowe. Po wynikach jego spotkań widać jednak, że jest w o wiele lepszej dyspozycji od swojego przeciwnika. Roberto większość spotkań wygrywa, a zwycięstwa z Koepferem, Eubanksem czy ze swoim dzisiejszym rywalem to dobitnie pokazują. Mimo swojego pochodzenia Roberto specjalizuje się w grze na kortach twardych, tytuły zdobyte w ubiegłym sezonie w turniejach ITF w Memphis oraz w Fayetteville to potwierdzają, turnieje odbywały się właśnie na kortach twardych. W dniu wczorajszym zmiótł z kortu groźnego Rosjanina – Karlovskyiego oddając mu zaledwie kilka gemów.

Mecze bezpośrednie

Obaj panowie mierzyli się jak do tej pory siedmiokrotnie. Co ciekawe cztery raz triumfował Amerykanin.

18.11.2017, półfinał ITF Pensacola, Roberto Cid Subervi – Ulises Blanch 6:3 3:6 3:6;

29.01.2019, 1/16 finału Challenger Cleveland, Roberto Cid Subervi – Ulises Blanch 4:6 7:5 6:7(4);

5.02.2019, 1/32 finału Challenger Dallas, Roberto Cid Subervi – Ulises Blanch 3:0 krecz;

17.08.2019, finał ITF Memphis, Roberto Cid Subervi – Ulises Blanch 3:6 6:3 7:6(8);

12.01.2020, finał Challenger Ann Arbor, Roberto Cid Subervi – Ulises Blanch 6:3 4:6 2:6;

2.06.2020, turniej pokazowy Stany Zjednoczone, Roberto Cid Subervi – Ulises Blanch 7:6(4) 6:3;

8.06.2020, turniej pokazowy Stany Zjedonoczone, Roberto Cid Subervi – Ulises Blanch 4:6 4:6.

Co typuję?

Pomimo niekorzystnego bilansu idę tutaj w stronę reprezentanta Dominikany, który na przestrzeni kilku tygodni wydaje się być w lepszej dyspozycji. Przede wszystkim kieruje się również jego większą regularnością, lepszym poruszaniem. Jego dzisiejszy rywal to zawodnik bardziej chimeryczny. Roberto Cid Subervi udowodnił wczoraj w pojedynku z Rosjaninem, że gra mu się tutaj dobrze. Dlaczego nie miałby tego powtórzyć w pojedynku z Amerykaninem?

Typ: Roberto Cid Subervi wygra 2:0

STS – specjalne promo

Zasady promocji:

  • kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze