W sobotę w Premier League dojdzie również do rywalizacji pomiędzy zawodnikami Watfordu oraz Manchesteru City. Obie te ekipy w tym sezonie prezentują się ciekawie, ale to Obywatele naturalnie wypadają o wiele lepiej. Podopieczni Guardioli nawet grając na wyjeździe są bardzo mocnymi faworytami. Czy to się przełoży na samo spotkanie? Sprawdź, gdzie oglądać mecz Watfordu z Manchesterem City!

Watford – Manchester City: gdzie oglądać dzisiaj?

Gospodarze w starciu z Watford nie będa wcale na straconej pozycji. W końcu nie od dziś wiemy, że grają ofensywny i po prostu ciekawy futbol. Goście z kolei to faworyci do obrony mistrzostwa kraju, co widzimy także po kursach wystawianych regularnie na ich spotkania. Obywatele mają o wiele lepszą kadrę niż Watford, a do tego ostatnio są w wysokiej formie. Czy przełożą to na te spotkanie? Sprawdź, gdzie oglądać mecz Watfordu z Manchesterem City. Odbierz też w eWinner z kodem promocyjnym ZAGRANIE specjalne bonusy!

Watford – Manchester City: gdzie obejrzeć za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo Watfordu z Manchesterem City? Spotkanie tych ekip zobaczysz m.in. w Canal+ Online, a dzięki temu, że podjęliśmy współpracę z eWinnerem możesz odebrać voucher na 30 dni dostępu do Canal+ Online. Tutaj konkretna instrukcja, którą musisz zrobić krok po kroku:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj dowolny kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher

baner ewinner voucher canal+ online

Watford – Manchester City: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Gdzie będzie transmisja w TV na żywo z meczu Watfordu z Manchesterem City? Sezon 2021/2022 będzie ostatnim, gdy Premier League jest pokazywana w Canal+. Wszystkie spotkania angielskiej ligi obejrzysz jednak właśnie w tej stacji.

Watford – Manchester City: stream na żywo online

Jeżeli chodzi o streamy online z meczu Watford – Manchester City, to najbardziej polecimy Ci właśnie Canal+ Online. Zakładasz tam konto, wykorzystujesz voucher, który dostałeś i cieszysz się dostępem do transmisji z Premier League.

Watford – Manchester City: zapowiedź meczu

Z całą pewnością można stwierdzić, że spotkania Obywateli w tym sezonie są bardzo ciekawe. Ogląda się je przyjemnie, no bo City gra ofensywny futbol, często stwarza sobie okazje i strzela dużo goli. Nic więc dziwnego, że zdaniem bukmacherów jest mocnym faworytem.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 02:56.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Watford - Manchester City?

Spotkanie Watfordu z Manchesterem City będziesz mógł obejrzeć m.in. w Canal+ Online.

Jak obejrzeć za darmo spotkanie Watfordu z City?

Rywalizację tych drużyn odpalisz za darmo, jak będziesz postępował według instrukcji z powyższego tekstu.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze