Watford – Leeds: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 29.03.2024

Piłkarze Leeds United po wygranym meczu

Gdzie oglądać Watford – Leeds? Jeżeli miałbym wskazać potencjalnie najciekawszy mecz 39. kolejki Championship, to spore szanse na takie miano miałaby batalia Watfordu z Leeds United! Na pewno wielu kibiców angielskiej piłki podzieli moje zdanie i zechce zobaczyć ten mecz na żywo. A gdzie i w jaki sposób odnaleźć taką transmisję lub stream online? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym artykule!

Watford – Leeds na żywo w TV

Rywalizacja Watfordu z Leeds zapowiada się do prawdy znakomicie! Szerszenie zmieniły ostatnio trenera i zwyciężyły 1. mecz za kadencji Toma Cleverley’a, natomiast zespół Pawi bije się o mistrzostwo ligi z Leicester i Ipswich. Sama rywalizacja na Vicarage Road zostanie odbyta w ramach 39. kolejki i rozpocznie się 29. marca 2024 roku o godzinie 21:00 czasu polskiego. Przechodząc już do informacji o transmisji z tego starcia, mecz będzie pokazywany w Viaplay i jeśli macie telewizor z funkcją SMART, to będziecie mogli skorzystać z tego źródła! Dodam jednak, że za miesięczny dostęp do usług tego wydawcy zapłacić należy 55 PLN.

 

Watford – Leeds gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli nie macie wykupionego pakietu w Viaplay i nie zamierzacie płacić 55 PLN, to mam dobrą nowinę, bo w Internecie znajdziemy legalną i darmową alternatywę! Spotkanie Watfordu z Leeds zostanie pokazane w formie streamu online u najpopularniejszego bukmachera w kraju. By faktycznie zobaczyć to starcie w STS TV wystarczy jedynie założyć konto i zagrać dowolny kupon na 24h przed rozpoczęciem zawodów – jego stawka może wynieść nawet symboliczne 2 PLN! Jest to na pewno ciekawa opcja, a więcej na jej temat pod spodem:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Watford – Leeds i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Watford – Leeds?

Zmierzając powoli do końca artykułu, jeszcze jedna opcja, tym razem dla kibiców, którzy w piątkowy wieczór nie będą mieli dostępu do komputera, czy laptopa. Na smartfony z systemem IOS lub Android zainstalujecie aplikację mobilną STS i także z jej poziomu będziecie w stanie oglądać spotkanie Watford – Leeds na żywo i de facto za darmo! Niezależnie od tego, z której opcji ostatecznie skorzystacie, życzę jak najlepszego meczu i masy emocji.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze