Gdzie oglądać mecz Watford – Arsenal? To jeden z niedzielnych pojedynków Premier League, który będzie dostępny na platformie Canal+. Transmisja live pojawi się też w serwisie online tego operatora. Dzięki specjalnej promocji eWinner możesz oglądać Watford – Arsenal za darmo! Jak to zrobić? O tym dowiesz się w tym artykule!

Watford – Arsenal, gdzie oglądać

Jak pewnie wiesz mecze Premier League w sezonie 2021/2022 transmituje Canal+. To oznacza, że spotkanie Watford – Arsenal również będzie dostępne w tej stacji telewizyjnej. Dokładnie mecz obejrzysz na kanale Canal+ Premium. Dostęp do niego możesz uzyskać w telewizji cyfrowej, jak i internetowej. Do wersji online Canal+ eWinner oferuje darmowy voucher. Udział w tej ofercie sprawia, że przez 30 dni za darmo będziesz mógł oglądać wszystkie mecze ligi angielskiej!

Po założeniu konta w eWinner należy dokonać wpłaty i wytypować pierwszy zakład. Następnie samodzielnie zgłoś się do działu obsługi klienta w celu przyznania vouchera na Canal+ Online.

Watford – Arsenal, transmisja na żywo w TV

Jak już wspominaliśmy wcześniej transmisja TV pojawi się w Canal+ Premium. To spotkanie, które zostanie rozegrane dzisiaj tj. 6 marca o godzinie 15:00. Wśród ekspertów, ale też bukmacherów panuje przekonanie, że to Arsenal jest faworytem konfrontacji. Wybierając darmową transmisje w Canal+ Premium możesz przekonać się o tym na własne oczy.

Watford – Arsenal, gdzie oglądać na żywo za darmo

Aby uruchomić stream online musisz zarejestrować konto z kodem promocyjnym eWinner. To specjalne hasło, które gwarantuje udział w 30-dniowym dostępnie do Canal+ Online. Tam znajdziesz transmisje ze spotkania Watford – Arsenal i pozostałe mecze Premier League. Co zrobić, żeby poprawnie odebrać voucher? Postępuj zgodnie z naszymi wytycznymi:

  1. Zarejestruj konto w eWinner wpisując kod promocyjny: ZAGRANIE
  2. Wpłać środki finansowe na konto, a następnie postaw pierwszy zakład
  3. Zweryfikuj profil gracza
  4. Napisz do bukmachera po voucher do Canal+

Watford – Arsenal, transmisja online

Transmisja online ze spotkania Watford – Arsenal rozpocznie się od godziny 15:00. Mecz obejrzysz w towarzystwie komentatorów Canal+. Gdzie oglądać? Możesz to zrobić na stronie canalplus.com lub aplikacji na Smart TV i urządzenia mobilne.

fot. Li Ying

FAQ

Kiedy mecz Watford - Arsenal?

To spotkanie Premier League, które odbędzie się 6 marca o godzinie 15:00.

Gdzie oglądać spotkanie Watford - Arsenal?

Mecz ligi angielskiej pomiędzy Watford a Arsenalem możesz obejrzeć za darmo w Canal Plus Online.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze