W drugim sobotnim meczu PlusLigi będziemy świadkami starcia Aluronu CMC Warty Zawiercie z PGE Skrą Bełchatów. Pierwsza rywalizacja była szalenie zacięta i zakończyła się aż po tie-breaku i to granym na przewagi do siedemnastu. Najszybciej zakończyła się wówczas trzecia partia, w której to Bełchatowianie wygrali do dziewiętnastu. Jak będzie dzisiaj?

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Aluron CMC Warta Zawiercie vs PGE Skra Bełchatów: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (07.05.2022 r.)

Jak wspominałem powyżej, pierwsza ich rywalizacja była szalenie zacięta. Goście ówczesnego meczu wygrali kolejno w pierwszym, czwartym i piątym secie, a gospodarze analogicznie w drugim i trzecim. Jednak, co znamienne, to fakt, że w każdym było szalenie blisko, by wynik przechylił się na którąkolwiek ze stron. Decydowały „słynne” detale. Tym razem nie spodziewam się, by inaczej wyglądało to spotkanie. Oba zespoły są w formie, zawodnicy prezentują szalenie wysoki poziom, a drużyny znają się nie od dziś. Interesujące jest również to, że ekipy spotkały się trzykrotnie w tym sezonie w PlusLidze i za każdym razem byliśmy świadkami tego, że mecze kończyły się po tie-breaku. W grudniu wygrała Warta, a w marcu już Skra. Teraz znowu to Zawiercianie byli górą, a jak będzie dziś?

(Nie)oczywiste kursy bukmacherów SuperBET na to spotkanie

Tym razem to Zawiercianie będą gospodarzami i przed swoją publicznością będą chcieli zwyciężyć po raz drugi z rzędu, by być już o krok od sięgnięcia po brązowe medale tegorocznego sezonu PlusLigi. Bukmacherzy SuperBET twierdzą, że znowu wygrają, gdyż ustanowili kurs na poziomie ledwie 1.33 na to zdarzenie, a na triumf PGE Skry Bełchatów wynosi aż 3.40. Czy tak szybko można dyskredytować Bełchatowian? W pierwszym meczu obie drużyny miały takie momenty, że wystarczyło dobić rywala, ale nie byli w stanie. Patrząc na to, jak wyglądało tamto spotkanie i, jakimi wynikami kończyły się każde z setów, przyznaję, że nie do końca rozumiem aż tak rozbieżne kursy w tym temacie. Jeśli natomiast interesuje Cię obstawienie występu poszczególnego zawodnika, to po stronie Warty należy zwracać szczególną uwagę na Dawida Konarskiego, Niemca, Orczyka, a także Conte; z kolei w Skrze na Kłosa, Kooya, Bieńka i Sawickiego. Natomiast wracając do mówienia już o samych kursach, które przygotowali bukmacherzy SuperBET, to poniżej przedstawiam następne propozycje warte rozważenia. Tak i to, by zajrzeć w te miejsca.

Ilość setów potrzebna do wyłonienia zwycięzcy tego meczu

Patrząc na poprzednie wyniki tych drużyn z tego sezonu, nie może dziwić, że kurs na to, że zostaną rozegrane co najmniej cztery partie wynosi zaledwie 1.53. Kurs na to, że się to nie wydarzy wynosi 2.35. Interesujące jest, że tym razem już bukmacherzy SuperBET nie zakładają, że mecz potrwa pięć setów, co jest widoczne po tym, że wycena na „tak” wynosi 3.30, a na „nie” tylko 1.28. Jeśli chciałbyś postawić na to, ze Skra wygra dokładnie dwa sety, dodam, że kurs na to zdarzenie wynosi 5.00, a że do tego nie dojdzie – 1.14. Z kolei na analogiczne zdarzenie względem Warty wynosi już 6.50 do 1.08. Może, więc warto zaznaczyć, że któraś z drużyn po prostu ugra seta? Kurs na korzyść Warty wynosi 1.05, a na Skrę 1.36. Jeśli chciałbyś postawić na to, że gospodarze nie ugrają ani seta, to proponuję rozważyć Ci kurs na poziomie 8.00; a na analogiczne zdarzenie na gości – 2.90. Jeśli z kolei chciałbyś wytypować zwycięzcę konkretnego seta, to dodam, że wygrana pierwszej partii przez Zawiercie wynosi na czas pisania tego tekstu 1.47, a na Skrę 2.50. Z kolei jeśli chodzi o następne partie, to różnica wycen została ustabilizowana na poziomie 1.45 do 2.55.

Superbet
1.75
Drużyny w 1. secie zdobędą więcej niż 45.5 pkt - TAK

Moje typowanie związane z tym spotkaniem

Tak jak w pierwszym przypadku, tak i teraz, ponawiam swój wybór kursu, jaki obstawiam. Mianowicie, po raz kolejny obstawiam, że drużyny w pierwszym secie zdobędą więcej niż czterdzieści pięć punktów. Tym razem kurs na to zdarzenie wynosi 1.75, ale właśnie: obie drużyny są w gazie, do tego mają jeszcze o co walczyć, dlatego też na taki typ się decyduję. Jeśli uważasz, że Warta ze Skrą zdobędą mniej niż czterdzieści pięć punktów, to spotkasz się z kursem na poziomie 1.95. Dodam jeszcze, że jeśli typujesz, że zdobędą więcej niż czterdzieści cztery punkty, to kurs wynosi ledwie 1.47, więc jeśli chcesz zagrać bardzo bezpiecznie, a i podbić kupon, to wtedy tego typu oznaczenie ma sens. W ostatnim meczu w pierwszym secie drużyny zdobyły czterdzieści osiem punktów, więc tak z miejsca nie dyskredytowałbym również kursu 2.30, który mówi, że zdobędą więcej niż czterdzieści sześć punktów i tym razem.

Propozycja kuponu:

Kupon Warta Skra siatka

fot. Adrian Mielczarski/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze