Czy będzie transmisja w TV i stream online z meczu Warta Poznań – Wisła Płock? Jeżeli szukasz informacji na temat tego, gdzie oglądać spotkanie tych ekip, to trafiłeś w dobre miejsce, bo właśnie o tym piszemy niżej. W piątek w Ekstraklasie rozegrane zostaną dwa spotkania. W jednym z nich Warta zagra z Wisłą, więc oczekujemy dobrego widowiska.

baner od ewinner na canal+ online

Warta Poznań – Wisła Płock, gdzie oglądać

W piątek czekają nas dwa mecze w Ekstraklasie, a jednym z nich będzie rywalizacja Warta Poznań – Wisła Płock. Na papierze gospodarze to mocni faworyci, ale czy będzie miało to swoje przełożenie na boisko? Trudno stwierdzić, ponieważ obie ekipy nie pokazały nic wybitnego w pierwszej kolejce. Na pewno jednak nie będzie nudno, więc sprawdź, gdzie oglądać mecz Warta Poznań – Wisła Płock!

Warta Poznań – Wisła Płock, transmisja na żywo w TV

Gdzie obejrzeć transmisję w TV z meczu Warta Poznań – Wisła Płock? Będzie to możliwe w Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 5 oraz w Canal+ Sport. Jeżeli nie masz telewizji, to dzięki naszej współpracy z eWinnerem otrzymasz możliwość odpalenia transmisji z tego starcia. Live stream online będzie pokazany w Canal+ Online, do którego dostaniesz voucher! W takich warunkach dobrze będzie Ci się oglądało spotkanie Warta Poznań – Wisła Płock.

Warta Poznań – Wisła Płock, transmisja na żywo za darmo

Mecz Warta Poznań – Wisła Płock będzie do obejrzenia na internetowej platformie Canal+ Online. Jak chcesz oglądać w akcji Legionistów lub Koronę, to wystarczy, że będziesz krok po kroku postępował według poniższej instrukcji. Dzięki temu odbierzesz voucher na tę platformę i będziesz mógł przez 30 dni oglądać angielską ligę!

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się po voucher na czat gracza

Zobacz także, jakie są najlepsze aplikacje bukmacherskie i korzystając z nich zwiększ emocje z oglądania.

Warta Poznań – Wisła Płock, transmisja online

Początek transmisji online przewidziano na godzinę 20:00, a dostępna ona będzie nie tylko w wersji przeglądarkowej Canal+ Online, ale także w aplikacji na telefony. Ta jest dedykowana na urządzenia z systemem Android oraz iOS, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Pamiętaj, żeby zadbać o stabilny internet, który nie będzie Ci przerywał obrazu!

Warta Poznań – Wisła Płock, szanse na zwycięstwo

Piłka nożna w naszym kraju jest bardzo popularna, więc nic dziwnego, że zakłady bukmacherskie często przygotowują ciekawą ofertę. Tak samo jest w przypadku meczu Warta Poznań – Wisła Płock, który będziesz mógł obstawić u operatorów.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 sierpnia 2022 10:59.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Warty z Wisłą?

Spotkanie Warty Poznań z Wisłą Płock będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Warta zagra z Wisłą?

Mecz rozpocznie się już o godzinie 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze