Warta Poznań – Wisła Płock: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 20.11.2021

zawodnicy warty poznań

W sobotę w Ekstraklasie dojdzie m.in. do spotkania Warty Poznań z Wisłą Płock. Poznaniacy będą grali w roli gospodarzy, ale to wcale nie sprawia, że mają o wiele większe szanse niż ich rywale. Na papierze będziemy mieli do czynienia ze spotkaniem dwóch drużyn, które prezentują podobny poziom. Warto na pewno sprawdzić, gdzie oglądać ten mecz!

Warta Poznań – Wisła Płock – gdzie oglądać dzisiaj?

Już dzisiaj Warta Poznań na własnym stadionie zagra z Wisłą Płock. Gospodarze są faworytami w tym spotkaniu i powinni prowadzić grę przez większość czasu. Szanse obu ekip na zwycięstwo są jednak dość zbliżone, a do tego wiemy, że Poznaniacy zagrają bez aż czterech zawodników. Do tego mecz będzie rozgrywany na innym stadionie, co również jest ważne. Zobacz, gdzie obejrzeć mecz Warty z Wisłą i zgarnij bonus w eWinner!

Warta Poznań – Wisła Płock: gdzie oglądać za darmo?

Stream online z meczu Warty z Wisłą będzie za darmo do obejrzenia w Canal+ Online. Jest to możliwe dzięki naszej współpracy z eWinnerem, jednak musisz postępować krok po kroku według tej instrukcji:

  1. załóż konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. wpisz kod ZAGRANIE
  3. w ciągu siedmiu dni dokończ weryfikację konta i zagraj dowolny kupon z bonusem od eWinnera
  4. ZGŁOŚ SIĘ po voucher (napisz na czat klienta w eWinner)
  5. użyj go na Canal+ Online

ewinner voucher

Warta Poznań – Wisła Płock: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Warty z Wisłą będzie można odpalić w TV. Canal+ Online to platforma streamingowa, która zadbała o własną aplikację na telewizor. Dzięki niej odpalisz tam starcie tych ekip w dobrej jakości i nie będziesz musiał płacić za dostęp do Canal+ Sport.

Warta Poznań – Wisła Płock: stream na żywo online

Stream na żywo online z meczu Warty Poznań z Wisłą Płock będzie pokazywany także na telefonach i w przeglądarce. Na tych platformach również działa Canal+ Online – wystarczy mieć jedynie dostęp do internetu.

Warta Poznań – Wisła Płock: zapowiedź meczu

W praktyce będzie to spotkanie 10 drużyny z Ekstraklasy z 16 ekipą tej ligi. Poznaniacy są w strefie spadkowej i całkiem prawdopodobne jest to, że do samego końca będą walczyć o utrzymanie. Wisła z kolei raczej walczyć będzie o TOP 6, co jest w jej zasięgu. Pamiętaj, że obstawiając z bonusem w eWinner zwiększasz emocje z oglądania tego meczu!

Zdjęcie: Tomasz Kudala/SIPA/PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Warty Poznań z Wisłą Kraków?

Spotkanie tych ekip będzie pokazywane w Canal+ Online.

O której Warta Poznań zagra z Wisłą Kraków?

Mecz Warty Poznań z Wisłą Kraków został zaplanowany na godzinę 12:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze