Gdzie oglądać mecz Warta Poznań – Pogoń Szczecin? Więcej o tym piszemy w poniższym tekście, gdzie znajdziesz niezbędne informacje. Starcie Korony ze Śląskiem zapowiada się na bardzo emocjonujące i warto je będzie obejrzeć. Obie drużyny mają wahania formy, więc ich starcie zapowiada się ciekawie.

Warta Poznań – Pogoń Szczecin, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Warta Poznań – Pogoń Szczecin za darmo? Dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz odebrać voucher do Canal+ Online na 30 dni darmowego korzystania z tej platformy. Co trzeba zrobić, żeby móc z tego skorzystać?

  1. Załóż konto z naszego linku –> https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni u bukmachera
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Canal+ Online
  6. Odbierz voucher i wpisz go na stronie Canal+
baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Warta Poznań – Pogoń Szczecin, transmisja na żywo za darmo

Spotkanie Warta Poznań – Pogoń Szczecin będzie jedynym spotkaniem, jakie tego dnia czeka nas w Ekstraklasie. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają goście, ale czy to się przełoży na samo spotkanie? Na pewno warto będzie obejrzeć to starcie, bo zapowiada się ono dość interesująco. Przy okazji możesz sprawdzić też, jakie gdzie oglądać Ekstraklasę – dzięki eWinnerowi możesz obejrzeć także inne spotkania za free!

Warta Poznań – Pogoń Szczecin, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie spotkania Ekstraklasy będziesz mógł oglądać w telewizji, gdyż prawa do tej ligi pozostały w Canal+ Sport. Na jakich kanałach telewizyjnych obejrzysz mecz Warta Poznań – Pogoń Szczecin?

  1. Canal+ Sport 3
  2. Canal+ Sport

Warta Poznań – Pogoń Szczecin, transmisja online

Transmisja online z meczu Warta Poznań – Pogoń Szczecin będzie dostępna w Canal+ Online. To internetowa platforma streamingowa od Canal+, gdzie można obejrzeć tę rywalizację, a także inne starcia. Wyżej opisaliśmy, co musisz zrobić, żeby móc z niej skorzystać! Cały proces jest bardzo prosty i warto się tym zainteresować, bo dzięki temu nie musisz płacić za abonament!

Warta Poznań – Pogoń Szczecin, szanse na zwycięstwo

Według bukmacherów, którzy przygotowali ofertę na to spotkanie, większe szanse na zwycięstwo ma Pogoń Szczecin, ale różnica w kursach nie jest duża. Na pewno bezpośrednie starcie tych ekip będzie bardzo ciekawe i warto je obejrzeć!

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Warty z Pogonią?

Spotkanie Warty z Pogonią będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Warta zagra z Pogonią?

Warta zmierzy się z Pogonią już o godzinie 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze