Gdzie oglądać mecz Warta Poznań – Lech Poznań? W sobotę w Ekstraklasie będziemy świadkami derbów Poznania. Kto je wygra i zgarnie ważny komplet punktów? Odpowiedź na to pytanie poznamy już po południu, ale teraz możesz sprawdzić, gdzie oglądać to spotkanie, bo o tym właśnie piszemy niżej. Na pewno warto będzie sprawdzić, jak pójdzie tym zespołom!
ewinner, canal+ online
fot. ewinner

Warta Poznań – Lech Poznań, gdzie oglądać

W sobotę w Ekstraklasie rozegrane zostaną cztery spotkania, w tym derby Poznania, które mogą zadecydować o zdobyciu mistrzostwa Polski przez Kolejorza. Obecni liderzy Ekstraklasy zmierzą się z Wartą, czyli miastowym rywalem zza miedzy. Na pewno będzie to niesamowicie ciekawe starcie, które warto będzie obejrzeć, a jak nie wiesz, gdzie możesz to zrobić, to niżej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje!

Warta Poznań – Lech Poznań, transmisja na żywo w TV

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie oglądać w Warta Poznań – Lech Poznań, to dobrze się składa, bo mamy dla Ciebie świetną wiadomość, gdyż Canal+ Sport pokaże to starcie na trzech kanałach, a do tego jeszcze pokaże je TVP SPORT. Pamiętaj, że możesz skorzystać także z Canal+ Online, czyli internetowej platformy od tego dostawcy. Możliwości jest sporo i każdy powinien tutaj znaleźć coś dla siebie. W TV to starcie będzie puszczone w:
  • Canal+ 4K Ultra,
  • Canal+ Sport 3
  • Canal+ Sport
  • TVP SPORT

Warta Poznań – Lech Poznań, transmisja za darmo

Rejestrując się w eWinner z kodem ZAGRANIE możesz odebrać voucher na 30 dni do Canal+ Online. To oznacza, że przez miesiąc będziesz mógł oglądać mecze Ekstraklasy bez płacenia za abonament sportowy. To świetna sprawa, a voucher dostaniesz, gdy spełnisz kilka warunków, jakie stawia eWinner:
  1. Zarejestruj się: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas zakładania konta
  3. Zweryfikuj swoje konto w ciągu siedmiu dni i zagraj dowolny kupon w tym czasie
  4. Zgłoś się po voucher (napisz na czat gracza)
W eWinner kod promocyjny od nas zapewni Ci specjalne bonusy na start, z którymi możesz obstawić to spotkanie i w ten sposób zwiększysz emocje z jego oglądania!

Warta Poznań – Lech Poznań, transmisja online

Transmisja online z meczu Warta Poznań – Lech Poznań rozpocznie się dzisiaj o godzinie 17:30. Warto podkreślić, że starcie tych ekip będziesz mógł włączyć nie tylko w aplikacji na telewizory od Canal+ Online, ale także w wersji na telefony oraz w przeglądarce. Jeżeli chodzi o aplikację mobilną, to ta jest dedykowana na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

Warta Poznań – Lech Poznań, kursy bukmacherskie

Zanim rozpocznie się mecz Warta Poznań – Lech Poznań warto bliżej przyjrzeć się także kursom, które są dostępne na to starcie. Zdaniem operatorów większe szanse mają goście, ale czy to się przełoży na spotkanie?
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 maja 2022 00:48.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Warty z Lechem?

Spotkanie Warty zLechem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport i w Canal+ Online!

Jak oglądać za darmo derby Poznania?

Zarejestruj się w eWinner z kodem ZAGRANIE, odbierz bonusy na start i oglądaj za darmo mecze!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze