Gdzie oglądać mecz Warta Poznań – Górnik Zabrze? Czy będzie transmisja w TV? Spotkanie 25 kolejki Ekstraklasy będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport. Nie wszyscy jednak mają dostęp do tych kanałów. Co wtedy zrobić? Możesz skorzystać m.in. z Canal+ Online, a razem z eWinnerem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu do tej platformy!

ewinner, baner, canal online

Mecz Warta Poznań – Górnik Zabrze dzisiaj, gdzie oglądać

Warta do spotkania z Górnikiem podejdzie jako underdog. Pomimo tego, że spotkanie zostanie rozegrane na stadionie Dyskobolii i teoretycznie to Warta jest gospodarzem, to w tym sezonie to i tak Górnik dotychczas wyglądał po prostu znacznie lepiej niż rywale.

Górnik Zabrze miała ambicje, żeby walczyć o awans do europejskich pucharów, ale runda jesienna zweryfikowała możliwości tego klubu. Ten teraz stara się utrzymać w czołówce, ale to wcale nie jest proste. Po 24 kolejkach ma 36 punktów na koncie i raczej na koniec sezonu będzie w TOP 10.

Warta Poznań – Górnik Zabrze, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby oglądać mecz Warta Poznań – Górnik Zabrze w TV. Jeżeli nie masz Canal+ Sport, to pamiętaj, że możesz skorzystać z Canal+ Online, a dokładnie to aplikacji na telewizor od tej platformy. Będziesz miał też możliwość ominięcia abonamentu, o czym więcej piszemy niżej. Samo spotkanie zostanie z kolei puszczone na kanałach: Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport.

Warta Poznań – Górnik Zabrze: transmisja na żywo za darmo

Jeżeli chcesz obejrzeć za darmo transmisję z meczu Warta Poznań – Górnik Zabrze, to możesz skorzystać z naszej współpracy z eWinnerem. Dzięki temu zgarniesz voucher na 30 dni do Canal+ Online. Jak go zdobyć? Jest to bardzo proste:

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza
  6. Odbierz voucher

Warta Poznań – Górnik Zabrze, transmisja online

Jeżeli chcesz odpalić stream online z meczu tych ekip np. na telefonie, to możesz to zrobić w aplikacji na smartfony. Jest to na pewno dobre rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę. Przypomnijmy jeszcze, że start spotkania przewidziano na godzinę 15:00, a rejestrując się w eWinner z kodem promocyjnym dostaniesz specjalne bonusy i możesz tym samym w prosty sposób zwiększyć emocje z oglądania!

Warta Poznań – Górnik Zabrze, szanse na zwycięstwo

Zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo ma Górnik Zabrze. Trzeba jednak pamiętać, że Warta przy kolejnej wpadce może w następnych spotkaniach grać już o życie, a tego chciałaby uniknąć. Jak wyglądają same kursy na to spotkanie?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23 maja 2022 01:30.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Warta - Górnik?

Spotkanie Warty z Górnikiem obejrzysz w Canal+ Online oraz Canal+ Sport.

O której Warta zagra z Górnikiem?

To spotkanie zostało zaplanowane na godzinę 15:00 w sobotę, 12.03.2022.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze