Wampir – Paweł Tyburski gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Wampir - Księżniczka gdzie oglądać

Gdzie oglądać Wampir – Paweł Tyburski? Przed nami kolejna gala freakfightowa w naszym kraju. Federacja Fame wychodzi do kibiców z nowym cyklem – Fame Friday Arena. Podczas pierwszej tego typu imprezy w karcie walk znalazło się mnóstwo interesujących nazwisk. Bez wątpienia więc będzie się działo i każdy fan tego typu wydarzeń będzie zadowolony. W jednej z walk naprzeciw siebie stanie Michał Pasternak i Paweł Tyburski. A jeśli chciałbyś wiedzieć gdzie oglądać Wampir – Księżniczka, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

baner Betclic Fame MMA

Wampir – Paweł Tyburski, gdzie oglądać?

Nadchodzący pojedynek pomiędzy Wampirem a Pawłem Tyburskim zapowiada się niezwykle interesująco. I choć wydaje się, że Pasternak nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem rywala, to oczywiście w klatce zdarzyć się może wszystko. Wampir to oczywiście najbardziej doświadczony zawodnik ze wszystkich biorących udział w tej gali i z pewnością ten czynnik daje mu ogromną przewagę nad rywalem. A jeśli chciałbyś poznać typy na Wampir – Paweł Tyburski, to znajdziesz je na naszej stronie internetowej. Zatem gdzie oglądać ten pojedynek?

Wampir – Paweł Tyburski, transmisja w TV

Każdy, kto choć raz miał styczność z transmisjami MMA w naszym kraju wie, że rzadko kiedy można oczekiwać transmisji w TV. I tak samo jest w przypadku pojedynku Wampira z Tyburskim, bowiem walki tej próżno szukać w telewizji. W końcu żadna ze stacji nie posiada praw do pokazywania Fame Friday Arena, dlatego też streamów należy szukać wyłącznie w sieci. Jeżeli chciałbyś natomiast obstawić nadchodzącą galę, a nie masz konta u bukmachera, to warto podczas rejestracji wpisać kod promocyjny Betclic, dzięki któremu otrzymasz dostęp do bonusów właśnie na galę Fame Friday Arena!

Michał Wampir Pasternak – Paweł Księżniczka Tyburski, transmisja za darmo

Zatem transmisji z tej walki, jak całej gali Fame Friday Arena należy szukać jedynie w internecie. Nie ma co jednak nastawiać się na darmowy dostęp do pojedynku Michał Pasternak vs Paweł Tyburski. Mianowicie jedyną opcją, aby zobaczyć wszystkie oferowane przez federację piątkowe pojedynki, jest wykupienie PPV. Jeśli chciałbyś dokładnie wiedzieć jak oglądać Fame, to te informacje również dostępne są na naszej witrynie.

Michał Pasternak – Księżniczka, stream online

W jaki sposób dokonać więc zakupu PPV? Wystarczy wejść na stronę famemma.tv i przejść przez logowanie konta, a także wniesienie opłaty. Federacja oferuje na wspomnianej witrynie 2 pakiety – Basic w cenie 34.99 PLN oraz Premium za 39.99 PLN. Poza ceną różni się jeszcze jakość obrazu, a także dostęp do większej ilości materiałów. To jednak jedyna droga, aby zobaczyć starcie Michał Pasternak – Księżniczka!

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze