Walka o finał MŚ w darcie! Dwa spotkania i kupon na podwojenie stawki!

dart tablica z lotkami

Niestety już bez Polaka na tych Mistrzostwach. Krzysztof Ratajski przegrał swoje ćwierćfinałowe starcie, a jego przeciwnik zagrał jeden z najlepszych swoich spotkań w tym turnieju. W grze pozostało już tylko 4 zawodników. W stawce nie ma także lidera światowych rankingów, Michaela van Gerwena. W grze pozostaje dwóch Anglików, Walijczyk oraz Szkot. Kto dostanie się do niedzielnego finału? Zapraszam do zapoznania się z moją propozycją i z kodem promocyjnym Superbet, który oferuje ten bukmacher!

Odbierz bonus powitalny do 584 złotych u legalnego bukmachera SuperBET!

Załóż konto i odbierz bonus -> LINK

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

3754 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Gewryn Price – Stephen Bunting

02.01.2021 r. – 19:00

Ostatni zawodnik z TOP3, który pozostał na turnieju i jest wielkim faworytem do osiągnięcia końcowego triumfu. Gewryn ma bardzo dobry sezon za sobą, w którym pokazuje, że jest w stanie zostać najlepszym zawodnikiem globu. Bardzo dobre występy Price’a, gdzie niemalże przy każdym podejściu widzimy trafione potrójne. Może i statystyki tego nie przedstawiają, ale Gewryn bardzo dobrze gra w tarczy i wystarczająco dużo przewagi sobie robi w trakcie lega, aby na spokojnie móc ustawić sobie zakończenia w osobnym podejściu. Mocne double 20 i double 10, które są jego ulubionymi wykończeniami legów. Bardzo mała ilość pomyłek przy podejściach do tarczy po same double. Price znakomicie w chodzi w mecze, później przy znacznej już przewadze, widać lekką dekoncentrację co pozwala zawodnikom na zbliżenie się w meczu. Jednak koniec końców Gewryn ma spotkania pod kontrolą i jest zdecydowanym faworytem dzisiejszego pojedynku.

Co do Stephena, to dalej nie mogę wyjść z podziwu jego szczęścia na tym turnieju. Moim zdaniem jest to zawodnik, który rozegrał faktycznie tylko jeden cały dobry mecz. Niestety było to z Ratajskim, a Polak zagrał jeden z najsłabszych spotkań. Dzisiaj wydaje się, że jego czas dobiegł końca. Limit szczęścia powinien być już wyczerpany, a Price wydaje się, że będzie chciał podkręcić tempo meczu, co pozwoli do popełniania błędów przez Stephena. Bunting nie miał okazji rozegrać jeszcze aż tak ważnego meczu, dlatego uważam, że dzisiaj jego głowa będzie funkcjonowała nieco słabiej.

Co obstawiać?

Jestem zdania, że w tym meczu nic nadzwyczajnego się nie stanie i awans do finału zapewni sobie Price. Jest dużo stabilniejszym i bardziej ogranym zawodnikiem w tych fazach turniejów. Jego miejsce jest w finale i po tak udanym całym sezonie, zawodnik z Walii ma szanse na objęcie pierwszego miejsca w rankingu, które jeszcze nigdy nie było w jego posiadaniu. Ma także możliwość po raz pierwszy wygrać cały turniej World Championship i sądzę, że ambicje doprowadzą go do tego triumfu! Price zamelduje się w finałowym starciu!

Gewryn Price – Stephen Bunting

Typ: Price -1,5 setów handicap

Kurs: 1.45

grupa

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Gary Anderson – Dave Chisnall

02.01.2021 r. – 21:00

To może być bardzo ciekawe spotkanie, którego rozstrzygnięcie z pewnością nie będzie zadowalało wszystkich kibiców darta. Spotykają się bowiem zawodnicy o bardzo ciekawych życiorysach darterskich i są jednymi z najlepiej odbieranych graczy wśród kibiców. Niesamowity turniej w wykonaniu Chisnalla. Jestem ciekawy do ilu starczy mu stabilności i powtarzalności, bo jego gra obecnie wygląda na jedną z najlepszych na świecie. Pokonał w niesamowitym stylu MVG i rewelacyjnie wpisał się w karty historii Mistrzostw Świata PDC. Dzisiaj ma jednak do pokonania zawodnika, który z meczu na mecz się rozkręca i nie powinien tak szybko oddać pola, jak zrobił to lider rankingu.

Gary Anderson to zawodnik, który od lat zadowala kibiców darta swoimi występami. Szkot jest dwukrotnym zdobywcą trofeum obecnego turnieju. Udawało mu się to w 2015 i 2016 roku. Tegoroczny turniej jest dla niego możliwością do osiągnięcia tripletu, a jego występy wydawają się być coraz lepsze. Im dłużej w meczu, tym lepiej spisuje się Szkot. Gary dosyć solidnie podwyższył swoje rzuty na triple 20, które w poprzednich turniejach nie funkcjonowały tak, jak by chciał. Wyleczył kontuzję z nogą i widać, że jest w świetnej formie. Wysokie wyzerowania i możliwość zdobycia trzeciego Mistrzostwa Świata po 5 latach. Dave jednak jest niesamowicie dobrze dysponowany w tegorocznej edycji Mistrzostw. Bardzo dobrze ułożona ręka na fulle i bardzo mała liczba pomyłek. Bardzo cieszył widok rzutów na double, gdzie w tym aspekcie były duże problemy. Zawodnik, który uważany jest za jednego z największych przegranych darta. Dochodzenie do ćwierćfinałów, półfinałów, finałów turniejów telewizyjnych od wielu lat, ale jeszcze ani razu nie wygrał w prestiżowych wydarzeniach. Żeby się to zmieniło, musi dzisiaj uporać się z wielkim Garym Andersonem i finale podołać komuś z pary Price/Bunting.

Co obstawiać?

Myślę, że to spotkanie nie będzie jednostronne. Bardzo dobrze dysponowani oboje panowie i mecz może bardzo długo potrwać. Patrząc na ich średnie w meczach i poziom wykończeń w tym turnieju, to jestem w stanie uwierzyć w finał Anglika. Jednak doświadczenie i głowa są czynnikami gry, które przemawiają za Garym. Liczę na wyrównane i pełne emocji spotkanie, ale nie pokuszę się o wytypowanie dokładnego zwycięzcy, jednak proponuje zakład dostępny tylko w ofercie Superbet!

Gary Anderson – Dave Chisnall

Typ: powyżej 8,5 setów w meczu

Kurs: 1.40

Dodatkowe 584 PLN bonusu w Superbet!

  • Załóż konto w Superbet z linku zagranie.com/go/superbet
  • Wypłać depozyt o wysokości minimum 50 PLN, a otrzymasz 100% tej kwoty w formie bonusu
  • Obrót bonusem jest jednokrotny
  • Kurs minimalny podczas obrotu bonusem wynosi 1,80, a na kuponie muszą być przynajmniej dwa zdarzenia
  • Czas na obrót bonusem: 7 dni
  • Dodatkowo możesz otrzymać “tydzień bez ryzyka” do 500 PLN oraz freebet w wysokości 34 PLN

double dart 02.12.2020

Zaloguj się aby dodawać komentarze