Wac Toja – Sebastian Fabijański: typy, kursy i zakłady | 03.02.2022

FAME MMA 16

Wac Toja – Sebastian Fabijański typy i kursy – zapowiedź walki FAME MMA 17. Co-main event gali FAME MMA to będzie starcie znanego rapera z aktorem. Wac Toja zmierzy się z Fabijańskim. Obaj zawodnicy to debiutanci, którzy nie mieli wcześniej okazji sprawdzić się w oktagonie. Który z nich wyjdzie górą z tego starcia? Tego dowiemy się w piątek wieczorem!

Zakład bez ryzyka na FAME MMA 17 do 228 PLN!
Betclic
KOD: VIPFAME
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

baner Fame MMA 17

Wac Toja – Sebastian Fabijański, typy i przewidywania

Na gali FAME MMA 17 będziemy świadkami 9 walk, a jedną z nich będzie starcie Wac Toja – Sebastian Fabijański. Warto podkreślić, że pomiędzy zawodnikami nie ma konfliktu, co nie jest codziennością w oktagonie FAME. Raczej darzą się szacunkiem, a Fabijański na konferencjach po prostu robił show. Wac z kolei wiele się nie udzielał, więc nie można wiele powiedzieć o jego przygotowaniu czy ogólnie jakichkolwiek umiejętnościach. Zanim przejdziemy do typów na Wac Toja – Sebastian Fabijański, to najpierw sprawdź na nasze inne propozycje zakładów na galę FAME MMA 17. Te są dostępne w dedykowanym artykule: https://zagranie.com/fame-mma-17-typy-kursy/

Wac Toja – Sebastian Fabijański kursy bukmacherskie

Kursy na 1X2 w walce Wac Toja - Sebastian Fabijański
Betclic
3.50
Wac Toja
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Betclic
Betclic
1.22
Fabijański
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Betclic

Wac Toja – Sebastian Fabijański kto wygra walkę?

Typowanie zwycięzcy w walce Wac Toja – Sebastian Fabijański wbrew pozorom nie jest takie proste. Starcie tych zawodników odbędzie się w formule K1, a to oznacza, że czeka nas zawzięta rywalizacja w stójce. Zdaniem bukmacherów sporym faworytem jest tutaj Fabijański, ale wydaje mi się, że wynika to głównie z faktu, że ten więcej wypowiadał się na konferencjach i sprawiał wrażenie bardziej odpornego psychicznie oraz pewnego siebie. Trzeba jednak pamiętać, że niewiele możemy powiedzieć o dotychczasowej formie Wac Toji, ponieważ nie stoczył jeszcze żadnej walki, a do tego niewiele mówił o sobie podczas konferencji.

Typy na Wac Toja – Sebastian Fabijański

Nasze typy na Wac Toja – Sebastian Fabijański będą oparte o rynek under/over rund. Tutaj stawiamy na over 1.5 rundy, ponieważ w K1 i jednemu i drugiemu może być trudno wykończyć rywala przed czasem. Betclic proponuje nam kurs 1.50, co jest bardzo atrakcyjną opcją i to właśnie na nią się tutaj zdecydujemy.  Taki mnożnik pozwoli nam zbudować ciekawy kupon jeżeli połączymy go z innymi opcjami dostępnymi u operatorów.

typy na walkę wac  toja - fabijanski

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze