Wczorajszy kupon przerwał bardzo dobrą serię 5 kuponów z rzędu na plus. Zabrakło niewiele do jej przedłużenia, ale trzeba budować ją od nowa. Dzisiaj pod uwagę bierzemy trzy spotkania towarzyskie, jeden między ekipami z Rosji, natomiast dwa kolejne ze Szwecji. Jako pierwsi zmierzą się ze sobą Saturn Ramenskoye z Sakhalinem. Nieco później będziemy świadkami spotkań Angelholms z BK Astrio, a na koniec dnia IFK Stocksund z Karlsbergiem. Nie są to łatwe mecze do typowania, ale praktycznie te mamy tylko w ofercie na dzień dzisiejszy. Miesiąc jest bardzo dobry, zysk zrobiony na dużym poziomie, dlatego stawka nieco niższa. Po prostu nie ma co szaleć, nie ma takiej potrzeby, a i typy nie są najpewniejsze. 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

Saturn Ramenskoye – Sakhalin

24.03.2020r. godz. 14:00

Zaczynamy od towarzyskiego grania w Rosji, gdzie zmierzą się ze sobą ekipy Saturna Ramenskoye i i Sakhalina. Obie ekipy grają na tym samym poziomie, jednak w innych grupach i ciężko porównać możliwości obu ekip. Bukmacherzy dość ostrożnie podchodzą do tego starcia i wystawiają równe kursy, choć jak dla mnie to gospodarze są faworytem tego meczu. Nie podejmuje się jednak typowania 1×2, gdyż jest to troszkę loteria, ale skupiam się na bramkach. Towarzyskie spotkania Saturna nie obfitowały w bramki, a przynajmniej część z nich. W takich spotkaniach wiele zależy od składu i testowania zawodników. Początkowe mecze Saturna odbywały się bez kilku podstawowych graczy, którzy mieli dołączyć na mecze w drugiej połowie marca i dziś powinni być już dostępni. Z pewnością podniesie to jakość gry tego zespołu. Na 6 towarzyskich spotkań tylko 3 zakończyło się wynikami, które będą nas satysfakcjonować w dzisiejszym graniu. Najpierw wygrali 1:0 z Ryazanem, jednak wg statystyk okazji było naprawdę dobrze, to samo było w przegranym spotkaniu z Ulyanovskiem 0:1. W między czasie przegrywali 1:2 i 1:4 także z Ryazaniem i jeden mecz wygrali 4:3 z Krasnogarskiem. Ostatni mecz zakończył się wynikiem 0:0, więc naprawdę dziwne te wyniki.

Z drugiej strony Sakhalin, który ma za sobą jeden mecz towarzyski, przynajmniej tak wynika z mojego info znalezionego w necie. Nie znalazłem więcej spotkań tej ekipy, więc bazuję na tym. Przegrali spotkanie 2:3 z Ładą Dimitrovgradem, więc skuteczność odpowiednia. Nie jest to łatwe spotkanie do przewidzenia, lecz wydaje mi się, że w końcu zobaczymy skutecznego Saturna. Nie szaleję jednak z linią i traktuję ten mecz jako podbitkę, dlatego wybrałem linię 1,5 bramki. Dwie w bramki w meczu to naprawdę niewiele, Saturn w mocnym zestawieniu to ekipa, która potrafi wiele strzelać, ale też sporo stracić. Sakhalin też nie jest pewną ekipą w defensywie, dlatego warto próbować.

Moja propozycja: over 1,5

Kurs: 1,25

Angelholms – BK Astrio

24.03.2020r. godz. 17:00

Drugie nasze spotkanie to już Szwecja, a więc można powiedzieć, że mój ulubiony kierunek, jeśli chodzi o mecze towarzyskie. Pod lupę bierzemy spotkanie Angelholms i BK Astrio, w którym zdecydowanym faworytem jest ekipa gospodarzy. Wynika to z faktu, że Angelholms to drużyna, która na co dzień rywalizuje w drugiej dywizji. W ubiegłym sezonie niewiele zabrakło im do awansu i baraży. Do lidera stracili 2 punktów, natomiast do wice lidera zaledwie punkt. Pechowo zakończył się dla nich tamten rok i myślę, że do tego będa chcieli podejść z jeszcze większym animuszem. Nie znalazłem informacji o ich meczach towarzyskich, strona klubowa nie odpowiada, ale z pewnością jest to ekipa o dużym potencjale ofensywnym. Świadczy o tym fakt, że w lidze zdobyli 62 bramki, co dało im średnią 2,38 strzelonych bramek na mecz, natomiast całościowy bilans dał 3,4 bramek na mecz.

Z drugiej strony mamy ekipę BK Astrio, która na co dzień gra poziom niżej, jednak pokazywali w meczach towarzyskich dobrą dyspozycję. Potrafili nawet wygrywać z drużynami, które grają na jednym poziomie, co Angelholms o czym mówi ostatni, wygrany mecz z drużyną Ullareds. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Astrio. Z inną drużyną z drugiej dywizji potrafili zremisować 4:4, a reszta ich spotkań to zwycięstwa 7:2, 4:0 i 5:2. Pokazuje to jasno, że drużyna gra otwarty futbol, strzelają wiele bramek, ale też sporo tracą i to z drużynami słabszymi o dwie klasy w porównaniu do dzisiejszego rywala. Można spodziewać zatem otwartego grania i nie zdziwi mnie nawet 5 czy 6 bramek w tym meczu. Linia na ten mecz usadzona wyżej niż standardowa, ale zupełnie mnie to dziwi. Gospodarze powinni ten mecz wygrać, ale nie sądzę , żeby zachowali czyste konto. Zachowali większość składu, zaledwie 3 graczy odeszło i 5 przyszło, zatem o ich dyspozycję jestem dość spokojny. BK Astrio ze swoim otwartym futbolem także powinno zapunktować, dlatego over 3,5 bramki w tym spotkaniu jest naprawdę solidną opcją.

Moja propozycja: over 3,5

Kurs: 1,63

IFK Stocksund – Karlbergs

24.03.2020r. godz. 20:00

Ostatnie nasze spotkanie na kuponie to nie do końca mecz towarzyski, a przede wszystkim mecz u puchar Sztokholmu i z tego, co udało mi się dowiedzieć, jest to ćwierćfinał. Nie są to zapewne rozgrywki, które elektryzują oba zespoły, ale lepiej grać o coś niż o nic. Obie ekipy bardzo dobrze się znają, gdyż grają an tym samym poziomie i tej samej grupie. Oba kluby to też czołówka w tej dywizji, gdyż w ubiegłym roku IFK Stocksund zajęli 3. miejsce, natomiast Karlbergs uplasowali się na drugim, co dało im baraże o awans do pierwszej. W nich nie potrafi jednak wygrać spotkania, przez co na kolejny zostają w niższej klasie rozgrywkowej. Tak naprawdę ciężko znaleźć tutaj faworyta, rozegrali do tej pory ze sobą 4 spotkania, które był dość wyrównane i żadne z nich nie było overowe. Tutaj sytuacja jest jednak inna i oba kluby są w trakcie przygotować, przez mecz może być bardziej luźny.

Ostatnie mecze IFK Stocksund to dwie porażki. Najpierw przegrali z, dobrze nam już znanym, zespołem Haninge 1:4 i dwa dni temu z Huddinge 0:2. Z kolei goście na początku lutego wygrali 2:0 z Vasalunds, ale kilka dni temu rozgromili IF Angby 9:2. Z zapowiedzi drużyny wynika, że są nastawieni na zdobycie kilku bramek w dzisiejszym meczu, co bardzo mi się podoba. Obie ekipy z bardzo dobrymi średnimi w lidze, 3,7 IFK Stocksund, natomiast Karlbergs 3,4 bramki na mecz. Pokazuje to, że potencjał w obu ekipach jest spory. Gospodarze średnio zadowoleni z dotychczasowych spotkań i gry, natomiast goście w dużo lepszych nastrojach. Nie zdziwię się, jeśli to goście sami pokryją over. Linia usadzona dość nisko z niezłym kursem, dlatego over 2,5 na to spotkanie, to moim zdaniem, bardzo dobra opcja. Ze stawką nie szalejemy, zysk budujemy powoli i konsekwentnie, co z pewnością da rezultaty.

Moja propozycja: over 2,5

Kurs: 1,47

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

Zaloguj się aby dodawać komentarze