Planujesz założyć konto u bukmachera? Nie wiesz, gdzie dobrze zacząć? To dobrze się składa, bo możecie sprawdzić nowy bonus w Fortunie. W ten weekend firma rozdaje dodatkowe 30 złotych zależne od depozytu. Oprócz tego jest też szereg innych rzeczy, które są do zgarnięcia. 

Sprawdź bonus w Fortunie dostępny w ten weekend!

W nadchodzący weekend będzie bardzo dużo się działo, bo swoje mecze rozgrywać mają czołowe kluby z TOP 5 lig, a w Polsce drużyny powalczą m.in. w Pucharze Polski. To dobry czas, żeby założyć konto u bukmachera. Jeżeli jeszcze nie zdecydowaliście się na konkretną opcję lub testujecie różne rozwiązania, to dobrze się składa. W Fortunie bonus w ten weekend da Wam dodatkowe 30 złotych zależne od depozytu. O co w tym chodzi?

Fortuna grafika baner

Promocja dotyczy wszystkich osób, które założą konto między 30 a 31 października 2020 roku lub mają już swój profil, ale nie wpłacili jeszcze żadnego depozytu. Jeżeli jeszcze nie rejestrowaliście się, to pamiętajcie, że dobrze to zrobić z kodem promocyjnym 2230PLN. Więcej o tym znajdziecie niżej. Wracając do bonusu w Fortunie, to w podanym terminie należy zrobić depozyt za minimum 30 złotych, a w maksymalnie 24 godziny otrzymacie 30 złotych w formie punktów FKP. Promocja jest dostępna jedynie przez stronę internetową i aplikację mobilną. Co ciekawe, punkty można wykorzystywać na dowolne zakłady z oferty przedmeczowej i live. 

W Fortunie bonusy możecie też zgarnąć za założenie konta z kodem promocyjnym 2230PLN, który da Wam:

  • 100 procent do 2000 złotych od depozytu
  • 210 złotych zakład bez ryzyka
  • 20 złotych freebet

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze