Już dzisiaj rozpoczną się finały Polskiej Ligi Esportowej. eWinner jest partnerem tych rozgrywek i przygotował wiele ciekawych promocji i ofertę na spotkania PLE. Rozgrywek, które w ostatnim czasie zrobiły dużo szumu na scenie, przyciągnęły wielkie postacie, jak chociażby Marcina Gortata, czy Łozo, a do tego wszystkiego są bezpośrednią konkurencją ESL Mistrzostw Polski. W eWinner jest bonus do odebrania, sprawdźcie, w jaki sposób można to zrobić.

Odbierz bonus w eWinner na Polską Ligę Esportową

Polska Liga Esportowa w drugim półroczu 2020 roku przeszła gruntowną zmianę. Postawiła na specjalistów, zaprosiła do współpracy wielkie marki, jak Marcina Gortata, czy Łozo, którzy mocno angażują się w życie PLE i współpracę z eWinnerem – polskim, legalnym bukmacherem. To wszystko miało zamazać bardzo słabo przygotowane poprzednie rozgrywki i wygląda na to, że się udało. Podczas finałów Polskiej Ligi Esportowej wystąpi też m.in. Wiatr – znany, polski raper. 

O końcowy triumf powalczą m.in. reprezentanci Illuminar Gaming, którzy w grupie zajęli pierwsze miejsce, Actiny PACT, Wisły All in! Games Kraków, czy wreszcie Honoris. Ostatnia z tych drużyn pomimo wielkich nazwisk w składzie raczej ma małe szanse na zwycięstwo. Do grona faworytów zaliczają się natomiast IHG i Actina, które prezentują wyższą formę niż reszta ekip. 

PLE eWinner baner

Z tej okazji eWinner przygotował szereg bonusów do zgarnięcia. Wśród nich są gra bez ryzyka, czy możliwość pójscia na strzelnice ze specjalnym gościem. Zacznijmy jednak od początku. W ramach Typowego Kalendarza eWinner na piątek przygotował promocje, w ramach której można postawić PLE bez ryzyka za 29 złotych. Wystarczy obstawić dowolny kupon AKO z meczów Polskiej Ligi Esportowej. Stawka to równe 32.96 złotego, a kurs nie może być mniejszy niż 2.50. Jeżeli przegracie, to bukmacher zwróci stawkę. 

Do tego można również wygrać wycieczkę na strzelnicę ze specjalnym gościem. Aby móc odebrać nagrodę, trzeba być najlepszym w rankingu prowadzonym przez eWinner. Punkty zdobywacie poprzez stawianie kuponów, które dotyczą tylko Dywizji Mistrzowskiej PLE oraz mają łączny kurs większy niż 1.50. Zwycięży osoba, która po prostu wygra najwięcej pieniędzy. Całość jest dość prosta.

Pamiętajcie też, że w eWinner są bonusy z kodem promocyjnym 655PLN. Dzięki niemu możecie liczyć na:

  • 50 procent do 500 złotych od drugiego depozytu
  • 155 złotych bez ryzyka

 

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

150  155 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 650 PLN. z naszym kodem: 655 PLN

Kod rejestracyjny
655PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 155 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły