Lubicie grać kupony AKO, ale chciałbyś jeszcze więcej wygrywać? Jeżeli tak, to dobrze się składa, bo w eWinner jest bonus, który znacząco zwiększy Waszą wygraną. Mowa o Combo Dnia, a niżej przeczytacie, na czym polega oraz co jeszcze czeka u tego bukmachera w ramach pakietu startowego. 

Zgarnij bonus w eWinner i zwiększ swoje kursy!

W najbliższych tygodniach czeka nas wiele ciekawych spotkań w różnych sportach. Rozgrywki na kortach tenisowych jeszcze trwają, w sezonie zimowym będziemy pewnie świadkami wielu ekscytujących turniejów, a do gry wróciła przede wszystkim piłka nożna razem z Ligą Mistrzów i Ligą Europy. To wszystko sprawia, że jest co obstawiać i można poszukać ciekawych opcji, a co za tym idzie, bukmacherzy postawili też na więcej promocji dla swoich klientów. Jedną z nich jest akcja w eWinner.  

ewinner combo dnia

W eWinner bonus Combo Dnia sprawi, że będziecie mogli wygrać znacznie więcej. Na czym to wszystko polega? Bukmacher w ramach tej akcji zwiększa kursy na najpopularniejsze zdarzenia. Z tej promocji można korzystać codziennie, a wybrane mecze znajdziecie w zakładce “Popularne”. eWinner do tego bonusu wybierze sam najciekawsze spotkania z różnych dyscyplin sportowych – najczęściej będą to pewnie piłka nożna i koszykówka, ale możecie czekać też na inne propozycje.

 

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Pamiętajcie też, że w eWinner bonus możecie odebrać też w ramach pakietu startowego. Ten zapewni Wam szereg promocji, a zaliczają się do nich:

  • 155 złotych zakład bez ryzyka
  • 50 procent więcej do 500 złotych od drugiego depozytu

Zaloguj się aby dodawać komentarze