2021 rok rozpoczął się dla nas bardzo udanie, od dwóch trafionych kuponów. Biorąc pod uwagę końcówkę poprzedniego sezonu, to mamy na koncie 3 zielone kupony z rzędu! Dziś serię będziemy starali się przedłużyć w Delray Beach, gdzie dojdzie do ciekawych pojedynków drugiej rundy. Baczniej będziemy przyglądać się spotkaniom Cristiana Garina i Christiana Harrisona oraz Johna Isnera z Thiago Monteiro. Jak widzicie rezultaty tych pojedynków?

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Cristian Garin – Christian Harrison, 9 01 2021, godz. 20:00 (godzina może ulec zmianie)

Główny faworytów zawodów w Delray Beach, rozstawiony z numerem pierwszym – Cristian Garin spotka się z reprezentantem gospodarzy – Christianem Harrisonem.

Amerykanin, Christian Harrison to obecnie 789 rakieta światowego zestawienia ATP Tour, 26-latek w ostatnich dwóch sezonach grał rzadko przez co spadł na tak odległe miejsce. Reprezentant Stanów Zjednoczonych na koniec 2018 roku był 241 rakietą świata. Harrison ma na swoim koncie cztery tytuły singlowe, wszystkie zdobyte w turniejach ITF Futures na kortach twardych. Nie dziwi, więc fakt, że to właśnie na kortach twardych czuje się najlepiej. Na takich kortach wychowują się własnie amerykańscy tenisiści, to najpopularniejsza nawierzchnia w tym kraju. 26-latek na pewno jednak nie tak wyobrażał sobie swoją karierę. Pozycja w ósmej setce, czy w trzeciej, tak jak to miało miejsce 3 lata temu na pewno nie jest szczytem marzeń. Tutaj przebijał się przez kwalifikacje, ma za sobą już trzy spotkania w tym turnieju. Harrison pokonywał kolejno Thomasa Barriosa Verę 6:4 6:4, Zane Khana 6:1 6:7(9) 7:6(4) oraz w pierwszej rundzie turnieju głównego – Thomasa Martina Etcheverrego 6:4 6:2.

Christian Garin to obecnie 22 rakieta światowego zestawienia ATP Tour, dla 24-latka to najlepsza pozycja w dotychczasowej karierze. Począwszy od 2018 roku Christian znajduje swoje miejsce w czołowej setce rankingu. Początkowo specjalizował się w grze na kortach ziemnych, jednak dzięki zdecydowanej poprawie swojej gry na innych nawierzchniach święci swój najlepszy okres w karierze i zaliczył duży rankingowy awans. Ma on na swoim koncie jedenaście tytułów singlowych, wszystkie zdobyte do tej pory na kortach ziemnych. Jednak kwestią czasu jest zapewne jego tytuł na innych nawierzchniach. Chilijczyk nieźle serwuje i gra co raz bardziej ofensywnie, co będzie procentować coraz lepszymi wynikami na tej nawierzchni. Pod koniec ubiegłego sezonu potrafił nawet pokonać na popularnym hardzie samego Stana Wawrinkę podczas turnieju w Wiedniu.

Mecze bezpośrednie

Będzie to pierwsze starcie dla obu panów.

Co typuję?

Różnica rankingowa ponad 700 miejsc, mimo wieku, większe doświadczenie – te atuty stoją dziś po stronie rozstawionego z numerem pierwszym podczas zawodów w Delray Beach – Christiana Garina. Dla Amerykanina sam udział w drugiej rundzie turnieju jest już sporym osiągnięciem. Wystawione kursy przez bukmacherów na to spotkanie wydają mi się sporym value na korzyść Chilijczyka.

Typ: Christian Garin wygra

Kurs: 1,41

kk

John Isner – Thiago Monteiro, 10 01 2020, godz. 2:00 (godzina może ulec zmianie)

Do gry dzisiejszej nocy polskiego czasu wchodzi również John Isner, czyli numer dwa z rozstawienia w turnieju w Delray Beach. Jego przeciwnikiem będzie Brazylijczyk – Thiago Monteiro.

Thiago Monteiro to obecnie 84 rakieta światowego zestawienia ATP Tour, 26-latek drugi sezon z rzędu skończył w czołowej setce zestawienia. Widać, że zadomowił się w tym gronie. Monteiro ma na swoim koncie pięć tytułów singlowych, wszystkie zdobyte na nawierzchni ziemnej w turniejach ATP Challenger Tour. To zawodnik bardzo regularny, który najlepiej czuje się właśnie na ceglanej mączce. Jednak co raz częściej dokłada do tego niezłe rezultaty na popularnym hardzie. W pierwszej rundzie turnieju pokonał swojego rodaka – Thomaza Bellucciego 6:3 7:5, jednak nie zachwycił swoją formą w tym spotkaniu.

Amerykanin, John Isner to obecnie 25 rakieta światowego zestawienia ATP Tour, 35-latek od 2009 roku nie wypadł z czołowej czterdziestki zestawienia, co jest niebywałym osiągnięciem. Myślę, że ten sezon nie musi być przełomowy w tym aspekcie. Amerykanin opiera swoją grę przede wszystkim na potężnym serwisie, którym może seryjnie wygrywać spotkania. Ma na swoim koncie szesnaście zdobytych tytułów, tylko jeden triumf święcił na kortach ziemnych, pozostałe zwycięstwa to triumfy na kortach trawiastych i ulubionych kortach twardych. Amerykanie wychowują się właśnie na popularnym hardzie, dlatego nie dziwi fakt, że dla Isnera jest to ulubiona nawierzchnia. John największe swoje triumfy święci na kortach w swoim kraju, co również nie jest bez znaczenia. Na pewno celuje wysoko podczas zawodów w Delray Beach.

Mecze bezpośrednie

Dla obu panów będzie to drugie starcie, w pierwszym górą był John Isner. 21 01 2020, Australian Open 1/64 finału (korty twarde), John Isner – Thiago Monteiro 6:7(5) 7:6(4) 7:6(7) 7:6(5).

Co typuję?

John Isner zawsze podwójnie mobilizuje się na turnieje w Stanach Zjednoczonych, to w nich prezentuje swój najlepszy tenis. Na pewno celuje tu nawet w zwycięstwo w całym turnieju. Brazylijczyk, lepiej czujący się na kortach ziemnych, nie powinien dziś stanowić dla niego przeszkody nie do przejścia.

Typ: John Isner wygra

Kurs: 1,52

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2230 PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem

9.01 tenis