Vysotzky – Wardęga: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online

Wardęga podczas walki na Fame

Gdzie oglądać Visotzky – Wardęga? Już w najbliższą sobotę czeka nas kolejna freak-fightowa gala, a mianowicie Bita Śmietana 2! Na niej zobaczymy kilka bardzo interesująco zapowiadających się pojedynków, a jednym z nich będzie starcie Visotzky – Wardęga. A gdzie i w jaki sposób obejrzeć omawiane zestawienie na żywo? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście.

Chcesz obstawiać galę Bita Śmietanka? Załóż konto w LVBET – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE i odbierz bonusy na start do 2060 PLN!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 zł od depozytu +  3x20 zł freebet + 33 dni BEZ podatku

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł + 50% do 600 zł + 30% do 900 zł FREEBET: 3x20 zł GRA BEZ PODATKU: 33 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Vysotzky – Wardęga, gdzie oglądać?

Już w najbliższą sobotę, a zatem 16. grudnia 2023 roku odbędzie się kolejna freak-fightowa gala! Bita Śmietana 2, bo o niej mowa, organizowana jest przez popularnego w Internecie Xayoo, a na karcie walk zobaczymy kilka bardzo ciekawych pojedynków. Jednym z nich będzie właśnie walka Vysotzsky – Wardęga i pora powiedzieć, gdzie oglądać ją na żywo! I w tym miejscu mam bardzo dobrą informację, ponieważ transmisję w tego pojedynku znajdziemy zarówno na Youtube, jak i w serwisie Twitch.

Vysotzky – Wardęga, transmisja w TV za darmo

Jeżeli posiadacie stosunkowo nowy telewizor, na którym dostępna jest funkcja SMART, to starcie Vysotzky – Wardęga będziecie mogli obejrzeć także w TV! Oczywiście transmisja będzie darmowa i nie znajdziemy jej na żadnym kanale w telewizji naziemnej, jednak sposób na obejrzenie całej gali w TV istnieje i jest dość prosty! Wystarczy na swoim urządzeniu z funkcją SMART włączyć Youtube lub Twitch i wejść na oficjalny kanał organizatora gali, a więc Xayoo. Tam znajdziemy transmisję na żywo i za darmo! Na marginesie dopowiem, że wszystkie walki obstawicie wykorzystując nasz kod promocyjny LVBet!

Vysotzky – Wardęga, stream online

Oczywiście najbardziej popularnym sposobem oglądania gal freak-fightowych są streamy online i w przypadku walki Vysotkzy – Wardęga taki rodzaj transmisji będzie oczywiście dostępny! Jak już wspomniałem, znajdziemy go zarówno na platformie Youtube, jak i Twitch, a co za tym idzie, taki stream online będzie darmowy. Podobnie jak darmowe są nasze typy na Bita Śmietana 2. Polecam zatem sprawdzić osobny artykuł z zakładami na galę i życzę jak największych emocji podczas niej!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze