Bita Śmietanka 2: typy, kursy i zakłady | Gdzie obstawiać? 16.12.2023

Typy na galę Bita Śmietanka 2

Bita Śmietanka 2: typy na galę. Przed nami kolejna impreza federacji stworzonej przez Xayoo. Do walki ruszą przede wszystkim twórcy na co dzień występujący na Twitchu. Zobaczymy między innymi takich zawodników, jak 01kacpl, cpt_babka_lukiego, xOliTroli czy fakerpl_. Do tego zobaczymy Sylwestra Wardęgę, Boxdela, Xayoo czy Vysotzkyego. Emocji więc z pewnością nie zabraknie, zatem będzie co oglądać. A jeśli chciałbyś poznać analizę i typy na Bita Śmietanka 2, to znajdziesz je w poniższym artykule. Serdecznie zapraszam do lektury!

Chcesz obstawiać galę Bita Śmietanka? Załóż konto w LVBET – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE i odbierz bonusy na start do 2060 PLN!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 zł od depozytu +  3x20 zł freebet + 33 dni BEZ podatku

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł + 50% do 600 zł + 30% do 900 zł FREEBET: 3x20 zł GRA BEZ PODATKU: 33 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Bita Śmietanka 2 typy bukmacherskie

Przed nami kolejna gala organizowana przez Xayoo. Podczas nadchodzącej, sobotniej imprezy zobaczymy kilku naprawdę popularnych twórców internetowych, a w walce wieczoru zobaczymy organizatora gali – Xayoo, a jego rywalem będzie Boxdel, czyli jeden z włodarzy Fame MMA, który niedawno zasłynął podczas afery związanej ze Stuu. Czego można spodziewać się po ich walce?

Xayoo do tej pory walczył kilkukrotnie podczas gal organizowanych przez wspomniany już FAME. Wystąpił on podczas czterech imprez, wygrywając przy tym wszystkie swoje dotychczasowe starcia. Pokonał do tej pory Nitro, Konopskyy’ego, Frania i Rafonixa. Boxdel natomiast jako jeden z włodarzy Fame stoczył tam tylko kilka pojedynków – dokładnie 5. Wygrał 3 z nich i dwukrotnie musiał uznać wyższość rywali (Don Kasjo i Kubańczyka). Co zatem warto obstawić?

Wydaje się, że walka wieczoru będzie naprawdę zacięta. Obaj zawodnicy są na bardzo podobnym poziomie, o czym świadczą także kursy przygotowane przez bukmacherów. Wydaje się, że walka powinna potrwać przynajmniej kilka rund, jednak ostatecznie to Boxdel powinien wyjść z niej zwycięsko. W końcu mierzył się z dużo silniejszymi rywalami i jest bardziej doświadczonym zawodnikiem. Dlatego też myślę że to właśnie on zwycięży w sobotniej walce wieczoru gali Bita Śmietanka 2.

Boxdel wygra walkę
Kurs: 1.75
Zagraj!

Kursy bukmacherskie na Bita Śmietanka 2

Kursy na walki podczas Bita Śmietanka 2
LVbet
2.50
Oliwier Oware
1.40
Jan Starzyński
Zagraj!
LVbet
1.34
Kacper Kędzierski
2.70
Tymoteusz Dzik
Zagraj!
LVbet
2.90
Dejvic
1.30
Matixoxoo
Zagraj!
LVbet
1.55
Wikulenta
2.15
Meesyka
Zagraj!
LVbet
1.20
Bagieta
3.55
Jaszczurowy
Zagraj!
LVbet
1.50
Młodziutki
2.25
Cinkrof
Zagraj!
LVbet
2.80
LukiSteve
1.32
Scetovichek
Zagraj!
LVbet
1.68
Rybson
1.92
RandomBruce
Zagraj!
LVbet
3.25
Vysotzky
1.28
Wardęga
Zagraj!
LVbet
1.95
Xayoo
1.75
Boxdel
Zagraj!

Gdzie obstawiać Bita Śmietanka 2?

Zatem gdzie obstawiać Bita Śmietanka 2? Oczywiście jest to dość świeża gala i próżno szukać możliwości jej typowania u większości bukmacherów. Istnieje jednak taka możliwość i z dobrej jakości ofertą do swoich graczy wychodzi LVBET, który jako jedyny posiada prawa do organizacji zakładów na galę federacji Xayoo. Jeśli interesuje Cię to to wydarzenie, a nie masz jeszcze konta w LVBET, to warto rozważyć tę opcję. A co czeka na nowych graczy?

Bukmacher i oferta na Bita Śmietanka 2

Tak jak wspomniałem – zakłady na Bitą Śmietankę 2 obstawisz jedynie w LVBET. Bukmacher ten posiada możliwość przygotowania zakładów na wyłączność, więc jeśli chciałbyś wnieść kupon na pojedynki z tego wydarzenia, to warto rozważyć opcję przygotowaną przez tego operatora. Ze specjalnej oferty na start skorzystasz po rejestracji konta z kodem promocyjnym LVBET, dzięki któremu czeka na Ciebie nawet 2060 PLN w bonusach, z czego 60 PLN to właśnie wspomniane już freebety. Więcej na temat bonusów bukmacherskich znajdziesz oczywiście na naszej stronie internetowej. A co zrobić, aby skorzystać z opisywanych promocji? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w LVBET z linku https://zagranie.com/goto/lvbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zweryfikuj konto gracza, aby otrzymać 20 PLN bonusu w formie freebetu
  3. W celu dodatkowych 20 PLN wpisz podczas rejestracji wspomniany kod promocyjny
  4. Dodatkowo w aplikacji czeka na Ciebie kolejne 20 PLN cashbacku, w przypadku przegranego zakładu w apce bukmachera
  5. Oznacza to, że łącznie możesz otrzymać nawet 60 PLN w dodatkowych bonusach na start!

Typy na Bita Śmietanka 2

Skoro już wiesz gdzie można obstawiać tę gale, to warto przejść do konkretów i przyjrzeć się bliżej najciekawiej zapowiadającym się walkom. Przed nami bowiem kilka naprawdę solidnie prezentujących się zestawień, które powinny przynieść mnóstwo emocji. Jeżeli chciałbyś poznać moje analizy i typy na Bita Śmietanka 2, to znajdziesz je w dalszej części tekstu. Zachęcam również do zapoznania się z innymi typami dnia – czy to na sporty walki, czy chociażby piłkę nożną.

Bita Śmietanka 2

na którą walkę czekasz najbardziej?
XAYOO VS BOXDEL 75%
VYSOTZKY VS WARDĘGA 19%
BAGIETA VS JASZCZUROWY 6%
16+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • XAYOO VS BOXDEL
  • VYSOTZKY VS WARDĘGA
  • BAGIETA VS JASZCZUROWY

 

Vysotzky – Wardęga

W co-main evencie również wystąpią bardzo popularni twórcy internetowi. Naprzeciw siebie stanie Vysotzky i Wardęga. Pierwszy z nich nie ma jeszcze na koncie żadnej walki, natomiast Wardęga jest nieco bardziej doświadczony, bowiem stoczył do tej pory 3 pojedynki. Co może się wydarzyć podczas tego starcia?

Bez wątpienia nadchodząca walka jest sporą niewiadomą. W końcu dla Vysotzky’ego będzie to pierwsza w historii walka w klatce i nie wiadomo, jakimi umiejętnościami dysponuje ten popularny twórca Twitcha. Z pewnością powalczy o jak najlepszy wynik, jednak wydaje się, że może on mieć spore problemy, aby pokonać Sylwestra Wardęgę. W końcu stawał on do walki z kilkoma już zawodnikami, jak chociażby Błonsky i Danny Ferreri, a po raz ostatni – w pojedynku 2 vs 2 z Golą, Fabijańskim i Olejnikiem. Co ciekawe ani razu nie odniósł on zwycięstwa, ale miał momenty naprawdę świetnych pojedynków. Dlatego też zdecyduję się na wygraną bardziej doświadczonego Wardęgi.

Wardęga wygra walkę
Kurs: 1.28
Zagraj!

Bagieta – Jaszczurowy

W jednym z najciekawszych pojedynków gali Bita Śmietanka 2 będzie starcie Bagiety z Jaszczurowym. Kursy bukmacherskie jasno wskazują, że to Michał Gorzelańczyk powinien bez większych problemów poradzić sobie w nadchodzącym starciu. Czy jednak stać go na pokonanie Matuszyka?

Bagieta ma za sobą kilka naprawdę solidnych walk dla Prime MMA. Stanął do walki 5 razy, z czego wygrywał 4 razy i tylko raz musiał uznać wyższość rywala. Pokonał do tej pory Jana Pateckiego, Patryka Śliwę, Jana Kapelę oraz Tomasza Olejnika, a przegrał tylko z Łukaszem Wawrzyniakiem. Jaszczurowy stanie do klatki po raz pierwszy w historii i nie powinno dziwić, że nie jest on faworytem nadchodzącej walki. W końcu premierowa walka zawsze jest bardzo trudna, a kiedy naprzeciw stanie tak doświadczony rywal, jak Bagieta, to wynik może być tylko jeden. Biorąc więc pod uwagę możliwości i umiejętności obu zawodników, zdecyduję się na zwycięstwo Gorzelańczyka.

Gorzelańczyk wygra walkę
Kurs: 1.20
Zagraj!

Bita Śmietanka 2: najważniejsze informacje

Z pewnością nadchodząca gala Bita Śmietanka 2 zapowiada się interesująco szczególnie dla fanów Twitcha, bowiem podczas zbliżąjącego się wydarzenia zobaczymy w większości twórców działających tam na co dzień. Nie można jednak zapomnieć o walce wieczoru, w której stanie Boxdel i Xayoo, a to bez wątpienia niezwykle ciekawe zestawienie – szczególnie ze względu na ostatnie okoliczności. Zatem gdzie i kiedy odbędzie się Bita Śmietanka 2?

Kiedy i gdzie odbędzie się Bita Śmietanka 2?

Opisywana gala odbędzie się w sobotę, 16. grudnia. Start imprezy zaplanowano na 18:00, kiedy to do walki ruszą pierwsi zawodnicy i można spodziewać się oczywiście przynajmniej kilku godzin sporych emocji w klatce. Co ciekawe nadchodzącego wydarzenia nie zobaczysz na żywo w hali czy studiu, a jedyną opcją będzie śledzenie Twitcha oraz Youtube’a Xayoo. Warto więc zaznaczyć, że dostęp jest darmowy i każdy fan któregoś z twórców czy zawodników będzie mógł śledzić galę Bita Śmietanka 2 zupełnie za darmo!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze