tylko na

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 30 zł bez ryzyka + 25 29 zł freebet

standardowa oferta to 1225 zł, a z naszym kodem: 1259 zł

Kod rejestracyjny
1259PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 30 zł
FREEBET: 29 zł
Kod promocyjny: 1259PLN

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Specjalna oferta dla nowych graczy legalnego bukmachera STS! Jeśli zdecydujesz się na założenie konta na jego stronie internetowej, otrzymasz nowy Voucher STS 2020! To jedyna okazja, aby uzyskać darmowy zakład oraz podwyższony bonus od depozytu. Sprawdź specjalną ofertę na ten miesiąc, dostępną wyłącznie z naszym kodem promocyjnym!

Voucher STS 2020 – czym jest?

Zapytacie, czym rzeczywiście jest Voucher STS 2020? To nic innego, jak nowy lepszy bonus powitalny na START! Nowi gracze posiadają wiele okazji na wdrożenie się w zabawę, jaką są zakłady bukmacherskie. Legalni operatorzy decydują się na tworzenie nowych promocji w ramach założenia konta na ich stronach internetowych. Co STS ma do zaoferowania tym razem? Zobaczcie sami!

Voucher STS 2020, a kod promocyjny: 1259PLN

Zgodnie z regulaminem bukmachera, podczas procesu rejestracyjnego, jesteśmy zobowiązani do podania o sobie podstawowych informacji. Jednak nie jest to zbyt skomplikowane, danych jest dość mało, a jedną z nich jest podanie specjalnego kodu promocyjnego. Skąd wziąć kod promocji STS? Oczywiście znajdziecie go na naszym portalu sportowym. Dzięki wpisaniu krótkiego wyrażenia 1259PLN, otrzymacie darmowy zakład bukmacherski, jeszcze wyższy bonus od depozytu oraz dostęp do innych promocji legalnego bukmachera STS. Więcej szczegółów na temat profitów z kodu promocyjnego do STS znajdziesz w tym tekście.

Voucher STS = KOD: 1259PLN – co uzyskasz po użyciu?

Aktywowanie Vouchera STS dostępne jest po umieszczeniu unikalnego kodu promocyjnego. Gracz decydujący się na założenie swojego prywatnego konta bukmacherskiego na stronie operatora STS, otrzymuje możliwość skorzystania ze specjalnej oferty promocyjnej. Nie jest ona obowiązkowa. Jednak dzięki uzyskaniu bonusu, możecie podwyższyć Wasze środki pieniężne o dodatkową kasę.

Jakie bonusy wchodzą w skład Vouchera STS?

 • Freebet o wartości 29 zł – czyli darmowy zakład bukmacherski na wybrane przez Was wydarzenie sportowe, polityczne bądź kulturalne – dostępne w ofercie operatora STS. Zakład stanowi niespodziankę dla nowych graczy. Jaki jest jej cel? Zapoznania się ze stroną i spróbowania obstawić zakład, do tego bez konieczności wykorzystywania własnych środków pieniężnych. Typujecie wydarzenie na koszt bukmachera!
 • Bonus 100% od wpłaty 1200 zł – podwojony depozyt na start? Dlaczego nie! Legalny bukmacher STS oferuje swoim graczom bonus 100% od wpłaty pierwszego depozytu na konto. Wpłacając 1200 zł, Wasze konto bukmacherskie zostaje zasilone łączną kwotą 2400 zł. Z taką gotówką startujecie do próby obstawienia swojego pierwszego zakładu. Nie wliczając w to dodatkowej kasy, przewidzianej przez STS!
 • Zakład bez ryzyka do 30 zł (Do 230 PLN w weekendy, od piątku, od 8:00 do niedzieli, do 23:59 z kodem promocyjnym ZAGRANIE)– pierwszy zagrany kupon na koncie objęty jest zakładem bez ryzyka. Oznacza to, że w przypadku przegranej na koncie pojawi się zwrot postawionej stawki.
 • Bonus do 100 zł – dodatkowe środki pieniężne podarowane za aktywność na koncie bukmacherskim STS.
 • Zaproś kumpla i zgarnij bonus do 50 zł – za polecenie strony STS i zarejestrowanie konta bukmacherskiego swojemu znajomemu. Twój kolega bądź koleżanka interesuje się sportem? Zapytaj, czy nie chcieliby założyć darmowego konta na witrynie internetowej STS. Dzięki szybkiej rejestracji możliwe jest otrzymanie dodatkowej kasy na zakłady – 50 PLN dla Ciebie i 50 PLN dla kumpla!
 • Bezpieczne 20 zł – nowa promocja bukmachera STS. Dodatkowa gotówka do zgarnięcia za udział w Betgames. Sprawdź nową propozycję zakładów bukmacherskich już teraz!
 • Freebet 20 zł w TYPOMANII – nowa oferta promocyjna zaproponowana przez nasz portal sportowy i bukmachera STS. Zyskaj jeszcze więcej!

Zasady poszczególnych bonusów w STS rozkładamy na czynniki pierwsze

Freebet 20 PLN – darmowy zakład w Typomanii

Voucher STS 2020 to niekończące się możliwości dla wszystkich graczy! Oprócz obszernej oferty promocyjnej na bonusy bukmacherskie, STS przewidział kolejne niespodzianki. Co powiecie na połączenie sił jednego z najlepszych bukmacherów w Polsce z naszym portalem sportowym Zagranie.com?

Już dziś możecie rozpocząć obstawianie na zupełnie nowym poziomie! Czym jest Typomania? To kolejny wymiar rozrywki dla każdego miłośnika zakładów bukmacherskich. Założenie konta na stronie www.typomania.net, upoważnia gracza do otrzymania dodatkowych korzyści w postaci freebetów oraz wygrywania licznych nagród rzeczowych.

voucher sts

 

Voucher STS 2020 – jak uzyskać dodatkowy freebet 20 PLN?

Założenie nowego konta bukmacherskiego w Typomanii jest ściśle związane z uzyskaniem darmowego zakładu w STS. Zastanawiacie się, jakie czynności są kluczowe w celu otrzymania bonusu? Przedstawimy Wam krok po kroku, co należy zrobić. Zaczynamy!

 

KROK 1: Rejestrujcie się na stronie legalnego bukmachera STS

Każda osoba decydująca się na grę w Typomanii, musi posiadać aktywne konto u legalnego bukmachera STS. Jeśli takiego nie zakładaliście, najlepiej zarejestrować się za pośrednictwem naszego portalu – przy użyciu naszego unikalnego kodu promocyjnego. To przyczyni się do zwiększenia bonusu na start!

Zdecydowany na założenie konta w STS? Kliknij w przycisk poniżej.

KROK 2: Następnie rejestrujecie się na stronie >>typomania.net<< 

KROK 3: Naciskacie przycisk „Dołącz do gry”

KROK 4: Łączycie swoje konto u legalnego bukmachera z profilem w Typomanii

KROK 5: Na koniec wysyłacie do nas wiadomość e-mail, w której podajecie nam 2 loginy (do konta STS oraz Typomanii), a w tytule wpisujecie „freebet 20 PLN STS”. My weryfikujemy zgodność nazw użytkownika i przyznajemy Ci darmowy zakład. Proste prawda?

Co robicie dalej? To, co do tej pory – gracie, a za każdą postawioną złotówkę otrzymujecie punkty do rankingu w Typomanii. Dzięki udziałowi w naszej zabawie, wygrywacie liczne nagrody rzeczowe! Każdy miesiąc to kolejna szansa na bycie pierwszym w rankingu Typomanii!

voucher sts 2019 typomania

 

Typomania w „pigułce”

 1. Typomania to nowy poziom obstawiania zakładów bukmacherskich. Oferta wydarzeń jest taka sama, jak u legalnych bukmacherów. Obejmuje wszystkie dyscypliny sportowe.
 2. Aby zagrać w Typomanii musisz posiadać konto u bukmachera STS lub forBET.
 3. Konto bukmacherskie łączysz z nowo założonym profilem w Typomanii i grasz!
 4. Typomania to rozrywka dla każdego miłośnika zakładów bukmacherskich. Każdy może wziąć w niej udział.
 5. Typomania prowadzi ranking najlepszego typera miesiąca.
 6. Za każdą postawioną złotówkę, gracz otrzymuje punkt. Nie ważne, czy zakład okaże się wygrany czy przegrany. Punkty otrzymuje każdy gracz!
 7. Każdy kolejny miesiąc to nowa edycja i zupełnie inne nagrody rzeczowe.
 8. Pięć pierwszych miejsc może liczyć na możliwość wygrania ekskluzywnych nagród!

Więcej informacji i Typomanii znajdziesz tutaj.

Już teraz, dołączcie do gry i cieszcie się nową zabawą dla graczy! Ciągle mało Wam emocji, zaciętych rywalizacji sportowych i przede wszystkim wysokich wygranych? Poznajcie Typomanię!