Villarreal – Getafe: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.02.2024

Piłkarze Villarrealu po zdobyciu gola

Gdzie oglądać Villarreal – Getafe? Najbliższa kolejka hiszpańskiej La Liga, jak to często bywa, rozpocznie się już w piątek i to za sprawą bardzo ciekawego meczu! W nim podnoszący się z kryzysu Villarreal zagra z zaskakująco dobrze grającym Getafe. Jeżeli szukacie informacji na temat transmisji w TV i streamów online z tej batalii, to poniższy tekst jest właśnie o tym, gdzie oglądać Villarreal – Getafe!

Villarreal – Getafe na żywo w TV

Spotkanie Villarrealu z Getafe będzie pierwszym spotkaniem w ramach rozpoczynającej się 25. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy. Starcie to zapowiada się bardzo ciekawie i trudno o wskazanie wyraźnego faworyta. Warto natomiast powiedzieć, że pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi 16. lutego 2024 roku o godzinie 21:00. Spotkanie to będzie można obejrzeć na żywo w TV! W jaki dokładnie sposób? Transmisja tego rodzaju zostanie pokazana w Polsce na kanale Canal+ Sport 2. Tego programu nie znajdziemy jednak w każdej umowie, zatem warto uprzednio upewnić się o posiadaniu takiego kanału w swojej ofercie telewizyjnej. 

Villarreal – Getafe gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Znacznie większe pole manewru jeżeli chodzi o transmisję spotkania Villarreal – Getafe będą mieli użytkownicy Internetu i fani streamów online. Starcie to zostanie bowiem pokazane właśnie w sieci. Będzie można skorzystać z wielu darmowych opcji dostępnych przede wszystkim u polskich bukmacherów, jednak ja polecam jedną i konkretną. Mecz ten będzie pokazywany w STS TV i żeby włączyć transmisję, wystarczy chwilę wcześniej postawić dowolny kupon za dowolną stawkę!

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Villarreal – Getafe i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Villarreal – Getafe?

Mam nadzieję, że treść tego artykułu pomogła Wam dowiedzieć się, gdzie oglądać La Liga, jak i to konkretne spotkanie Villarrealu z Getafe. W Polsce znajdziemy transmisję w TV na żywo, która to zostanie pokazana na Canal+ Sport 2. Będzie można również skorzystać ze streamu online, który zostanie przeprowadzony u kilku bukmacherów, w tym u najpopularniejszego operatora w kraju, czyli w STS! Zawsze możecie również skorzystać z aplikacji mobilnej STS, która jest dostępna do pobrania na telefony z systemem IOS lub Android, a daje takie same możliwości, co serwis internetowy. Powodzenia i wielu emocji w piątkowy wieczór!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze