Urugwaj – Korea Południowa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 24.11.2022

Urugwaj po zdobytym golu

Gdzie oglądać Urugwaj – Korea Południowa? Z każdym kolejnym dniem do gry na mundialu w Katarze wkraczają coraz to nowe zespoły. W czwartek, 24. listopada swoje pierwsze spotkanie na Mistrzostwach Świata rozegrają reprezentacje Urugwaju i Korei Południowej. Mecz pomiędzy tymi ekipami powinien być do prawdy interesujący, a jeśli chcecie dowiedzieć się, gdzie obejrzeć to starcie, to poniższy tekst dostarczy Wam takiej wiedzy.

Spotkanie Urugwaju z Koreą Południową będzie pierwszym tych ekip na tegorocznym mundialu. Owe starcie zostanie oczywiście pokazane na antenach telewizji polskiej, która transmituje wszystkie mecze Mistrzostw Świata. Meczu tego niestety nie będzie można zobaczyć u legalnych bukmacherów, jednak jeśli nie odebraliście jeszcze bonusu powitalnego od STS, to taka opcja jest możliwa z naszym kodem promocyjnym:

  1. Zarejestruj się w STS
  2. Skorzystaj z naszego kodu promocyjnego “ZAGRANIE”.
  3. Dokonaj pierwszej wpłaty i zagraj swój pierwszy kupon.
  4. Jeśli kupon nie wejdzie, STS zwróci Ci do 125 PLN (minus podatek 12%).
  5. Zwrócone środki możesz wypłacić lub grać dalej!

STS zbr 125

Urugwaj – Korea Południowa, transmisja na żywo w TV

Wybranie opcji dostępnej w TV jest chyba najbardziej popularną, jeśli chodzi o transmisje dotyczące meczów MŚ. I tak spotkanie Urugwaju z Koreą również znajdziecie na antenach telewizji polskiej – mecz ten zostanie pokazany w TVP Sport, oraz TVP 1, a transmisja na żywo rozpocznie się o godzinie 14:00 polskiego czasu! Przed jej włączeniem, zachęcę Was jeszcze do sprawdzenia naszych typów dotyczących trwającego mundialu!

Urugwaj – Korea Południowa: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli nie jesteście fanami oglądania meczów mundialu w telewizji, to mam dla Was dobrą informację! Co prawda nie znajdziecie legalnych streamów ze spotkania Urugwaj – Korea Południowa u polskich bukmacherów, jednak wspomniana stacja TVP również oferuje transmisję dostępną w internecie! Wystarczy odnaleźć stream na stronie internetowej TVP Sport i skorzystać z tej opcji za darmo i w pełni legalnie! Jeżeli zastanawiacie się, gdzie oglądać pozostałe mecze Mistrzostw Świata w Katarze, to tu znajdziecie więcej informacji na ten temat.

Gdzie oglądać Urugwaj – Korea Południowa?

Jak już pisałem wyżej, opcji na obejrzenie meczu Urugwaj – Korea Południowa, jest kilka. Prócz transmisji w TV, możecie również zobaczyć to starcie na innych urządzeniach. Korzystając ze streamu dostępnego na internetowym portalu TVP Sport, macie do wyboru komputer, laptop, czy wreszcie smartfon z aplikacją mobilną tego operatora. Miłego oglądania!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze