U21: Norwegia – Szwajcaria: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 22.06.2023

U21: Norwegia - Szwajcaria gdzie oglądać

U21: Norwegia – Szwajcaria: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W czwartkowe popołudnie czekają nas kolejne emocje związane z mistrzostwami Europy do lat 21. Bez wątpienia jednym z bardziej zaciętych pojedynków powinien być właśnie ten opisywany mecz. Mianowicie obie reprezentacje są na podobny poziomie, więc można być pewnym, że będzie się działo. A jeśli chciałbyś zobaczyć to na własne oczy, ale nie wiesz gdzie oglądać Norwegia – Szwajcaria, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

U21: Norwegia – Szwajcaria na żywo w TV

Tak jak w przypadku innych spotkań, tak i nadchodząca potyczka na mistrzostwach Europy U21: Norwegia – Szwajcaria nie będzie pokazywany w naszym kraju. Po odpadnięciu reprezentacji Polski już w eliminacjach żadna ze stacji w Polsce nie zdecydowała się wykupić praw do pokazywania tych mistrzostw i dlatego też nie znajdziesz młodzieżowego Euro na antenie żadnej stacji. A opisywany pojedynek pomiędzy Norwegią a Szwajcarią odbędzie się w czwartek, 22 czerwca o 18:00.

U21: Norwegia – Szwajcaria gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

To samo tyczy się transmisji w internecie czy nawet u bukmacherów. Tak naprawdę nie ma możliwości zobaczyć spotkania U21: Norwegia – Szwajcaria na jakichkolwiek polskich stronach. Oczywiście, jeśli ktoś interesuje się młodzieżową piłką, to z pewnością zagraniczne portale oferują dostęp, jednak u nas próżno szukać meczów z Euro 2023 do lat 21. A jeśli chciałbyś poznać typy na U21: Norwegia – Szwajcaria, to są one dostępne na naszej stronie internetowej.

grupa fb

Gdzie oglądać U21: Norwegia – Szwajcaria?

Skoro już wiesz gdzie oglądać U21: Norwegia – Szwajcaria, to dobrze jest zwrócić uwagę również na inne transmisjom live u bukmacherów. Tak naprawdę większość z legalnie działających w Polsce firm bukmacherskich posiada prawa do pokazywania przynajmniej kilku różnych lig piłkarskich z Europy. Zalicza się do nich chociażby Serie A, Ligue 1, Bundesliga, Eredivisie czy La Liga. To jednak nie wszystko, bowiem dochodzą również pojedynki z NBA czy NHL, a także najciekawszych meczów siatkarskich czy turniejów tenisowych – bez wątpienia więc spora liczba kibiców znajdzie coś dla siebie, a do tego wszystko to zobaczysz oczywiście za darmo.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze