U20: Ekwador – Korea Południowa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 01.06.2023

U20: Ekwador - Korea Południowa gdzie oglądać

U20: Ekwador – Korea Południowa: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Ostatnie starcie 1/8 finału mundialu do lat 20 zapowiada się naprawdę interesująco. Tak naprawdę obie reprezentacje są w stanie powalczyć o ćwierćfinał, więc można być pewnym, że emocji nie zabraknie. Bukmacherzy w roli faworytów stawiają piłkarzy z Ameryki Południowej, ale czy potwierdzą to oni na boisku? Jeśli chciałbyś zobaczyć ten mecz, ale nie wiesz gdzie oglądać Ekwador – Korea Południowa, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

U20: Ekwador – Korea Południowa na żywo w TV

Ostatni, czwartkowy pojedynek 1/8 finału pomiędzy Ekwadorem a Koreą Południową odbędzie się w czwartek, 1 czerwca o godzinie 23:00 czasu polskiego. To niezwykle wyrównanie zapowiadające się starcie zostanie rozegrane na Estadio Unico Madre de Ciudades i to właśnie na tym obiekcie poznamy ostatniego ćwierćfinalistę mundialu U20. Zatem gdzie oglądać Ekwador – Korea Południowa? Tak naprawdę jedyną opcją jest TVP Sport, więc wystarczy posiadać jakichkolwiek pakiet telewizyjny, aby mieć dostęp do opisywanego pojedynku, który z pewnością przyniesie mnóstwo emocji.

U20: Ekwador – Korea Południowa gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeśli nie posiadasz TV i nie możesz obejrzeć na TVP Sport spotkania U20: Ekwador – Korea Południowa to nic straconego. Możesz bowiem śledzić go również w internecie. Z taką możliwością do użytkowników wychodzi także TVP Sport, który na swojej stronie internetowej oferuje darmowy dostęp do tego meczu. Wystarczy więc wejść na stronę tej stacji i odnaleźć transmisje live. Po kilku sekundach zostaniesz przeniesiony do identycznej transmisji co w telewizji, więc poza obrazem będziesz miał również dostęp do komentarza, a także przedmeczowego i pomeczowego studia.

Zagranie FB

Gdzie oglądać U20: Ekwador – Korea Południowa?

A skoro już wiesz gdzie oglądać U20: Ekwador – Korea Południowa, to pozostaje jeszcze przyjrzeć się nieco bliżej typom i kursom na ten mecz. Bez wątpienia w czwartkowy wieczór należy spodziewać się dobrego widowiska i do końca nie wiadomo, kto ma większe szanse na awans. To jednak także dobra opcja dla typerów, którzy z pewnością znajdą coś ciekawego do obstawienia na ten mecz. Wiele ciekawych rynków zdarzeń na ten pojedynek znajdziesz chociażby w STS, który posiada dobrze rozbudowaną ofertę na pojedynki mundialu do lat 20.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze