Żużlowcy na pierwszym turnieju poza Polską! Kurs 2.22 na rywalizację SEC w Gustrow!

SEC 26.06.2021

fot. Marcin Karczewski

Po raz pierwszy od dwóch sezonów żużlowcy Speedway Euro Championship mierzyć się będą na turnieju poza granicami Polski. Druga edycja tegorocznych Mistrzostw Europy zawita do Niemiec, a dokładniej na stadion w Gustrow. W poprzedniej edycji zwycięzcą na tym obiekcie okazał się Grigorij Łaguta, a drugi był Leon Madsen. Czy dzisiaj Duńczyk stanie na najwyższym stopniu podium i przeskoczy w klasyfikacji generalnej naszego reprezentanta, Piotra Pawlickiego? Sprawdźcie moje propozycje! Dodatkowo zapraszam Was do rejestracji w STS, gdzie czekają na Was ciekawe kody promocyjne z naszego bezpośredniego linku! 

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 230PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/goto/stsbezryzyka

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

600 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 660 zł, a z naszym kodem zgarniasz 760 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 600 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

START: 26.06.2021 r. – 20:00

Vaclav Milik – Timo Lahti

Starcie zawodników, którzy raczej nie będą bić się w tym sezonie o mistrzostwo Europy, jednak bardzo zainteresował mnie kurs na to zdarzenie. Na pierwszy ogień wybrałem parę czesko-fińską. Vaszka dosyć dobrze ostatnio spisywał się w pierwszej rundzie SEC, gdzie w końcowej fazie zawodów trafił z ustawieniami i zaliczył nawet indywidualne zwycięstwo. Milik jest także po ligowym spotkaniu, gdzie zdobył 6 punktów, a jego drużyna z Krosna uległa na wyjeździe zawodnikom z Gdańska. W dzisiejszym meczu myślę, że możemy spodziewać się podobnego rozwoju sytuacji u Vaclava, jaki miał miejsce w pierwszej rundzie cyklu w Bydgoszczy. Milik nie raz już pokazywał, że pierwsze wyjazdy na tor są mocno rozpoznawcze i szuka w swoim sprzęcie zmian, w którą stronę iść z ustawieniami. Pod koniec zawodów, z pewnością po głębszej analizie, dokonuje on trafnych wyborów, które pozwalają na większe zdobycze punktowe. W Bydgoszczy zebrał on 7 punktów, co pozwoliło mu na zajęcie 9. miejsca. Do awansu do baraży trochę zabrakło, jednak przesądził o tym początek zawodów, gdzie nie dość, że Czech miał trudnych rywali, to jeszcze nie był kompletnie spasowany. Dzisiaj możemy być świadkami podobnego scenariusza, gdzie Milik powinien dostać “0” na wejście w mecz. Uważam tak, gdyż jego pierwszy start będzie z bardzo silną obsadą rywali. Vaszka startuje już w pierwszym biegu z drugiego pola. Niebieski kask nie jest najgorszy na niemieckim torze, jednak zdecydowanie na początku zawodów daje on handicap dla zawodników ustawionych przy kredzie. Patrząc po prawej stronie, Milik będzie miał Pawlickiego i Madsena (jeżeli Duńczyk pojawi się na zawodach). Tak więc tutaj będzie mocno testowo dla zawodnika z Czeskiej Republiki. Później wydaje się być trochę łatwiej, gdyż na drugi start wylosowani rywale, to: Hansen, Lebedev i Smektała. W tym biegu najgorsze pole padnie właśnie dla Czecha, jednak ciekawi mnie, czy już znajdzie poprawne parametry do swojego motocykla. W swoim trzecim biegu dojdzie do bezpośredniego starcia pomiędzy tymi zawodnikami. Milik będzie miał korzystne pole i powinien wykorzystać to na swoją korzyść. Kolejny bieg też wydaje się być nieco korzystny dla Vaszki, który już powinien dawać sobie radę z torem i skorzystać z pierwszego pola startowego. Czy Czecha stać na kilka punktów więcej od wybranego ode mnie rywala?

Wydaje mi się, że tak, tym bardziej że w poprzedniej edycji turnieju w Gustrow, Vaclav zdobył 8 punktów i zajął wtedy 7. miejsce, gdzie do awansu do baraży zabrakło mu tylko jednego oczka. Z kolei Lahti jeszcze w cyklu SEC nie poznał się z obiektem w Niemczech. Dzisiaj nie powinien mieć miłego przywitania ze względu na poziom rywali, na których będzie trafiać w swoich biegach. Ma on dużo trudniejsze pola startowe w zestawieniu do przeciwników. Do tego nie jest on w szczytowej formie. Nie brylował ani w pierwszym starcie w Bydgoszczy, ani nie jest stabilnym liderem swojej drużyny w lidze. Jeździ on na duże ilości punktów, ale z zawodnikami, którzy odstają poziomem. Dużo lepiej spisuje się na własnym obiekcie w Gnieźnie, jednak wyjazdy nie są dla niego już tak dobre, jak domowe starty. Tylko trzy punkty w Bydgoszczy, przy nie za trudnych rywalach, może wskazywać jego brak odpowiedniej formy na rywalizację o miano europejskiego mistrza. Myślę, że największe szanse na zdobycze punktowe dla tego zawodnika to start w drugim biegu. Poza tym ciężko będzie mu zapisywać punkty przy swoim nazwisku. Do tego bezpośrednie starcie z Vaclavem może określić ich miejsce w końcowej tabeli. Milik od lat najlepiej w całych cyklach spisuje się chyba właśnie w Gustrow dlatego jest to idealna szansa do dopisania sobie punktów w klasyfikacji regularnej. Dzisiaj w tej parze gram na win Milika, który zdecydowanie powinien pokazać, jak dobrze leży mu obiekt położony w Gustrow. 

Milik lepszy od Lahti
Kurs: 1.75
Zagraj!

grupa 39

Chcesz więcej typów? Dołącz do Grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Mikkel Michelsen – Andrei Lebedev

Starcie dwóch zupełnie innych zawodników, którzy w swoich ambicjach w tym roku celują w zupełnie inne cele. Michelsen po pierwszej rundzie w Bydgoszczy zajmuje drugie miejsce w generalce, a mógł liczyć na więcej, jednak w finałowym biegu został on wykluczony po spowodowaniu upadku na Leonie Madsenie. Dzisiaj reprezentant Danii będzie miał moim zdaniem łatwe biegi, które powinny zaowocować sporą ilością punktów przy jego nazwisku i awansem do najlepszej 6. turnieju. Ma on bardzo dobry numer startowy, jak na obiekt w Gustrow. Zdecydowanie powinien on nazbierać punktów w swoich ostatnich startach. 4. i 5. bieg w jego wykonaniu to moim zdaniem minimum po 2 punkty na jego konto. Do tego w pierwszym biegu startuje z pierwszego pola, które powinno być najlepsze do startu i dania mu handicapu przy mocniejszych rywalach. W tym tygodniu zmagał się on ze sporym zmęczeniem po turniejach kwalifikacyjnych do GP i liga, jednak dzisiaj powinien już być w pełni motywacji i nastawienia na zdobywanie zaliczki punktowej. Jest on na dobrej pozycji wyjściowej do wysokiego miejsca na koniec całego cyklu, więc dzisiaj nie powinniśmy go widzieć dalej w tabeli niż w najlepszej szóstce.

Jego rywal zdobywa sporo punktów w 1. lidze, jednak jego stabilność w rozgrywkach ligowych nie jest przenoszona na turnieje międzynarodowe. W Bydgoszczy, czyli na obiekcie, który powinien lepiej znać niż ten w Gustrow, zdobył tylko 5 punktów i zajął 10. miejsce. Dzisiaj będzie on miał okazję zbijać punkty na zawodnikach, którzy są teoretycznie słabsi, jednak jego podejścia przy zawodnikach z topki generalki, nie powinny opiewać w jego wyższe zdobycze punktowe, niż 1. punkt. Andreia widzieliśmy na tym obiekcie w 2017 roku, gdzie zajął drugie miejsce, jednak dzisiaj nie wierzę w jego możliwości bardziej niż w Duńczyka. Mikkel już zna ten tor, a w poprzedniej edycji na tym obiekcie był trzecim zawodnikiem zawodów, gdzie stawka była mocno obsadzona. Dzisiaj idę w tej parze w stronę reprezentanta Danii i liczę na podtrzymanie jego dyspozycji z tego sezonu i wysokie miejsce w klasyfikacji tego turnieju! 

Michelsen lepszy od Lebedeva
Kurs: 1.27
Zagraj!

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Dubel zuzel 26.06.2021

Zapraszam także do skorzystania z naszych opinii na temat STS, czyli bukmachera, u którego przygotowałem dzisiejszy kupon!

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze