Ziółkowski – Varela: typy, kursy, bonusy i zakłady | Gdzie oglądać?

Typy na walkę Ziółkowski - Varela

Ziółkowski – Varela: typy na walkę KSW. W sobotni wieczór odbędzie się kolejne wydarzenie spod szyldu KSW. Tym razem federacja zawita w Paryżu, co będzie ich debiutem we Francji. Tym samym należy spodziewać się gali na najwyższym poziomie. W co-main evencie do klatki wyjdzie wracający po kontuzji Marian Ziółkowski, który zmierzy się z coraz pewniejszym Wilsonem Varelą. I choć faworytem jest Polak, to nie należy skreślać Francuza. A czego konkretnie można spodziewać się po tej walce? Analizę i typy na Ziółkowski – Varela znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Fortuna baner z ofertą na start

Marian Ziółkowski – Wilson Varela, typy i przewidywania

Nadchodząca walka pomiędzy tymi fighterami zapowiada się naprawdę interesująco. Co prawda w roli faworyta wystąpi Ziółkowski, który według bukmacherów nie powinien mieć problemów z pokonaniem mniej doświadczonego rywala. Czy tak się jednak stanie?

Ziółkowski to niekwestionowana gwiazda KSW, jednak w ostatnich latach częściej mówiło się o nim w kontekście kontuzji niż walk. Mianowicie Polak miał zaplanowane dwa pojedynki z Salahdinem Parnassem o pas, jednak do żadnej nie przystąpił z powodu urazu. Tym samym to właśnie Francuz zgarnął pas, którego nie oddał do dziś. Po raz ostatni Ziółkowski stanął do walki w połowie 2022 roku, kiedy przez decyzję sędziów pokonał Sebastiana Rajewskiego. Jego występ będzie więc niewiadomą.

Varela natomiast w ostatnim czasie radzi sobie naprawdę dobrze. Jego obecny bilans wynosi 11 zwycięstw i 5 porażek, jednak trzeba zaznaczyć, że zwyciężył on każdy z 5 ostatnich pojedynków. W KSW jest niepokonany od 2022 roku, kiedy musiał uznać wyższość Macieja Kazieczki. Od tego czasu pokonał Gracjana Szadzińskiego oraz Łukasza i Sebastiana Rajewskiego. Warto wspomnieć jego ostatnią walkę, w której pokonał Sebastiana w jedynie 16 sekund. Czy potwierdzi swoją dyspozycję również podczas sobotniej gali w Paryżu?

Zatem jakie typy na Ziółkowski – Varela warto rozważyć? Tak jak wspomniałem nieco wyżej, faworytem bukmacherów jest Polak. Patrząc jednak na ostatnie sytuacje wokół Mariana Ziółkowskiego i jego długą kontuzję, nie można być pewnym jego formy, a przede wszystkim wytrzymałości, z której słynął przed urazem. Dlatego też nie wydaje mi się, że jest w stanie wytrzymać w klatce pełnego dystansu i to w starciu z tak rozpędzonym Varelą. Francuz rzadko kiedy kończył swoje pojedynki decyzją, co potwierdzają 4 z 5 ostatnich walk. Dlatego też myślę że Ziółkowski nie wygra na punkty lub przez techniczną decyzję. A po więcej typów na KSW 93 zapraszam oczywiście na naszą witrynę!

Ziółkowski wygra na punkty lub przez techniczną decyzję: NIE
Kurs: 1.58
Zagraj!

Marian Ziółkowski – Wilson Varela, kursy bukmacherskie 

Biorąc pod uwagę podane nieco wyżej informacje na temat stanu zdrowia Ziółkowskiego i formy Francuza, myślę że kursy na to zdarzenie powinny być bardziej wyrównane. Według bukmacherów Polak nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem rywala, ale z pewnością nie należy skreślać Vareli, który ostatnio naprawdę radzi sobie bardzo dobrze.

Kursy na zwycięzcę walki Ziółkowski - Varela
Fortuna
1.44
Ziółkowski
2.79
Varela
Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Walka pomiędzy Ziółkowskim a Varelą zapowiada się naprawdę interesująco. Obaj fighterzy potrafią się bić, co udowadniali nie raz i dlatego sądzę, że są w stanie powalczyć dłużej niż jedną rundę. Mimo wszystko nie nastawiałbym się na pełny wymiar czasu, bowiem brak rytmu Ziółkowskiego może być widoczny z każdą kolejną minutą, co powinno doprowadzić do szybszego zakończenia walki.

Kursy na liczbę rund
Fortuna
1.45
Powyżej 2.5 rund
2.52
Poniżej 2.5 rund
Zagraj!

Marian Ziółkowski – Wilson Varela, kto wygra walkę?

Po przeanalizowaniu ostatnich pojedynków Wilsona Vareli myślę, że jest on w stanie pokonać Ziółkowskiego. Oczywiście, gdyby do tego pojedynku doszło rok czy dwa lata temu, to bez dwóch zdań Polak nie dałby żadnych szans rywalowi. Teraz jednak jeśli weźmiemy pod uwagę wiele czynników, jak wspomniana kontuzja czy forma zawodników, a także fakt, że Varela będzie walczył przed własną publicznością, zdaje się przemawiać właśnie za zwycięstwem Francuza.

Varela wygra walkę
Kurs: 2.79
Zagraj!

Marian Ziółkowski – Wilson Varela, gdzie oglądać

Pojedynek Ziółkowskiego z Varelą standardowo w przypadku KSW będziesz mógł śledzić wyłącznie na Viaplay. Tak naprawdę nie znajdziesz ani jednej darmowej transmisji, bowiem dostęp do gali otrzymasz tylko po opłaceniu miesięcznego dostępu do wspomnianej platformy internetowej. Ponadto będziesz mógł śledzić tam mecze Bundesligi czy Premier League, a także Formuły 1, więc każdy kibic znajdzie coś dla siebie. A gdybyś chciał dowiedzieć się gdzie oglądać KSW 93, to szczegółowe informacje znajdziesz w osobnym tekście.

Marian Ziółkowski – Wilson Varela, transmisja w TV i stream online

Tak naprawdę transmisja w TV ze starcia Ziółkowski – Varela nie będzie dostępna, z resztą tak samo nie należy spodziewać się żadnego innego pojedynku w telewizji. Oznacza to, że opisywane starcie będzie dostępne jedynie na Viaplay. Oczywiście, możesz oglądać tę galę w TV, ale tylko wtedy, kiedy posiadasz Smart TV i połączysz się z internetem.

Typy na Marian Ziółkowski – Wilson Varela

Co jeszcze warto obstawiać na walkę Marian Ziółkowski – Wilson Varela? Tak jak wspomniałem nieco wyżej, myślę, że Francuz ma szansę sprawić w tym pojedynku niespodziankę. Mianowicie pokonał on swoich 5 ostatnich przeciwników, pokonując bez żadnych problemów Sebastiana Rajewskiego czy Gracjana Szadzińskiego. Nieco wcześniej rozbił również Tapiwę Katikati i co ciekawe większość walk kończył maksymalnie w 2. rundzie (4 z 5 pojedynków wstecz). Ziółkowski natomiast nie przegrał ani jednej z 4 walk wstecz, jednak miały one miejsce w latach 2020-2022. I dlatego też zdecyduję się na wygraną Francuza, który jest niezwykle rozpędzony w ostatnich miesiącach.

Varela wygra walkę
Kurs: 2.79
Zagraj!

Zaloguj się aby dodawać komentarze